Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Jest normalny! tylko chyba poczuł że może fajniej będzie mieszkać w dwójkę! prywatność i wogóle on nic trochę za puzon!! ale fajnie było by mieć cały dom dla nas tylko. muszę malucha wykąpać bo mi tu zaczyna rozrabiać a teściowa powiedziała że kacper jest taki mały grubasek r za dobrze się u mnie ma a moja mama powiedziała że jest normalnej budowy takiej jak powinien być maluch w jego wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie za pozno na takie gdybanie, dziwie sie ze twoja mama nic Ci nie odradza tego bawienia sie w matke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co o 21 kolega znowu nie moze go wykaac ? jesli jest w domu to prez cb nie macie prywatnosci bo Ci w glowie tylko cudze dziecko zamiast siedziec razem u sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama sama się też czasem bawi z małym zna sytuację w jakiej jest kolega, mówi mi żebym go tak blisko nie utrzymywała siebie bo się przywiozę do mnie i będzie za mną płakać itp. kolega wczoraj trawę kosil wokół płotu bo adrian go prosił a że słońce było mocne wcześniej to wieczorem to robił ale wcześniej zajmował się małym bo pomagał kacperkowi jeździć na traktorku i huśtawka też zawiesił to dziś mały się będzie bujac a adrian dziś basen wyciągnie i napełni woda to będę sobie z małym pływać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to rzeczywiście musiał ciężko pracowC do późna ... mówią ci osoby tu z własnego doświadczenia, mówią od siebie. Mówi ci matka a ty dalej swoje. Wiesz lepiej co tu dużo mówić ale do czasu . Kiedyś sama się przekonasz ze źle robicie z tym dzieckiem. Kolega Adriana jest głupi nk widać i wcale nie ma się zamiaru wyprowadzac, obiecał nianię i co ? Wszystko wróciło jak dawniej a ty się ludzilas . Za dobrze ma z wami i mu się nie chce nic zmienić i iść na swoje, tylko nie płeć ze pomaga itd bo jak teraz się dużo nie dokłada ani w nic nie inwestuje to za ten szmat czasu już coś zaoszczedzil ale po lepiej komuś się wpieprzac i się panoszyc w bokserskich . Zero taktu i kulturu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
ale ciężko jest mu będzie mieszkanie wynająć a pozatym to do dziecka opiekę też by musiał załatwić to i vat ta kasa szybko zniknie mu w konta. nic nie mówi o wyprowadzeniu się. adrian to wogóle mnie wkurzyl bo poleciał do tych niemiec! zostawił mnie w domu z małym i kolega i jeszcze powiedział żebym na noc do rodziców wrociła i kolega ma mnie odwieźć! głupi ciągle dzwoni nie odbieram bo prosiła go żeby nie jechał to zrobił po swojemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i na dodatek ma cie chyba za puszczalska skoro sie boi was zostawic na noc . Stale mowisz jak mu ciezko itd jest mu ciezko ale wkurzaja mnie ludzie ktorzy sami sie nie staraja nic zmienic tylko licza na kogos i uczepia sie jak rzep. Tutaj u was jak chce zostac to niech jak najszybciej szuka opiekunki przeciez lepiej zeby juz zaczela przychodzic niz w pazdzierniku jak pojdziesz na studia, teraz macie czas sprawdzac opiekunki nie rozumiesz tego? A ten twoj jak zwykle ma w d***e twoje zdanie. Nic sie nie zmienia slepa jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem sie oburzasz jak cie tu obrazaja ale siedzisz tam jak glupia c**a i dajesz sie wykorzystywać a ten buc nawet nianki nie szuka a ci obiecal. A twoj nie lepszy kozak kurde . W zyciu nie bede ani nie bylam w takiej sytuacji bo bym sobie na to nie pozwolila. pomagac chcecie wszystkim dookola a sami sobie nie umiecie tylko zyjecie jak w bynce mydlanej ktora ciagle na chwile ci pryska a potem znowu bujasz w oblokach i tak non stop. Caly temat ten sam problem z facetem brak zufania i to ze ty nie masz nic do powiedzenia. SIedzisz jak mysz pod miotlom. CO sie musi stac zebys przejrzala na oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama poszłam opiekunki a koledze powiem że daje ogłoszenie skoro on nic w tym temacie nie robi, faktycznie lepiej teraz posprawdzać osoby i małego przyzwyczaić do nowej osoby. adriana kasa i raczej to co x nią robi niepowinlo mnie obchodzić, ciągle tylko powtarza że taka okazja może mu się już nie trafić żeby takie auto kupić ja wogóle go nie rozumiem po co 2 auta mu teraz ja nie wiem czy zdań egzamin na prawo jazdy ! ale szkoda że moje zdanie puszcza tak obok siebie. nie ma mnie za puszczalska tylko pewnie się boi że kolega będzie znowu w bokserkach albo inna sytuacja się pojawi ale ja i tak zostaje i idę z koleżankami na rynek podobno jest jakiś koncert, a jutro też się zgadam i pojedziemy gdzieś do klubu przynajmniej adrian wie będzie mi marudyic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze muszę papiery na uczelnie składać ale to w poniedziałek do bielska i pojadę do krakowa i tam też zostawię papiery, moje decyzję i adrian nie będzie mi macic w głupie już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale na uczelnie to sie przez internet sklada i placi iles tam za kazdy kierunek oplate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.nie ma zaufania nie bron go 2. Zaoszczedz pieniadze na oplaty za kierunki w krakowie bo i tak tam nie pojdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama mi mówila że lepiej osobiście wybrać się na uczelnie i składać papiery ee to zrobię przez internet skoro tak można tylko kurcze bo nie dam rady zapłacić bo moje pieniądze są na adriana koncie bankowym chyba że poproszę mamę żeby z jej konta zapłacić a później jej oddam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak osobiscie? jak jesr wszedzie erekrutacja a takie olaty za jeden kierunek to 100 albo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odbieram tel od adriana r ten już do kolegi dzwonił żeby mi dał telefon powiedziałam mu że z nim niegadam bo ma moje zdanie gdzieś i się wyłączyłam. chciał tak strasznie jechać to niech teraz się cieszy dalej tym autem a mi da spokój skoro nie słucha mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moja mama to stara data i sądzi że osobiście lepiej skoro nie można tak to, wypełnie przez internet te papiery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idziesz na studia a nie masz pojecia o rekrutacji jak na stronie kazdej to opisuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moja mama to stara data i sądzi że osobiście lepiej skoro nie można tak to, wypełnie przez internet te papiery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie tak jestes zajeta wszystkim ze pewnie nie mialas czasu nawet poczytac, kiedy ty dziewczyno zrobisz cos tylko dla siebie oprocz pseudo wyjsc i akcji na zlosc tylko robionej Adrianowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam wrażenie że uciekam spod opieki rodzicow i ciągłego wyznaczania godzin powrotu do kolejnej u adriana kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z deszczu pod rynne a masz juz swoje lata, tak nie powinna byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pecha tylko sie czesto gubisz a milosc cie czasem zaslepia. A najgorsze jest to ze za duzo rzeczy chcesz na raz. Za wczesnie weszlas w malzenskie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee sama już nie nie wiem! chyba faktycznie dziś powinien być jeszcze chłopak a nie już narzeczony! i mieszkać też oddzielnie, przynajmniej nie było by 0teraz takiego zamieszania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dokladnie ale teraz coz trzeba cos z tym zyciem zrobic albo sie przyzwyczaic do takiej rowni pochylej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LimonkaI7
nie poszłam na ten koncert przemęczona jestem juz tym wszystkim za bardzo , zadzwoniłam do koleżanki i powiedziałam że nie ide bo zxle sie czuję. kolega zaproponował żebyśmy film pooglądali . wyskoczył do sklepu po czipsy jakieś i piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ktoś się bawi w podszyw ! byłam na koncercie było fajnie, wypiłam piwo pobawilam się wkońcu i wróciłam przed 1 w nocy, poznałam nowych ludzi, i nikt mi nie robi awantury kolega tylko pytał jak koncert i luz ! ! a dziś z nim basen wkońcu rozkładamy ten cały stelax kolega łączy i nadmucha powietrza a ja wodę wleje, niewiem dlaczego ale z nim jest tak spokojnie mały się patrzy co tata robi on mu tłumaczy co do czego trzeba łączyć, rozmawia też dużo żemną a nawet zaproponował czy mam ochotę wybrać się do bielska na Militaria wieczorem z nim i małym zgodziłam się,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zebys sie czasem nie zakochala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeś wymyśliła! adriana kocham ! z kolega to tylko przyjaźń ok jest inny od adriana i też miło spedziałam weekend ale jestem z adrianem i głupot nie zrobię !! kolega to wydaje mi się taki już dojrzały opanowany taki ciepły i można z nim pogadać ciekawie. szkoda że adrian jest taki emocjonalny bo już mi przez telefon gadal że widział że byłam z kolega na tych militariach pewnie znowu zrobi mi awanturę jak wróci bo prosił żebym do domu wróciła! mam go dość jak będzie klutnia to wracam do domu nie mam zamiaru słuchać go i jego wymyslow ! ! niech się cieszy swoim głupim autem skoro czasu dla mnie nie miał i wolał jechać ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×