Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ktore tabletki na odchudzanie sa skuteczne ?

Polecane posty

Gość Żyenta
Jeżeli mowa o super efekcie to ja takowy doświadczyłam stosując tabletki na odchudzanie slimcea 3 miesiące stosowania jej do tego oczywiście dieta i ćwiczenia a na wadze 11 kilogramów mniej. Moim zdaniem takie efekt to naprawdę dobra sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMaryna
Ja po długim namyśle i przeczytaniu opinie na chyba wszystkich babskich forach zdecydowałam się na zamówienie Foreverslimu.Skorzystałam z promocji na stronie www w kupiłam dwa plus dwa opakowania.Według mnie jest to najkorzystniejszy zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrymi tabletkami na odchudzanie są tabletki Slimcea. Opiszę ich działanie oraz efekty. Wystartowałam z kuracją 2 miesiące temu. Pierwszy tydzień i nic się nie działo. Zaczęłam tylko odczuwać coraz większe hamowanie łaknienia. Faktycznie coraz mniej jadłam co odbijało się tym że powoli waga zaczęła spadać i było to widoczne w lustrze. Po 2-3 tygodniach zanotowałam spadek 3kg. Nie był to wynik 'petarda' jak po braniu środków które reklamują w TV że dadzą Ci 20kg w krótkim czasie. Mimo to bardzo byłam zadowolona. Byłam świadoma że slimcea to zróżnicowany suplement diety. Po miesiącu można powiedzieć że sama ograniczyłam nie potrzebne posiłki korzystając z pomocy hamowania łaknienia na słodycze. Waga już leciała z dnia na dzień. Po 2 miesiącach mam spadek 7kg. Jestem bardzo zadowolona i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJanosikowa
Rzadko kiedy się zdarza aby po trzech miesiącach stosowania innych tabletek można było schudnąć.A dzięki Foreverslimowi to się udaje.Moja waga startowa to było na prawdę duże wyzwanie a z pomocą Foreverslimu to się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na kuracji z preparatem Slimcea. Są to tabletki wspomagające odchudzanie. Odczuwałam na nich hamowanie łaknienia. Świetnie przydaje się to przy utrzymaniu diety bądź zwyczajnemu nie podjadaniu. Efekty to oczywiście spadek wagi. Na początku powolutku, ale po 2 miesiącach mogłam już pochwalić się 7kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję tabletki Foreverslim. Z zadowoleniem mogę stwierdzić że tabletki działają.Przede mną jeszcze dwa miesiące brania ale jestem dobrej myśli że w końcu pozbędę się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinka11
Jeżeli chodzi o suplemety na odchudzanie, to owszem stosowałam takie i na szczęście za pierwszym razem trafiłam na skuteczne. Stosowałam slimcea i naprawdę musze przyznać że diametralnie zminiły u mnie sylwetke, tak jak polecają inni oczywiście nie stosowałam samych tabletek dumając o utracie wagi ale również dodałam coś od siebie, bez tego również napewno by się nie obyło, ale jeżeli chodzi o same tabletki to jak najbardziej skutecznośći im odmówić nie można, wszystko podczas ich brania działało tak jak działać powinno i tak jak obiecuje producent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsa mexicana
brałam już bardzo duuuużo różnych specyfików ale jedyne co na mnie działa to adipex. Opinie o niby wielkich skutkach ubocznych piszą właśnie ci sprzedawcy wszystkich tych niby "'cudownych" suplementów. Kasa w błoto. Kiedyś brałam sibutraminę, ale w moim odczuciu jest słabsza od adipexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki1
Mam 32 l i 15 kg nadwagi po Sylwestrze zakupiłam suplement diety Slimcea biorę już 7 dni i jestem na diecie dukana jak na razie 2 kg mniej wiem że teraz to w większości zeszła woda. Ale waga leci w duł i jestem z tego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decyzje o braniu Foreverslimu podjęłam już pod koniec października.Niewiele czasu zostało mi do końca kuracji ale efekty są na prawdę super.Schudłam dałam radę zmienić nawyki żywieniowe.Myślę że już nigdy więcej nie będę miała problemów z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od nowego roku jestem na tabletkach Slimcea. Mimo że stosuje je nie całe 2 tygodnie odczuwam już hamowanie łaknienia. Organizm alarmuje głodem tylko jeśli faktycznie tego wymaga, dlatego jem tyle ile trzeba. Nie ma problemów z podjadaniem nawet dla łakomczuchów. Jak na razie zapowiada się bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze swojej strony podobnie jak część użytkowniczek polecam tabletki Slimcea. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. W krótkim czasie spowodowały u mnie hamowanie łaknienia, wprowadziąłm więc dietę i waga zaczeła diametralnie spadać. Przewróciłam mój jadłospis do góry nogami. Dzisiaj jestem jeszcze w trakcie odchudzania ale już jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie ma nic lepszego niż tabletki Foreverslim.To dzięki tym tabletką w końcu zaczęłam wyglądać jak człowiek.Pierwsze większe zmiany zauważyłam po miesiącu.A po trzech wchodziłam bez problemy w spodnie z liceum.Dla mnie Foreverslim to rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomogły tabletki slimcea. Schudłam na nich łącznie 11kg przez 4 miesiące kuracji. musiałam ją przerywać przez chorobę ale i tak efekt jest bardzo zadowalający. Oczywiście miałam diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam diete, zwyczajnie sama sobie zaplanowałam. Wspomagam się tabletkami Slimcea. Powodują one uczucie sytości dlatego utrzymanie diety nie jest w ogóle trudne. Pomagają mi one w znacznie szybszym tempie spalać nagromadzony tłuszcz. Są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimcea w ogóle nie działa, podobnie jak ten Foreverslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtermopila
A skað ta wiedza że Foreverslim nie działa brałaś że wiesz.Albo gadasz bzdury albo nie stosowałaś się do zada kuracji.Nie ma innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tentpenriaboo1980fbcbv
Korzystałam z tabletek slimcea, no nie mogę powiedzieć że jestem niezadowolona bo schudłam w 3 miesiące 8 kilogramów, ale szczerze mówiąc liczyłam na większe efekty Jasne http://517.at/go/bQpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś stosowałam Slimcea. Pomogły mi schudnąć przed ślubem siostry. Wstydziałm się swojej wagi oraz wyglądu ale Slimcea pozwoliła pokonać moją zbędną wagę i trzzeba było kupić nowa mniejsza sukienke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile schudłaś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że mnóstwo osób poleca slimcea oraz forever slim nie wypowiem się bo nie próbowałam ale z swojej strony mogę polecić zieloną kawe max, świetnie wspomagała mnie wraz z ćwiczeniami oraz odpowiednią dietą - redukując łaknienie oraz wydaje mi się że poprawiały moją przemianę materii:). W sumie fajny produkt, tabletki są miłe w użyciu bo niczego nie trzeba zaparzać i w tempie życia które prowadzę, czyli brak czasu na cokolwiek i walka by zjeść coś zdrowego w drodze do pracy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie nie, żadnych tabsów! Niektóre pewnie i działają. Ale po co się macie truć chemią, to raz, a dwa - jak schudniecie, to i tak będziecie musiały jeść zdrowo, bo wam waga podskoczy z powrotem - to nie lepiej od razu zacząć? Tu macie fajne soki które wspomagają odchudzanie http://terapiasokami.pl/Soki-dziewiec-przepis ow-na-odchudzanie i po prostyu jedzcie naturalnie, dostarczajcie sobie witamin, minerałów, a odstawcie sztuczne pierdoły typu zupki z proszku i będzie git!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się i nie, uważam że nadmiar chemii to przesada szczególnie że w dzisiejszych czasach jest dość istotny problem z jej nadmiarem tym nie mniej to są suplementy diety. Nie mają spalić za ciebie wszystkich kg a jedynie pomoc ci poprzez np. ograniczenia łaknienia co już się bardzo przyda jak osiągniesz wyznaczony pułap wagowy i nie będziesz chciała poprzez głupie podjadanie mieć problemu znowu na głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtorii
Do swojej diety dodałam tabletki Foreverslim, bardzo dobrze wpłynęła na mój organizm. Wcześniej męczyłam się z zrzuceniem kilogramów bo sama dieta i sport średnio mi pomagał, ale jak dodałam te tabletki do sytuacja odwróciła się o 180 stopni, zaczęłam gubić kilogramy w takim tempie jak oczekiwałam, ogólnie w okresie 3 miesięcy schudłam 14 kilogramów.Dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA na diecie i ćwiczeniach i jeszcze do tego stosuje Slimcea żeby wytrzymać na deficycie kalorycznym chudnę 0,7 kg na Tydzień jestem w siódmym niebie do tego rzuciłam jeszcze papierosy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz powtarzam, dieta musi być. Dopiero wsparcie suplementów. Ja stosuje tabletki Slimcea. Ich działanie oceniam na skuteczne przez to że widać że efekt jest dużo większy. Dieta zwyczajnie utrzymuje sie dzięki hamowaniu łaknienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoniaczek
Stosowałam Foreverslim i to właśnie te tabletki moge polecić jako te które w moim przypadku się sprawdziły.Dzięki nim pozbyłam się nadwagi .Może to nie było łatwe bo ciężko mi było się przestawić na mniejsze porcje i na zdrowsze jedzenie ale w końcu się udało.Teraz ważę tyle ile powinnam i dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmimi
Salsa o ile tu jeszcze zaglądasz to napisz gdzie kupujesz Adipex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×