Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
miałam sluz zupełnie inny niz jak sie podniecam. a ten sluz jest związany jajeczkowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze zaraz jade z mama adriana i siostrą do fryzjera na próbne fryzury, chciałam miec rozpuszczone i kilka kosmyków z falami ale zobaczymy co wymyśli fryzjerka a z adrianem umówiłam sie na 17 nanasza poważna rozmowe ciekawe jak to wyjdzie. chłopak sie bedzie znów wsciekał bo mu nazłosc ubrałam leginsy i i czerwony sweterek z odkrytymi ramionami a co tam nie bedzie mi rozkazywał jak mam sie ubierac !!!!!! pierwszy temat chyba z nim porusze moj styl ubierania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byc kochajacym rodzicem
Im jest sie starszym tym mniej wazna roznica wieku. Niestety jednak nowe pokolenie nie ma zbyt duzo oleju w glowie wiec uwazam, ze tym bardziej nie powinno byc to dopuszczane. Dziewczyny szybko chca zyc jak dorosle, a w domu nawet nie potrafia po sobie posprzatac. Efektem pospiechu do doroslosci najczesciej jest przedwczesna ciaza, ktora niestety prawie w polowie przypadkow konczy sie poronieniem poniewaz mlode dziewczyny albo nie moga przenosic ciazy albo za malo o siebie dbaja. Nastepna kwestia jest brak edukacji na temat seksu i szacunku do wlasnego ciala. Dziewczyny przescigaja sie w weekendowych imprezach i zaliczaniu chlopakow 'bo seks to jest to' (moze jeszcze najlepiej jak za to placa?!). Niestety seks to nie klucz do doroslosci, o czym chyba wiekszosc dziciakow zapomina. A co tyczy sie chlopcow to w XIX wieku wielu z nich rozpieszczanych jest przez 'mamusie' przez co nie znaja dyscypliny ani odpowiedzialnosci. Zabraklo by mi palcow jednej dloni by policzyc chlopcow po 20 ktorzy szybko zrobili sobie dzidziusia i niestety jak wiekszosc mlodych ojcow ucieklo. To za granice, to do innej panny. 16latka ma jeszcze nie pokolei w glowie. Zaraz pewnie chcialaby sie wyprowadzic z chlopakiem i zaczac zyc na wlasna reke. Olac szkole, zaczac prace, ... A po 40tce z trzojka dzieci pluc sobie bedzie w brode, ze nigdy nie skonczyla szkoly. Chlopcy czesto maja lzejsze zycie bo po prostu uciekaja od problemow ale to uratuje matek i mlodych dziewczyn od bolu, przemeczenia, a w najgorszym wypadku dziecka-wpadki. Oczywiscie nie mam zamiaru sprowadzac wszystkich do tego samego punktu ale niestety coraz czesciej sprawdza sie ten niemily scenariusz. Jednak chcialabym zwrocic uwage, ze nastoletnie dziewczyny tez potrafia czasem przejawiac odpowiedzialnosc, badz sa po prostu dobrze wychowane. Podejrzewam iz taka dziewczyna rowniez nie zwiazalaby sie z chlopakiem o tyle starszym poniewaz ma inne priorytety niz figlowanie w lozku. Jezeli kogos urazilam swoja opinia to przepraszam. Niestety sama mam 20 kilka lat, jestem wpadka nastolatkow i bylam swiadkiem juz wielu zdazen tego typu. Byc moze ktoras z Was potrafi sie odnalezc w tej sytuacji. Wiec prosze mi wierzyc, bycie dzieckiem malolatow nie jest niczym cool. Tacy rodzice popelniaja o wiele wiecej bledow niz dorosli, spodziewajacy sie dziecka. A jak Nam dobrze wiadomo, za kazdy blad rodzica placy dziecko. Ja, o ile w ogole zdecyduje sie kiedys na dziecko, chce wszystko mniec zaplanowane i przygotowane by moje dziecko badz dzieci mialy wszystko czego potrzebuja najbardziej do funkcjonowania, zabawy, nauki, rozwoju. Bo przeciez kazda matka chce jak najlepiej dla swojego dziecka. Mlode dziewczyny, dbajcie o siebie i pamietajcie, ze pomimo tego, ze Nasz kraj nie nalezy do najbardziej przyjaznych i w rzadzie potrafia kpic z antykoncepji ale PROSZE WAS nie zapominajcie o niej. Moze ona uratowac wiele zyc, oszczedzic wielu cierpien, a przedewszystkim dzieki niej dziewczyny mozecie bezpiecznie uprawiac seks. Wasze szanse na ulozenie sobie zycia sie zwiekszaja. I nie mowie, ze z dzieckiem sie nie da ale same pewnie zdazylycie zauwazyc, z dzieciem jest duzo trudniej. Bo dziecko to nie zabawa, a mala osobka ktora przez wiele pierwszych lat jest od Nas 24 na dobe zalezna i nie mamy dnia wolnego 'tylko dla siebie'. Mamy dziecko wiec spoczywa na Nas wielka odpowiedzialnosc za jego rozwoj, dobro i cale zycie. Rowniez program 'Surowi rodzice' pokazuje jak skonczyc moga Nasz dzieci ktorymi nie potrafimy sie zajac. Powodzenia, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia na rozmowie ;) a tak poza tym to jakos mi sie nie wydaje zeby Twoj chlopak byl prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam rozmowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogolnie to poruszylam nasz najwiekszy problem SEKS jasno mu powiedzialam ze to dlamnie trudne, ze nie jestm gotowa i ze dziewictwo jest dlamniee wazne i niechce tego zroic podpresja partnera adrian wtracil ze tez ma potrzeby i bliskosc, moja bliskosc jest dlaniego wazna ze czuje ze go kocham i jestem lojalna ale brakuje mu tego wyznania seksu jako calkowitej bliskosci no ok zgadzam sie z nim bo teraz jeztesmy w takim zwiazku, uczuciach bez oddania sie sobie ale ja, nie moge narazie tego zmienic! Znowu zaczol temat mieszkania razem, powiedzialam mu ze moi rodzice sie nie zgodza a pozatym to za bardzo odpowiedzialne i za szybko takie plany robi to mi powiedzial ze chociaz w weekendy a w tygodniu sporadycznie ale obrucilam jego plan ze bede do niego wpadac na dzien a noc usiebie jakos sie zgodzil ale powiedzial ze to moze lepiej bo remont bedzie robil to po do nowego mnie zaprosi jako nasz poczatek. Poruszylam tez tematy jego glopich tekstow na fb okazalo sie ze kolega domnie napisal a adrian ta wiadomosc. Przejol i mu odp a chodzilo czy pojde na dni bielska adrian mu odpisal zeby spadal ze mam chlopaka z ktorym mam plany spedzic czas. Jego zazdrosc ktora musze jakos zmienic zeby wkoncu zrozumial ze to tylko znajomi a on jest wazny! A z ostatniego przewinienia wniosek jest jeden, zartujac o ciazy obudzil wemnie niepewnosc i obawy co do jego zachowania i musi sie teraz starac zeby to zmienic!! I ze na wspolne spanie ma szlaban!! Podkoniec adrian powiedzial ze mnie kocha i ze jak bedzie mial ochote to mi powie ale chce zebysmy w jakis sposob przezyli to razem calujac i tulac, wsomie chlopak ma swoje lata i etap mlodziecy przezyl a teraz jest gotowy do wspolzycia. Ale on jest prawiczkiem, dlaczego sadzisz ze nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sobote slub troche sie boje jak to bedzie czy bedzie mimo obietnicy pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama mi juz mowi ze pomnie przyjedzie ale ja niechce bo bedzie glopio jak mamusia przyjedzie ale mama adriana ma z mama rozmawiac. ze jak cos to mnie zabiora dziadkowie adriana do siebie jak chlopak bedzie pijany zabardzo ja nawet tych dziadkow nie znam jezu mam juz stresa tym calym poznaniem jego rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze rozwiazanie to jakby wlasnie po Ciebie mama przyjechala a nie jeszcze do dziadków sie wpraszać. Mi by było głupio. Strasznie użalasz sie na tym swoim chłopakiem, co z tego że ma swoje lata związał sie z młodszą to niech teraz czeka i to nie prawda że związek bez seksu to nie związek. Takie własnie są początki. A z tym mieszkanie to na prawde cyrki urządzacie i tyle. Od razu trzeba było odmówić i tyle. Przeciez to nie wchodzi raczej w gre w wieku 16 lat. Dostałaś ten okres? Zmień hasło na fb bo to co zrobił to przejaw braku zaufania i dziecinności z jego strony. żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostalam okresu moze teraz jak dostane bedzie mocniejszy bo zawsze mam slabe 4 dniowe i male krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze Twoj chlopak nie jest prawiczkiem, bo zbyt bardzo go do Ciebie ciagnie. widac, ze wie jak to jest. nie umie sie powstrzymac. wie, ze seks zbliza i jest ostatecznym etapem zwiazku. w wieku 22 lat bylam raz z facetem, ktory juz to robil, a pozniej z prawiczkiem. roznica jest kolosalna. poza tym spojrz na jego wiek.. myslisz ze kiedys nie byl taki zboczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian na samym poczatku naszej znajomosci mowil ze dla niego jest wazna czystosc dziewictwo bo nie byl nigdy z kobieta, a jego zachowanie teraz no jest zboczony ale to moze wlasnie teraz dojrzal do bliskosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze byla dla niego wazna czystosc, a chce ja stracic z nastolatka z ktora jest od kilku miesiecy.. troche wiecej logicznego myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylismy jego auto i zaczol sie wyglopiac. i mnie oblal za co ja jego on zdejmowal podkoszulke a ja mu wlozylam weza do spodenek zmoczyl sie ale on mnie zlapal powalil na ziemi i usiadl powiedzial ze musze go przeprosic a pozniej jak umylismy auto chcialam zaczepic wstaszki a adrian mnie w posladek ugryzl a jego siostra to widziala jak mi glopio bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam napewno mnie nie klamie z czystoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego siostra tez mi mowi ze jej brat to szuka jakies dziewczyny z bajki bo z zadna nie byl, Wiec jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak po weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ślubie było superrrrrr, adrian zaskoczony totalnie tym jak wygladałam, sukienka dobrana przez jego mame naprawde mi pasowała choc wyrózniałam sie na slubie bo wiekszosc kobiet miała podobny styl ubioru co tu mi ktos proponował. poznałam rodzineadriana choc latwo nie było bo ciagle padałó mnustwo pytan. sam slub był naprawde piekny mama adriana plakała w kosciele po zyczeniach tesciowa powiedziała ze za niedługo mnie ta rola czeka. koszmar bo siedziałam obok mamy adriana a ciotek a na przeciwko stolu dziadkowie tego sie bałam ze trafie na taka mieszanke ze beda zadawac nam pytania no i koszmar sie spełnil. toasty oczywiscie za uwazono ze ja tylko podniosłam szampana w gore i odstawiłam a adrian tylko usta zwilżył pytali czemu nie pijemy chlopak wybronil nas ze szampana to my sobie wypijemy sam za zdrobiw państwa młodych. wytańczyłam sie była niezła zabawa adrian naprawde sie zmienił był czuły obchodził sie zemna bardzo tak blisko obejmował calowal ciogle a tanczenie z nim było bardzo przyjemne zwłaszcza takie wolniejsze kawałki gdzie moglismy sie tylic do siebie szepal mi do ucha całowal po szyji ale sie wsciekl jak raz kuzyn adriana mnie poprosił i pozniej ciagle przychodzil czy z nim zatancze chłopak chyba poczul zagrozenir bo po kilku razach powiedział zeby sobie znalaz dziewczyne wolnaa nie moja ! i potem juz z adrianem tylko byłam i tanczyłam choc przychodzili i ciagle a mozna prosic do tanca objadlam sieciastem nogi bolaly jeszcze wezyk byl czesto robiony i kuzynka adriana jak on poszedł do toalety mnie wciogla w weza tylko ze mnie trzymał za biodr facet jak adrian sie wsciekl i mnie za reke złapal i wyrwal z weza a na boku mu mowie zeby przestal bo nic sie nie działo a on swoje ze nikt mnie nie bedzie dotykac . bawilismy sie do 4 rano po 12 juz tyle pijaków bylo ze tylko zaczepiali. po 3 juz mnie zmeczenie brało i tylko u adriana na kolanach siedzialam recami go objolam wokul szyji i prawie przysypiałam i po 4 chopak mowi ze idziemy wynajol pokuj w budynku obok wiekszosc tam wynajmowala tylko ze ja nie miałam do czego sie rozebrac i adrian mi dal zapasowa koszule i tak spalismy do 9 pozniej tesciowa dzwonila zeby alkochol adrian zabral jak cos zostal po sobocie, wszystko robilam zeby tylko godzine dłuzej spac i posunelam sie do tego ze na adriana weszłam zeby nigdzie nie wychodzil ja tak tylko w majtkach i w koszuli szok ale bylam tak zaspana ze bylo mi obojetne co zobaczy chlopak jeszce mu powiedzialam ze ma lezec to rozkaz .poprawiny o 14 sie zaczęły na spokojnie ciacha rozmowy poznalam zazdrosnych panow z rodziny chopaka i ich dziewczyny najfajniejsze bylo wieczorem nad stawem kazda para dostała chińskie lampki szczescia zapalalismy je nad stawem ja z adrianem jej to naprawde wznosi sie w góre sliczny widok kilkanascie swiatelek na niebie. całe wesele udane pogoda ciepla rodzina zaliczona super bylo o 22 juz wszysty sie zegnali my tez i znów nocowałam z adrianem ale zaczelismy sie calowac i w sumie troche nas ponioslo ale do niczego nie doszlo tylko calowanie sie w lozku i dotykanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siostra adriana sie wyprowadza i chlopakjuz zapowiada ze zrobi remont i mnie bedzie chcial zaprosic do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aw poniedzialek sie dowiedzialam ze rodzina adriana o mnie wypytywala duzo i sa podwrazeniem tego ze mam16 lat a jestem dojrzala na wiek i mam zasady a nie jak wiekszosc w tym wieku dziewczyn gluty w glowie, a tesciowe powiedziala ze sie cieszy ze syn trafil na mnie ijestesmy razem i jezeli bedziemy nadal odpowiedzialni to nam pozwoli na mieszkanie ale tylko czasami nie na stale, choc moi rodzice musza sie zgodzic tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopak chce mi lizac i ssac pepek, czy wasi faceci tez to robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj mnie prawie wszedzie ale nie przypominam sobie ze akurat pępek. Rodzina sie Toba zachwycila wiec nie zmarnuj tego. Dalej pracuj na zaufanie tesciowej i reszty, zeby Cie te pochwaly nie za bardzo wyluzowaly. Co nie zmienia faktu ze swietnie bedzie wygladalo na filmie jak Cie chlopak wyciaga z kolka - zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba troche tez wasza zasluga podpowiedzi i doradzanie mi jak mam kierowac sie w zwiazku ze jestem odbierana jako dojrzala dziewczyna przez rodzine adriana, i dotej pory nie popelnilam bledow!Dzieki za dobre rady..... a na filmie to pewnie bedzie nagrana akcja adriana ale nie ukrywam ze wolalabym uniknac tej sceny. Dzis adrian mi napisal es rano zebym zapytala mojej mamy kiedy biora urlop z tata, bo on tez musi sobie wypisac a chce zeby sie mijaly uropy z moimi rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzis nie poszlam do szkoly i tak mysle czy adrian poszedlby na dyskoteke zemna spodobalo mi sie po weselu tanczenie i tak bym chciala isc chociaz na 2 godziny zeby rodzice nie wiedzieli o tym potanczyc sobie,. czy 25 latki jeszcze tam chodza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze chodza ale do porzadnych klubow trzeba miec dowod osobisty bo czesto sprawdzaja. Ale taka impreza tlum ludzi i tylu facetow to tam twojego szlag trafi jak sie ktos na Cb bedzie gapil albo Cie zaczepi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i oczywiscie klub to nie wesele, inny klimat, ludzie inaczej sie zachowuja i inna muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupa dla adriana wazniejsza jest praca niz to co ja chce. dostal propozycje pracy jako konstruktor i teraz jakis kolega wpadl do niego zeby sie podszkolic a jak mu powiedzialam ze chce isc na dyskoteke to mi powiedzial ze to by byla ostatnia rzecz ktora by zrobil i tam mnie zabieral no co za powiedzialam mu ze i tak pojde to powiedzial ze mojej mamie powie i ze nie bede chodzic po zadnych dyskotekach jak chce to w domu mozemy tanczyc. dupa tam powiedzilam a on usiadl na przeciw i powiedzial ze mnie kocha bardzo i ze niechce mnie narazac a na dyskotekach jest alkohol zboczemcy i ogolnie tylko faceci chca przeleciec dziewczyny po pijaku. ale przeciez z nim chcialam isc a z nim mi nic nie grozi. chyba juz on nie zmieni zdania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze mi mowi zebym sie nie smucila i nie byla zla o to. adrian przesadza!!! mom dosc, przeciez niechce chodzic co weekend tylko raz dzis i kiedys indziej. napiasl mi es ze jak skonczy sie przygotowywac. do rozmowy to sobie wieczor razem spedzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzaj chlopak mysli przyszlosciowo i chce zdobyc lepsza prace dla waszego dobra. Ty sie uczysz a on pracuje i chce sie chlopak rozwijac a nie stac w miejscu. To dobrze. A na imprezie to roznie bywa. Rzeczywiscie jest czasem tak jak on mowi. Szczegolnie po kiepskich klubach. A do porzadnych Cie nie wpuszcza i tyle. Nie zachowuj sie jak rozkapryszona panienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugi raz mu sie moze taka szansa nie trafic, a impeza moze poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×