Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

ale nie moim koleżanka dawał korepetycje tylko innym wogóle nie znam ich tylko adrian wczoraj z ciekawości dzwonił i zapytał i stąd wiem że te osoby też nie zdały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam fajneg szefa bo dał mi wolne dziś żebym trochę wakacji użyła no to jestem teraz na siłowni plenerowej a kacper śpi w wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
użyła wakacji ? raczej wymusiliscie to wolne bo znowu przyszłas pewnie z dzieckiem. jakie wakacje cudze dziecko i cały dzień opieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak użyjesz ze pewnie jeszcze dom posprzątasz, obiad zrobisz, tak Ci zleci ze nic dla siebie nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szef mi dzwonił wieczorem że mam wolny dzień i a ty że z dzieckiem jestem w pracy to szefowa wymyśliła że taka sytuacja jest fajnia dla firmy bo promuje aktywność kobiet w macierzyństwie a to że mały nie jest mój to już inny temat. podobno goście są zachwyceni taka postawa władz firmy. Nie będę sprzątać ani gotować bo jestem poza domem z małym teraz siłownia a później idziemy do Tezni tam kilka okrążeń żeby mały oddychal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goscie sa zacwyceni a nie wiedza ze to nie twoje, ani ze nie masz umowy zadnej bo chyba nie masz? czyli na czarno. Gorzej jak w koncu to wylynie wtedy juz zamiast renomy bedzie smiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze lepiej kreuj sie w takim razie na matke polke skoro taka rola Ci pasuje . Wolalabym jednak byc postrzegana jako normalna pracownica niz dziewczyna ktora sie nie umiala zabezpieczyc a teraz wszyscy jej ulatwiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie tak to widza ale niech sie łudzą. Kreuja tylko prace na czarno i po znajomosciach na ekstremalnie smiesznych warunkach. To taka sezonowa raczej i chyba db wiesz ze gdyby nie Adrian to w zyciu ktos o twoich kwalifikacjach a raczej braku by nie dostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy macie tylko czarne myśli o dziecku i zabezpieczeniach! ktoś wczoraj pisał że ludzie gadaja i będą gadac także dlaczego teraz taka odmiana?hm i tak mnie nie znają więc czemu mam się przejmować jakimś rozmowami, kacper jest słodki i zawsze jak ktoś jest w biurze to się małym interesują i coś mu mówią i czasem chcą się bawić ma dywanik na boku pokoju i zabawki widzę go z biurka i nie ma problemu. wiem że nie miałam żadnej możliwości dostać pracy bez doświadczenia wogóle nic nie miałam i jestem wdzieczna adrianowi że pomógł mi i przekonał szefa do zatrudnienia - mam tylko umowę z szefem że teraz mam taki staż bez umowy pisemnej ale jak tylko będę mieć 18 lat to dostanę umowę o pracę. adrian dużo dla mnie zrobił i gdyby nie on to torby pewnie bym gdzieś towar wykładała w sklepie jak niektóre koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest odmiana, tylko ludzie gadaja a polowa z nich mysli tak jak napisalam wlasnie o Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmienię myśli wszystkich ludzi! koleżanka mnie pytała czy adrian jej by nie pouczył do poprawki powiedziałam jej że on ma dużo pracy i zmęczony jest to się obrazila wogóle! i tekstem mi wyleciała że mnie uczył- śmieszna jest przecież to mój facet! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smiszna to ona jest, a potem jak cos to beda pretensje ze zle nauczyl i nie zdala. I pewnie chciala za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak napewno za darmo bo skąd by kasę wzięła! powiedziałam adrianowi że koleżanka z takim pomysłem do mnie przyszła ale on powiedział że jak do niego przyjdzie to jej od razu odmówi bo nie ma ochoty marnować czasu ! ! też tak uważam później by znowu była zła że i tak nie zdała mimo korepetycji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponowałao jej że ja jej mogę wymyślać zadania i tłumaczyć to nie! nie to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty juz nie masz zywcem co robic w wolnym czasie tylko uczyc kogos? po co proponujesz wgl takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak powiedziałam żeby złego sobie nic nie myślała jak jej tłumaczyłam że adrian nie da rady, ale i tak nie chce więc luz. głupia sytuacja bo byłam w kuchni i kolega przyszedł w samych bokserkach ja wogóle byłam odwrócona plecami i nawet nie wiedziałam że tak rozebrany jest i nagle głos adriana EJ NO chłopie co ty przy mojej kobiecie w gaciach- taki zły adrian to mówił masakra a kolega się tłumaczy. mój powiedział że tak nie może być że on chodzi nagi hmm nie powiedział co ma na myśli ale chyba go nie wyrzuci przez taka głupotę ! muszę z adrianem porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak powiedziałam żeby złego sobie nic nie myślała jak jej tłumaczyłam że adrian nie da rady, ale i tak nie chce więc luz. głupia sytuacja bo byłam w kuchni i kolega przyszedł w samych bokserkach ja wogóle byłam odwrócona plecami i nawet nie wiedziałam że tak rozebrany jest i nagle głos adriana EJ NO chłopie co ty przy mojej kobiecie w gaciach- taki zły adrian to mówił masakra a kolega się tłumaczy. mój powiedział że tak nie może być że on chodzi nagi hmm nie powiedział co ma na myśli ale chyba go nie wyrzuci przez taka głupotę ! muszę z adrianem porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ewno go nie wyrzuci, nie wtracaj sie i nie rozmawial bo jeszcze sobie pomysli ze go bronisz i ze ci sie to podoba .Dobrze ze mu zwraca uwage ze nie jest u sibie to niech sie zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Masakra jakaś ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
mój kuzyn pokazał adrianowi samochód i ten chce kupić go powarjowali ! i w weekend chce do niemiec jechać po niego, adrian impulsem działa nie wiem jak do niego trafić żeby nie kupował !! ! A co do kolegi to powiedział że musimy się oddzielić od siebie i chce kuchnię zrobić na górze to też bez sensu po 2 kuchnię?! tylko wydatki niepotrzebne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba zescie zwariowali totalnie jak sie chce oddzielic to niech mu pozyczy na wynajem a ni e kuchnie robic tylko przez kolege . Miejsce wam sie u gory przyda potem a kuchnie zrobic i wyposazyc to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezciez i tak nie bedziecie 2 obiadow gotowac i zakuow robic kazdy sobie, jak sie mozna odilozowac jak ciagle sie tym dzieckiem wymieniacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
To samo mu mówiłam że to głupi pomysł! kolega za jakiś czas może się wyprowadzi i będziemy mieć niepotrzebna 2 kuchnię! ale on oczywiście wie lepiej bo jest facetem, a jak chce się oddzielić to też będzie musiał salon zrobić i wogóle żebyśmy mieli normalne mieszkanie totalnie głupi pomysł adrian ma muszę go jakoś przekonać żeby nic takiego nie robił! i tak ta nasza sypialnia co adrian robi jeszcze nie skończył kilka detali zostało a on teraz ma ciągle coś do zrobienia w domu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak adrian sobie to wyobraża! on fakt kacper to i tak będziemy ciągle się spotykać i chodzic dol i góra a pozatym to wejście też jest jedno, muszę jeszcze z adrianem rozmawiać jak wróci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne goscicie kolege i jeszcze przez niego ladowac bedziecie w dom to chore. postaw mu ultimatum jakies czy cos moze powiedz ze ty tez tam mieszkasz i nie chcesz w miec 2 bo chcesz to zostawic dla dzieci czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzieciach to wolę nie wspominać! powiem że jeżeli ma robić niepotrzebnie sobie wydatek i pracę to ja się przeniose do rodziców i nie będzie musiał się obawiać jakiś kierujących sytuacji! powinien zmienić zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to sprobuj moze to cos da, ale ten twoj to ma chyba cos z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×