Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
i jak tam u lekarza autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u lekarza schodzi a pewnie jeszcze chlopak jest takze autorko ma co robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postanowili przy lekarzu odbyć swój PIERWSZY RAZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze Cie gosciu wyobraznia poniosla :) takie teksty sa raczej nie na miejscu i nieadekwatne do sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
nie wiem nic, badania nie zrobilam bo zwymiotowalam w gabinecie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musialas sie czyms zatruc w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian wezwal lekarza do domu i mam zatrucie pokarmowe napewno przez ta z****** rybe musiala byc dodatkiem w daniach a jutro zawody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy nie przesadzacie troche i do zatrucia wzywacie? przeciez to mija samo po paru dniach jak sie organizm oczysci. Jutro pewnie bedziesz oslabiona to nici z zawodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak jestes zadowolona z rozmowy ? czy nie rozmawialiscie przez wzglad na twoja chorobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
To adrian wezwal wogle mnie denerwuje bo chce umnie na noc byc pojechal po jakies ubrania, cale czas od ginekologa zemna siedzi. ale rano mnie strasznie bolal brzuch powiedzialam chlopakowi no i ten wolal zeby mnie doktor zobaczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie dobrze ze sie ugielas i on zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem tylko tego ja tez ze skoro cie denerwuje to nie potrafisz mu odmowic i odpoczac sama tylko on leci po rzeczy. Chyba cos krecisz i co innego piszesz,myslisz irobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Rozmowy z ginekolog nie bylo, tylko mi mowila o wynikach krwi i moczu ale musze powtorzyc, ona to mnie podejrzewala o ciaze, powiedzialam mu ze w nocy bede spqc i niepotrzebnie bedzie tu sie lamal na mayeracu ale on i tak swoje mama weszla i powiedziala ze jak bedzie w nocy to ma robote dla niego, no i nici adrian uparty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to jest niby ta zla wg niego mama? a wy rozmawialiscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z adrianem ale chwile powiedzialam mu ze plany studiow sa na powaznie a on ze go wkrecam bo upieralam sie ze nie wiem na jaki kierunek pojde i gdzie i on sie yego trzyma, no to mu nagadalam ze niechce miec chlopaka ktory za mnie planuje i uklada zycie ze ma sie zmienic bo chce normalnego chlopaka luznego i razem planowac a on swoje no to wyszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie prosciej byloby wygarnac wszystko co wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to odpoczywaj i przemysl sobie to :D szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej bedziesz miala diete oczyszczajaca. Ja na zatruciu to schudlam ostatnio 4 kg . I wygladalam jak szkielet podobno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej cala noc prawie nie spalam, wymiotowalam jak tylko zjadlam sucharki niechce schudnac bardziej!! moja mama weszla do pokoju jak axrian zdejmowal spodnie, byl tylkiem obrucony ale i tak wziol poduszke i zakryl bokserki a moja mame speszyl tym i szybko uciekla powiedziala tylko oooooo przepraszam i zamknela drzwi glupia wpadka a dzi przed chwila mnie pytala czy chlopak cos mowil o wczorrajszej wpadce jej, i powiedziala ze adrian troche przytyl mi bo jest wiekszy od brata kurcze ale ludzie sie roznia wygladem i adrian jest tej samej postury co wczesniej niema brzucha tylko miesnie pracuje ciezko w domu to jest takiej postury a nie jak brat z zwiotczalymi miesniami w sobote chlopak zwiozl 5 ton mulu a to lekka praca nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jak kto sie w co ubierze , moj jak czasem sie ubierze to wyglada grubiej niz jest i moja mama tez mi tak mowi ale w zartach. Twoja tez nie chciala go urazic przeciez :D A z kolega to rob jak uwazasz ewnie bedzie akcja ale i tak juz jest mala wojna u was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie chciala urazic ale od poczatku adrian jest taki jak zaczelismy chodzic z soba, ona go nie widziala wogole w majtkach wczesniej tylko wczoraj to roznicy nie widzi on ma szerokie barki i klate i moze dlatego jej sie wydaje ze gruby, porownuje go do mojego brata a brat jest szczuply i waska ma klate. mala wojan ale moze byc wielka z tego nie wiem adrian sie wkurzy bo odrazu mi powie ze kolega mnie podrywa czy cos moze lepiej mu napisze ze mozemy przez skypa pogadac jak chce unikne spotkania to chlopak niebedzie mial powodu do marudzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zamierzasz powiedziec o nagraniu ? co dalej planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz niewiemczy powiedziec ze go nagrywalam bo adrian pomysli ze mu wogole nie ufam i do takiego czegos jestem zdolna, nie bede mowila ze nagrywalam ale moze po prostu z tego co wiem bede zadawac mu pytania rozmawiajac a jesli sie wyprze wszystkiego to mu pokaze nagranie ale bardzo mnie interesuje co on mial namysli o mojej mamie ze przebiegla wogolevnie rozumiem tego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie mozesz powiedziec ze przypadkiem sie nagralo ? no przeciez nie masz podstaw ufac jak widac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to tak zostanie to on sie jeszcze w tym roku oswiadczy , skonczysz brac zelazu bedzie trul o ciazy, juz nie mowiac co bedzie jak tabletki zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co planuje hm ciezko jest chce sie uczyc dalej i niechce miec nacisku co do kierunku studiow, wolnosci zabaw z przyjaciolmi a chlopak to od wszystkiego mnie odciaga dlatego chce mu powiedziec to wszystko co on namnie wywiera dlatego mam plan ze go kajdankami zepne i usta zatkam zeby mnie wysluchal i nie wtracal swojego zdania wszystko powiem, chce miec chlopaka a nie zdesperowanego faceta co knuje jakby mnie zatrzymac przysobie, musze z nim podjac decyzje i ustalic zasady chce wychodzic z znajomymi chce miech prywatnosc i chce z nim rozmawiac o wszystkim i nie martwic sie ze on siie wkurzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×