Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
na pewno bedzie afera, ale nawet jak wrocisz do domu to na pare dni bo cie urobi i znowu bedzie sielanka a potem znowu akcja i tak dalej i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochasz ale tutaj zachwycasz sie kolega, mialas tyle czasu to moglas z nim odbyc intresujaca rozmowe na temat opiekunki do dziecka, moglas wypytac o Adriana itd. Szukasz dalas ogloszenie do opieki? wiec duzo gadasz malo z tego robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie takie łatwe dać ogłoszenie, ja nie jestem osoba która płaci więc nie dałam ogłoszenia jeszcze, rozmawiałam z kolega o opiece ale no jest ciężko bo wyszło że on pomaga żonie jego brata tego co pije pożycza jej pieniądze bo ten cały brat jaki grosz dostanie wypłaty odrazu pije a w domu dzieci trzeba im jeść kupić itp. obiecał że jakoś postara się załatwić sprawę z bratem i poszuka opieki, ale on powiedział że adrian mu zaproponował że mnie zapyta, pamiętam jak pytał czy będę mogła się kacperem opiekować ale wtedy nie powiedział prawdy jaką sytuację ma kolega! pytałam o adriana trochę mi powiedział o nim jaki było w latach szkolnych i okres kiedy jeszcze nie znaliśmy się, chciałam też wiedzieć czy adrian coś planuje ale nie chciał zdradzić zabardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to znowu Cie bierze na litosc... dziewczyno jak Ciebie zapyta? co ty niby na zaoczne masz isc bo facetowi sie w zyciu nie ulozylo? jak sobie to wyobraza ze Ciebie mieli pytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam sobie nie radzi a innym jeszcze pomaga buhahha . ZOna brata ma jakas swoja rodzine to niech jej pomagaja. Niech idzie do oieki zgosi sytuacje niech sama sie ogarnie. WIesz co ? ja bym cisla to w cholere i poszla w krk bo i tak to sie nie rozwiaze i nie bedziecie sami to po co siedziec na kupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każdy ma tak łatwo w życiu! przecież tu o dzieci chodzi nie tylko o kacpra ale o jego brata a opieka co daje 200 zł i myślicie że wystarczy na wszystko! Jak adrian wróci to z nim pogadam o tej sytuacji bo tak dłużej być nie może niech idzie z kolega i niech pogadaja z tym bratem co pije nie wiem niech go nastraszą czy coś żeby wkońcu to się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z kolega że chce składać papiery do wojskowej uczelni on powiedział swoje zdanie i też powiedział że znając adriana to będzie mi odradzał bo on to wielokrotnie przy rozmowach ich wspomina że chce nie może mnie teraz stracić i wogóle że jest zafascynowany żeby mieć żonę pełną rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie nie skonczy i wiem co mowie. Mam wujka alkoholika czworo dziecii nic nie da gadanie. Tyle ze ciotka dostaje cala pensje z roboty wujka na konto bo tak sie dogadala z jego szefem. prawo jazdy juz stracil, wypadki w pracy nic nie dalo. Ale ona nie wyciaga rak po pieniadze tylko sama sobie radzi. A jak chce kasy to niech sie najmie jako oiekunka u was. Mam wieksze pojecie o zyciu niz ty , wiem ze nie zawsze jest latwo ale ty nie musisz tak zyc mozesz isc na studia a nie brac to na siebie bo i tak wdziecznosci nikt wam nie okaze za jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze miec to wszystko tylko nie od razu, sam chcial mlodsza to niech teraz sie nie zachowuje jak pies ogrodnika i nie zmusza nikogo do zycia pod swoje dyktando, mial czas sie wyszalec ito zrobil a tobie zabrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu sie uparlas na ta wojskowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno ta żona tego brata ma tylko siostrę ale nie utrzymuje z nią kontaktu bliskiego, ale są osoby też które sobie nie radzą albo są zastraszne w życiu równie jest! adrian na swój wiek i też plany już co do wieku, no ja tam raczej wątpię już że wcześniej się wybawił bo kolega mówił że on to rzadko gdzie wychodził na zabawy dyskoteki czy jakieś wiejskie festyny zawsze podobno to się tłumaczył że robotę miał czasem na piwo do któregoś z kolegów wpadł i do domu, kolega powiedział że adrian to bardziej dla rodzinny się poświęcał bo ojca nie było i ktoś musiał zarobić dodatkowe pieniądze i że pewnie dlatego teraz mnie tak trzyma przy sobie i chciałby założyć rodzinę bo on taki raczej z tych poważnie myślących o rodzinie. wojskowa uczelnia po prostu mnie ciekawi nie jest to tylko siedzenie w ławce na wykładach ale podróże, walka, nauka w terenie ćwiczenia i wogóle to mi się podoba, nauka na sprzecie wojskowym dyscyplina myślałam o akademii służb powietrznych albo morskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i c0 z tego ze Adrian to Adrian tamto a ty gdzie w tym wszystkim? Jak kocha to poczeka, a zycie masz 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem na akademii nie jest tak wcale jaki piszesz, jak studiujesz tam normalny kierunek to nie masz wcale zadnych zajec prawie w terenie itd. takch jak ty myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
techniczne kierunki sa ciezkie i bez dodatkowych zajec na ktore nie bedzie moze czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzylas wgl jakie tam sa kierunki? czy trzeba zdawac egzamin wstepny jak sie tam dostac czy znowu nic nie wiesz tylko zyjesz marzeniami a skonczysz na podrzednej uczelni blisko faceta w tej pseudorodzinie ktora tworzycie wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co myslisz ze zaliczysz to? jestes az w takiej kondycji ? tam sie po szkole wojskowej i policyjnej ciezko dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondycję mam jako taką dobra ale jeszcze pochodzę na siłownię to się prawie, adrian wrócił po 2 w nocy a teraz w pracy chodzi taki zmęczony ale auto musiał mieć ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba straciłam ważność dla adriana bo się mną mało interesuje! spodziewałam się jakimś klutni czy coś a tu cisza, i tylko przy aucie coś ciągle robi i oczywiście koledzy są i się zachwycają jak dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan pieprzyc moj tez czesto auta zmienia a to ze 2 dni sie toba mniej interesuje to dobrze w koncu masz 2 dni bez kontroli i tez Ci zle nie jestes malym dzieckiem za ktorym ciagle trzeba biegc i poswiecac uwage. Nie masz swoich spraw? no to jestes laska uwieszona na facecie. Zajmij sie soba a nie cuduj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodziło mi o jakieś centrum zainteresowania tylko że jest zmiana w nim i nie ma tego czego się spodziewałam i co zawsze było ! fajnie bo mam spokój cieszy mnie to właśnie ! ! i tak sobie wyobrażam chociaż część związeku że mam trochę prywatności i mój facet nie dopytuje co i gdzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to tylko chwilowa zmiana wiec i tak sie nie podniecaj zbytnio, w koncu wszystko wroci do normy a koledzy kiedys pojda, z dzieckiem wykorzystalas ten dzien czy sama? mam nadzieje ze sama a nie znowu to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz mam małego, chodzimy sobie mały spacer przed snem akurat fajnie jest słońce zaszło .Adriana koledzy może nie wszystko ale jest takich 2 co są glupkami! i w to wlicza się też ten co zrobił dziecko dziewczynie głupie teksty puszczają. faceci to zawsze muszą piwa pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz mam małego, chodzimy sobie mały spacer przed snem akurat fajnie jest słońce zaszło .Adriana koledzy może nie wszystko ale jest takich 2 co są glupkami! i w to wlicza się też ten co zrobił dziecko dziewczynie głupie teksty puszczają. faceci to zawsze muszą piwa pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko czemu szanowny tatus teraz nie usupia dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×