Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
7 Miesiac naszego zwiazku sie zbliza i adrian chce mnie zabrac na wczasy i chce mojej mamie to powiedziec przeciez mama sie wscieknie bo juz ma pretensje ze mni w doroslosc pcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jemu bedzie stal jak tylko zaczniesz ten swoj pomysl pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad Ci to 7 juz sie wzielo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe facet to jednak proste urzadzenie, albo partnerka atrakcyjna i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 Lipca bedzie juz 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie do faceta trzeba prosto, im bardziej kombinujesz to tylko sie mozesz osmieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na razie liczysz w miesiacach potem Ci to minie bedziesz moze liczyc w latach :D taki wyjazd to ok tylko o ile twoj chlopak sie nie bedzie zapedzal rodzicom sie pewnie nie spodoba ten pomysl i to z jasnych pobudek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bedzie mu nic stalo bo ja niespodziewanie to zrobie, a nawet niewiem czy da sie zobaczyc przez spodnie czy stoi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczniesz robic to bedzie i tyle :) to przez spodnie widac, a jak nie widzisz to poczujesz jak usiadziesz :D nigdy takiej rzeczy nie wyczulas? Zapewne wielokrotnie mu siedzialas na kolanach i na pewno mu stal. Ile razy sie dluzej calowaliscie tez zapewne tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tylko wyjazd bedzie nic. wiecej jak spanie razem i spedzanie czasu nie bedzie jakiegos wybryku ! bedzie cziezko i pewnie nie pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialam i czulam ale tak jakos mnie to peszylo wczesniej, w spodniach dresowych bylo widac i raz na lace mial orgazm bo szybko wracalismy do domu i sie przebieral, na poczatku w bokserkach to widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczesniej to bylo ze nie staralam sie zeby sie podniecol a teraz to bede robic i to przezywam a jak sie nie podnieci to lipa bedzie mi glupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, gadasz o tym podniecaniu jakby to bylo cos nienaturalnego, dziewcze dorośnij, bo mam wrazennie ze jestes jeszcze gów***arą. a 25 letni chlopak ma potzrby seksualne, czy tego chcesz czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem mloda i podniecenie u faceta mnie interesuje dzis! Wy macie to za soba a ja nie i chce pytac ale Dobra uciekam spac zobacze jak mi to wszystko wyjdzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno byl podniecony setki razy, nie tylko wtedy w dresach. Wtedy nic nie musialas robic takze widzisz ze nie jest trudno podniecic faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co dzis sie zdarzylo z moja akcja to bylo za szybki efekt u adriana dostal orgazmu wczesnie jak mu siedzialam na kolanach rozkrokiem i dlonmi jezdzilam po jego klacie czasem drapajac pazurkami i calujac po szyji i w usta, moje zaskoczenie podzialalo! i jescze jak go przezyl stenkal zamykal oczy i mnie za tylek mocno zladal i docisnol do siebie a po tym puscil mi tylek i powiedzial ze bylam cudowna ja cala mokra siedzialam na nim jeszcze i calowalismy sie a on mnie po chwili podniusl i zaniusl do lozka masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potym naszym byciu razem umylam sie jak zdejmowalam spodnie to cale w kroku klejace byly ale na szczescie rano zapakowalam do torebki czyste do przebrania ja tez cos czulam ale to byl jakby ucisk przyjemny jak polozylismy sie na lozku to bioderkami pocieralam sie o adriana i to bylo mile uczucie ale chyba orgazmu nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbys miala orgazm to bys wiedziala :) a skad wiesz czy on mial wytrysk czy tylko mu bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzial mi ze mial jak mnie sciskal za tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narazie to byl nas taki pierwszy raz i na kolejnny to troche poczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzial mi tez ze sie nie spodziewal ze taka jestem i ze jednak sie odwazylam i wnioslam w to przebojowosc co bylo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz potwierdzily sie moje slowa - facet jest prosty w obsludze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian chce znowu bawic sie w podniecanie!, odmowilam mu dzis ale on ciagle nawiazuje do tego w rozmowie! w pracy mi powiedzial ze chce zebysmy w weekend byli razem caly czas i zebym spakowala kilka ubran odrazu mu powiedzialam ze nie ale on mi zadzwonil przed chwila ze jak ja do niego nie moge to on do mnie koszmar co ja z nim teraz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja wiem ze ty masz 16 lat i myslisz ze seks sie uprawia raz na miesiac a ze bedziecie sie "bawic w podniecanie" raz na jakis czas. To bylo do przewidzenia ze rozbudzisz jego apetyt i nawet w twoim wieku powinnas to wiedziec. To byl najzwyczajniej w swiecie petting. No chyba nie bylo Ci tak zle ? To czemu nie powtorzysz albo nie zrobicie czegos innego. A to z tym spedzaniem weekendu razem to roche przesada,czy on nie rozumie ze masz 16 lat i to nie wypada i jeszcze sie dziwi ze odmowilas. wez ustal jakies zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bylo mi zle ale jesli bede zgadzac sie na czeste zabawy z nim to za wczesnie on bedzie chcial coraz wiecej az dojdzie do seksu niechce zrobic. Tego jeszcze teraz a pozatym to adrian swintuszy i robi sie jeszcze bardziej zazdrosny o glupiego sms od kolegi zrobil awanture. Weekendy moge z nim spedzic ale bez wyrywania mnie na chate zeby sie bawic grzegniemy robiac to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to po co mu pokazujesz wszystkie sms, powinnas z nim rozmawiac a nie ze on zadzwoni i mowi ze jak ty nie mozesz to on do Cb. w zwiazku tak nie mozna. Nie mozna ustawiac ciagle osoby pod siebie, a z reszta to pracujecie razem, nie chcialabys spotkac sie ze znajomymi w weekend albo zrobic cos dal siebie? Masz chlopaka ale powinnas miec tez znajomych. A jak dalej pojdzie to starcisz wszystkich przez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ze chcesz stopniowo wiec dawkuj mu przyjemnosci i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pokazuje mu esow moich, ten od kolegi dostalam jak bylam w pracy a adrian mnie zlapal na czytaniu smsa no i zrobil awanture mi w aucie, mam kontakt z znajomymi ale po pracy jestem zmeczona i po obiedzie spie z godzine a pozniej jestem z adrianem do wieczora moze faktycznie za duzo z nim jeste jutro go odstawie i gdzies wyjde z kolezankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to bedzie trudne bo mialam z nim isc na zakupy wkurzy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i to jest dobry pomysl, a ta praca mam nadzieje ze was nie skloci, jak chlopak moze Cie tak kontrolowac ? odpowiedz orosta bo mu sie dajesz. Nastepnym razem jak Ci zrobi awanture to nie lagodz sytuacji tylko wyraz swoje zdanie, najwyzej zawsze mozesz wysiasc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×