Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
dla mnie to są zabawy skoro ktoś tu ma orgazm. a jeśli on dochodzi w ten sposób to musi być zdesperowany strasznie. w seksie on jeszcze nie włoży a już się spuści. będziecie musieli długo nad tym pracować skoro się tak szybko podnieca. ja też bym nie pytala tylko oznajmiła. wtedy się przekonasz czy ci ufa i czy nie traktuje cię jak dziecko i czy liczy się z twoim zdaniem i planami czy tylko ty dostosowujesz się do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wtedy on będzie dopytywac po co jadę i co będziemy tam robić przecież zada mi tyle pytań że wolę mu powiedzieć odrazu, albo powie że jesteś tajemnicza i ukrywam prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja ci nie mowie zebys ukrywala co z kim i po co tylko zeys ie pytala go czy możesz jechac tylko mu powiedziala ze jedziesz i nie pytasz czy mozesz bo chyba sama jeszcze decydujesz o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dawno właśnie nie było zabaw więc chodził trochę napięty a tu wczoraj były pieszczoty więc chyba dlatego doszedł. ale też zauważyłam że adrianowi bardzo szybko zarost się pojawia, nie wiem ale to może przez hormony tak szybko rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie hormony, faceci tak maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę pytac o zgodę tylko chodzi o jego zdanie bo jak mu powiem że jadę to on zapyta o szczegóły a później jak coś to nie będzie chciał żebym jechała. a jak jeszcze zacznie mówić że koleżanki są takie i owakie to dopiero będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są srawy hormonalne, zle naisalam ale przeciez dziewczynom tez szbyko rosna wlosy wszedzie. A u facetow to geny tez duzo robia. Moj tata ma gruby zarost moi bracia tez a moj facet cienki i niewiele tych wloskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcesz pytac go o zdanie a jak mu sie nie spodoba to i tak nie pojedziesz? gdzie tu logika, albo sie go boisz i odorzadkowujesz albo zyjesz jak normalna dziewczyna w zwiazku i mowisz mu wszystko a potem dodaj ze jedziesz bo decyzje podejmujesz sama .Mialas wielce walczyc o swoje a znowu to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian ma taki dosc gesty zarost i szybko rosnie bo juz wieczorem juz sie pojawia i jak sie z nim caluje to mnie kuje, jak opvszkami palcow go dotykalam to wlasnie przez paznokcie czuc te wlosy sztywne, ma tez je na szyjiPowiedzialam mu ze jade z kolezankami do krakowa to dziwne ale zachowywal sie spokojnie ale i tak marudzil w sposob zartobliwy mial mnie w ramionach calowal i tak sie przewracalismy sie po lozku i teraz to juz nie wiem co on na ten moj wyjazd bo tak pols lowami rozmawialismy, chyba nie ma nic przeciwko skoro nic sie nie wkurzyl. A myślałam że będę musiała walczyć ostro i się pokluce z nim hm wkońcu mi chyba już ufa ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę z adrianem teraz do centrum handlowego kupić sukienkę na chrzest małego, on mnie ciągle zmusza żebym ja auto prowadziła do drogi głównej i jeszcze mi trasę wymyślił taka gdzie dużo zakrętów jest i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to mysle ze wiesz jak sie trzeba na chrzciny ubrac i nie zrobisz odalu. A on pewnie nie wzial na powaznie tego. Nie ciesz sie na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a taka jazda z nim wcale nie ulatwi Ci egzaminu. Lepiej jest sie uczyc tylko w elce a nie ciagle zmieniac auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee nic nie kupiłam ! same zaduże rozmiary zostały i co gorsze jutro będę musiała do bielska jechać bo tam więcej sklepów jes i może coś znajdę na moja figurę! jazda autem była fajna he he tylko adrian wymyślił żebym zawróciła tyłem cofając tylko że w tej civic jest tylna szyba mała i nic nie widać i tu był problem bo się bałam a adrian mnie ciągle pouczał że widać może on widzi ale ja nic nie widzę i jeszcze ta przyciemniona szyba koszmar ! ! dziś jeszcze porvsze temat tego wyjazdu i tylko powiem że się cieszę na ten wyjazd i wogóle i zobaczę jego reakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne tylko w elce sie cofa atrzac w lusteka a nie w szybe czego on Cie uczy wgl. Bedzie Ci sie tylko mylic wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze ze zadnej stonowanej i zabudowanej kiecki nie ma w rozmarze 34 w calej galerii. bo chyba takiej szukasz skoro to nie wesele tylko chrzciny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w elce też instruktor każe patrzec w tylną szybę przy cofaniu no i w boczne lusterko normalnie mnie uczy ! były ale rozmiary zaduże sukienki a przecież worka nie kupię ! jutro w bielskim centrum handlowym coś kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A instruktor przy pierwszej lekcji jazdy był zdziwiony że ja ruszam z gazem płynnie bo on mi tłumaczył żebym spuszczała powoli nogę z sprzęgła i auto będzie powoli ruszać a ja zrobiłam jak adrian mnie nauczył, mój facet fajnie mnie nauczył bo teraz w elce mam opanowane ruszanie zmiany biegów ręczny i wogóle łatwiej mi jest teraz jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wybacz mnie uczyli na lusterka bocznie i to w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mohito sa swietne sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie wierze ze nigdy w elce instruktor Ci w niczym nie omagal i ze nie zgaslo CI nigdy i ze nigdy CI sie nic nie omylilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Instruktor mówił że w lusterka jest łatwo patrzec ale nie jest to dopuszczalne na egzaminie i trzeba przy cofaniu obrócić się do tylu głową i patrzec przez tylną szybę można zerkać w boczne lusterko ale tylko dla korekty ewentualnej. a adrian też tak robi i mnie też tak uczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba zerknac tylko raz do tylu wiec nie widze problemu jak sie robi wszystko do lusterek, ja z facetem tak jezdzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z reszta nawet nie chce mi sie myslec o elkach bo i nie amietam jak tam ucza. mam prawo jazdy 3 lata, juz 2 samochod swoj i luz. Wole tego nie wspominac dawno i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auto mi nie gaśnie ! na początku w elce trochę przekraczałam prędkość bo te zegary są w toyota na środku a u adriana są przed kierowca i łatwo tak niż w tej toyota! też było tak że instruktor kazał mi skręcić w prawo to ja w lewo włączyłam migacz później się śmiał że dużo kobiet tak robi na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy są głupie tylko! ale muszę wkońcu się uczyć ich rozwiązywać bo teraz to tak byle jak je rozwiązuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku dni jak z adrianem się dogaduje to mam ochotę na zabawę z nim wczoraj i przedwczoraj to przytulanie i pieszczoty mnie bardziej zachęcają żeby dziś to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo tak jest jak facet nie irytuje to i ochota wieksza jest, mam tak samo. Testy zdawalam na szczescie na innych zasadach. A wiem ze jest cizko bo znajomi zdaja nawet i 8 razy. CO nie zmienia faktu ze o tym krk to jeszcze sie nie ciesz bo ta jego reakcja jest odejrzana a twoja radosc wczesna, zaloze sie ze bedzie problem . A tty ile razy sie tu cieszylas to tyle razy byl problem ozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cisza przed burza autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniało już dojść do czegoś ale kolega nam przeszkodził i poprosił żebyśmy zajeli się małym bo on musi wyjść! adrian teraz siedzi pod ścianą i nawet kacprowi nie chce klocków podawać tylko się dąsa jak mała dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzy sie na mnie spod byka kiedy kacper woła mama mama! chyyba miał ochote na małe co nieco he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×