Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Nie bede sie litowac a zreszta on tez chodzil do szkoly i mial wycieczki wie jak to jest! nie bede rezygnowac. i odbierac. sobie mozliwosc. zabawy!! wystarczy mi kontrola z strony chlopaka rodzice to za duzo! zadzwonie do niego i mu powiem po prostu ze jak mnie kocha i ma zaufanie to pozwoli mi jechac! niech wkoncu ten zwiazek przejdzie probe! i nie bede z nim dyskutowac. a i dzis podczas rozmowy rozwalil mnie tekstem ze jak by mogl to by mi dziecko zrobil i bym usiadla na d***e glopi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak by mi takie cos powiedzial moj facet to by w pysk dostal. Gumki odpadaja ten duren Ci kiedys rzeczywiscie zrobi to dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to jest piękny związek facet ch*j . Przepraszam ale to co tu napisałaś o czymś świadczy ... jestem pełna podziwu albo raczej zażenowana ile ty wytrzymujesz. Co ty mu na odpowiedziałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i on nie ma prawa Ci dziewczyno pozwalać ani zabraniać. Zadzwoń i powiedz że jedziesz a jego zdanie w tej kwestii się nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odbiera chyba juz spi. wytrzymac. nie jest latwo szlak mnie trafia jak adrian z czyms wyskoczy. a na ten jego tekst o zrobieniu dziecka powiedzialam ze jest glopi, ze w taki sposob rozmawiac nie bede wstalam i chcialam wyjsc ale on mnie objol ze zartowal. Wogole to zachowuje soe jak zwierze gryzie lize mnie a na tej budowie to chyba ciezko nie jest skoro ma sily mnie podniesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzial co myslal a jak sie zdenerwowalas to cie udobr***** jak zwykle. znowu przegrałas w tej potyczce. Napisz mu sms: Jade na wycieczke bez wzgledu na twoje zdanie. Daj mu pare dni , nie musicie sie widywać codziennie on Ci stawia warunki to yt mu też postawa. Powiedz że ma przemyśleć itym razem wytrzymaj tak kilka dni nawet tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstawisz tu swoje zdjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to coś da, i adrian zmieni zdanie ale ok wyśle takiego esa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jednej strony mi CIe szkoda a z drugiej sama sobie zapracowałaś na takie zachowanie faceta. A wam już odbija z tymi zdjęciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie ma zdania zmieniać tylko przyjąć do waidomości to że jedziesz i tyle. Tylko się nie złam i jedz na tą cholerną wycieczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daje tu zdjęć, bo wiem czego mogę się spodziewać zaraz mnie z błotem zrównaja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie daj się wrobić w jakieś zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazasz ze jestes brzydka zeby ktos mial cie z blotem zrownac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeżeli CI odpisze dzisiaj to wiadomo że specjalnie nie odbierał. A jak jutro to ze poszedł spać. Od tego jak to teraz poukładasz będzie zależeć jak dalej to poskładacie. Jak to spieprzysz to nie wiem czy jest sens Ci tu doradzać. Ostatnio też Ci mówiłyśmy cos a ty i tak zrobiłaś po swojemu i patrz jak na tym wyszłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki es mu wyśle: Kochanie wiem że śpisz ale chciałam cię powiadomić że podjęłam decyzję i jadę na wycieczkę z klasa wiem że ucierpi masz związek ale nie możesz mnie pozbawiać przyjemności w moim wieku takich błahych jak ten wyjazd. Proszę zastanów się przemysł to... Bo na braku zaufanie związku nie zbudujemy! daje ci czas, odezwę się za kilka dni... Kocham Cię M-lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może być nawet chyba trochę za łagodnie. i teraz pytanie do Cb co zrobisz jak będzie wydzwanial do Cb lub do twojej mamy albo przyjedzie jutro do Cb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pros żeby się zastanowil tylko on ma to zrobić i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprzedze rodziców, a telefonów odbierać nie będę a po szkole to na treningi będę chodzić i jakoś unikać spotkań, będę zimna dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dobrze. a ile jesteś w stanie tak wytrzymac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś w stanie wytrzymać minimum do poniedziałku ? weekend osobno to dla was nowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy on bedziew stanie przetrzymac weekend! moze sobote ale juz wieczorem i niedzoela bedzie chcial spedzic razem trudno bedzie wogole moze w tygodniu jest latwiej ale w moim wypadku o latwizne nie chodzi ! Wkoncu walcze o swoje, Bede twarda i nie ugne sie!!!!! do poniedzialku ok...... juz mam kilka esow i dzwonil jest zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak przyjedzie albo będzie skał po domem to nie wychodz. nie daj się omamic też sms. choćby cos ładnego napisał to też się nie złam. spotkycie się codziennie i nawet nie macie czasu zatesknic . za szybkie tempo macie. kiedy ty masz czas na naukę. co Ci takiego napisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci tylko tak podałam ten poniedziałek możesz dłużej przecież. chodzi o to ze chcesz żeby przemyślal a facetom trochę to zajmuje. nawet pare dni lub więcej. mój wczoraj wpadł na pomysł żeby mnie przeprosic za jakąś bzdete sprzed tygodnia. chociaż nawet zła nie byłam o to. a on do mnie ze sobie przemyślal to i musiał mnie przeprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narazie do poniedzialku a jak dajej nie zrozumie to bede ciagnac kolejne dni! ucze sie jak wroce do domu odrazu siadam zeby zdazyc z lekcjami przed jego przyjazdem a on wraca po 16-17 z tej budowy. napisal mi ze zachowuje sie jak laleczka i kaprysie jak mi nie pasuje powazna decyzja, ze przyjedzie! jestes moja dziewczyna i tez mam do powiedzenia cos jak wyjedziesz nie zgadzam sie i nie zmienie zdania !!!! Bedziesz bez kontroli i co myslisz ze te chlopaczki z klasy nie maja chetki nie zgadzam sie rozumiesz nie bede ryzykowac ze cos ci sie stanie jestes zbyt wazna dlamnie. jak pojadziesz strace poczucie pewnosci ze jestes zemna zgodna. wez pojedziemy sobie razem na 2 dnie a te durne klasowe olej! pojedziemy gdzie chcesz kasa niema znaczenia bedzie fajnie razem cale dwa dni tylko my nikt sie nie dowie Kocham Cie.... I inne podobne esy wyslya nie odpisalam ale nagral mi sie na poczte ze przyjedzie kolo 19 to sobie pogadamy bo teraz ma te materialy co zamowil musi je przewiez do domu. chlopak tak latwo mi nie odpusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie możesz ulotnić się z domu ? kapryśnie to on się zajmuje i ma cie za dziwke przy okazji która go zdradzi na pierszej lepszej wycieczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zamierzasz z nim pisać do poniedziałku a spotykać się tak ? Chyba Ci się coś młoda pomylilo. Albo wszytko albo nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka z chłopakiem pewnie już doszła do kompromisu i na wycieczke nie jedzie :D to przeciez młoda naiwna dziewczynka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamieram sie spotykac teZ! Kurde ale moj brat go wpuscil adrian odrazu z pretensjami zaczol rozmowe olalam go i czytalam ksiazke a on mnie zlapal za kostki u nogi i pociagnol uderzylam glowa w sciane przez Niego idoota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma konpromisu jestem jeszcze bardziej wkurzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×