Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ktore tabletki na odchudzanie sa skuteczne ?

Polecane posty

Gość gość
Brałam slimcea tylko 2 miesiące, ponieważ ten czas wystarczył już mi na to żeby zrzucić ustalone przez siebie kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gips
Moim skromnym zdaniem to najlepiej wypadł Lipoburn z Fitness Authority....a wierzcie mi ma co spalać :) próbowałam wszystkiego nawet Thermo Speed Hardcorowy ale lipoburn narazie wygrywa. Jeśli ktoś x bielska to polecam sklep z odżywkami na Słowackiego, 25 zł taniej lipoburn , a tani ogólne nie jest... nazwy sklepu nie podaje, żeby nie było że reklama czy coś. Polecam ten produkt poprostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie ok wpłyneła slimcea, jestem bardzo zadowlona z jej działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam slimcea, pełne 3 miesiące wygładało to w ten sposób, że karnecik na siłowni i to z góry kupiłam taki na 6 miesięcy żeby chodzić nawet po skónczeniu kuracji, no i oczywiście dieta, wybrałam atkinsa bo nabardziej mi odpowiadała: 1. miesiąc - 3 kilogramy mniej 2. miesiąc- 4,5 kilograma mniej 3. miesiąc - 4 kilogramy mniej W ogólnym rozrachunku udało mi się schudnąć jak łatwo obliczyć 11,5 kilograma, moim zdaniem efekt znakomity. I teraz dodam jeszcze taki fakt dla wszystkich że efekt jojo że blebleble cośtam, jestem już 7 miesięcy od skończenia kuracji i nie od rozpoczęcia ale od skończenia, dalej chodze na siłownie, dalej mam diete choć mniej się do niej stosuje, i nie mam żadnego efektu jojo, ani innego ubocznego, do tego trzyma mi się waga którą udało mi się osiągnąć biorąc ten preparat, już nie zależy mi na zrzuceniu kilogramów bo osoągnełam ustalony przez siebie wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda z nas inaczej spala kg nie nastawiaj się z góry że musisz zrzucić w miesiąc, tabletkami z niewiadomego źródła tez lepiej się nie truć, ja stosuje obecnie Aqua Slim, widze efekty, a o końcowych napewno tu napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i z niewiadomego źrudła nie warto, albo gdy nie ma podanego składu, też na to zawsze zwracam uwagę przy wyborze produktów, byłam zainteresowana kupieniem slimcea, i to zrobiłam bo sprawdziałm jej skład który okazało się że ma prawo być skuteczny, z resztą jeżeli ktoś mi nie wierzy sam może sobie to sprawdzić bo jest podany na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie fajnie jeżeli kupujesz tabletki z niewiadomego źródła.Wiesz czy jest to oryginalny produkt.Wiesz co jest w składzie tych tabletek.Ja kupując tabletki a dla siebie wybrałam Foreverslim kupowałam go na oficjalnej stronie dystrybutora co dało mi pewność że tabletki są oryginalne i co za tym idzie bezpieczne dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie ja postawiłam na produkt slimcea ze względu na naturalność składu, który jest jawny i bezpieczny dla organizmu. Bardzo dobry suplement, i ciesze się że pierwszy który wybrałam to był od razu strzałem w dziesiątke. Jeżeli damy coś od siebie, trzymając diete i uprawiając jakiś sport efekty są niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie istotne w trakcie odchudzania było stosowanie tabletek Foreverslim.Jestem pewna że nie dałabym rady schudnąć gdyby nie one.Gdybym tylko wcześniej wiedziała że odchudzanie może nawet być przyjemne to zdecydowałabym się na Foreverslim znacznie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq654321
uważam, że żadne tabletki nie są skuteczne, przetestowałam wszystkie dostępne na rynku i jedyne, które działały to meridia, adipex, które zostały wycofane ze sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurza mnie to,ze jak tylko jest temat o tabletkach na odchudzanie zaraz sie zbieraja mendy ,ktore falszywie reklamuja jakies mieci od tabletek sie nie chudnie chudnie sie od zarcia mniej i cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś usilnie jak widać stara się zniszczyć dobrą opinie na temat suplementu slimcea, pisze wyssane z palca wypowiedzi, po stylu pisanie widać że robi to jedna osoba, no niestety ale inernet jest pełen trolli, którzy myślą że są inkognito pisząc tutaj a normalnie baliby się odezwać że zosaną wyśmiani, bądź będa jakies konsekwencje, ale jak najsłuszniej moga się obawiac bo bez podstawne oczernianie firmy jest niezgodne z prawem i podchodzi pod spotkanie w sali sądowej, wiem o czym pisze bo jestem prawnikiem, a odzywam się tylko dlatego że sama stosowałam slimcea i sama na sobie przekonałam się że jest skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można zniszczyć opinii o suplemenciektóry jest skuteczny, a akurat slimcea jest, ludzie którzy z niej korzystali zawsze będą ją polecać bo nie zawiedli się na tym suplemencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam leje na opinie jakiś troli intenetowych bo to bez sensu się takimi przejimować, trzeba tak jak ja robić swoje, i w tym akurat przypadku odchudzać się po swojemu, ja wybrałam slimcea i tak naprawde kto co zamówi zależy od niego i pretensje jak trafi na nie skuteczny lub co gorsza szkodliwy może mieć tylko do siebie. MI akrat ten preparat pomógł i to bez żadnego efektu jojo i innych nie oczekiwanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewellka
Skuteczne dla mnie są American Booster GREEN FAT REDUCTOR czyli nic innego jak zielona kawa w kapsułkach. teraz w sklepie nutreca można je kupić w promocyjnej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skuteczna zielona kawa jest bardzo droga i nie opłacalna w zakupie, ja postawiłam na suplement diety slimcea i okazał się bardzo skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam że ja zaczełam swoją przygode odchudzania z dietą limvena, bardzo ciekawe alternatywa jak ktoś nie chce brać tabletek, aprzedewszystkim skuteczna, smak czekoladowy jest mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stronę tabletkiodchudzanie.co.pl Znajduje się tam na bieżąco aktualizowany ranking najpopularniejszych suplementów na odchudzanie. Ja z nadwagą borykałam się od kilku lat. Właściwie wszystko zmieniło się po ślubie, przed byłam szczupłą dziewczyną. Dogadzanie mężowi i jednocześnie sobie odbiło się na mojej sylwetce.Na stronie tabletkiodchudzanie.co.pl kupiłam tabletki i już 8 kg za mną. Cel to 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam tebletki na odchudzanie slimcea, naturalny skład, zero nie jawnych składników to dzięki temu zaufałam temu preparatowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skutecznie dużo schudłam tylko dzięki jednym tabletka.Foreverslim dla mnie idealne rozwiązanie.Regularne branie tych tabletek gwarantuje szybki i duży spadek wagi.Bez efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbawienne w kwesti odchudzania okazały się dla mnie tabletki slimcea, naprawdę był to dobry wybór z mojej strony, nawet sama w własnych snach nie spodziewałam się aż takiego efektu działania tych tabletek, oczywiście nie pozostawiam złudzeń że obyło się bez diety i ćwiczeń, oczywiśćie podczas kuracji i to zagościło w moim życiu, a teraz tak sie do tego przyzwyczaiłam że nawet po odłożeniu tabltek dalej się stosuje do tych 2 rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vincia3
Po wielu latach nieskutecznej walki z nadwagą już prawie zrezygnowałam z walki.Ale znalazłam tabletki Foreverslim i postanowiłam mi da ostatnia szansę.I był to najtrafniejszy wybór jakiego mogłam dokonać.Schudłam bez wielkich wyrzeczeń.Warto było poświęcić trzy miesiące z życia żeby teraz z satysfakcją patrzeć w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi bardzo pomógł suplement diety slimcea, jest nieoceniony, bardzo skutecznie pozwolił mi walczyć z nadwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea to chyba najlepszy suplement na odchudzanie sama na własnej skórze się o tym przekonałam stosując go do diety 1500 kalorii i ćwiczenia na siłowni chudnąc w te 3 miesiące 12 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę ta slimcea rzeczywiscie jest dobra biore ja od 2 miesiecy i 7 kilogramow schudlam okazalo sie zete tabletki totoczegotak dlugo szukalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLuna
Moją nadwagę pokonały tabletki Foreverslim.I wcale na efekty nie musiałam długo czekać.Cała nadwaga czyli 14 kg zniknęła w niecałe trzy miesiące z moją małą pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marczolka
Sama przekonałamsię o tym jak skuteczne sa tabletki slimcea, bardzo wspomogły u mnie cały proces odchudania, bez nich na sto procent nie schudła bym tyle, szczerze polecam, fajne w nich jest też to że ich skład jest naturalny więc na pewno nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcesja
Super efekty, uzyskałam stosując tabletki Foreverslim.Tygodniowo spadek wagi to około kilograma . Oczywiście wsparte to wszystko dietką i ćwiczeniami we własnym zakresie(w domu). Ogółem samopoczucie super.A efekt wizualny super podoba mi się to jak teraz wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×