Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

No bo się dołączył do grupy dużych dzieci i zachwyca się autem adriana a przecież dziecko nie powinlo w takim towarzystwie bywać i jeszcze tam piwa mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E wezmę z małym kąpiel i położony się do łóżka i poczytam kacperkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to powinnas go zawolac i zajac sie soba jak zwykle litosciwa matka z Cb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tata małego weźmie to ja bym sama siedziała a nie chce ! 0m już wolę kacpra towarzystwo przynajmniej mam się z kim pośmiać i pobawić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały to mi zawsze prawie chce na brzesku spać z główką na piersiach potem mam jego silne na podkoszulku ale i tak jest kochany i bardzo grzeczny !! nigdy tak spokojnego dziecka nie miałam okazji spotkać jak maluch !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jednak nie masz własnych spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde adrian dalej się mną nie interesuje! jestem poza domem już od 16 a on nic ! może on kogoś ma albo poznał w tych niemczech i mnie olewa teraz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak wcale sie nie cieszysz tylko zachwujesz sie jak dziecko,zajmij sie soba i nie narzekaj. Moze robi to celowo Ci na zlosc zeby wymusic wieksze posluszenstwo w przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie jest zycie, mieszkacie razem a ty chcesz zeby sie interesowal jak cie 2 h nie ma haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olewal by cie jakby sie tydzien nie odzywal, nawet nie wiesz co to olewanie to nie narzekaj, a co ty myslisz ze my iszemy ze swoimi facetami w dzien albo gadamy? ja nie mieszkam z facetem, on pracuje wiecej niz twoj, ja wiecej niz ty. Czasem mamy dopiero czas o 23 zeby pogadac albo sie umowic. jakos nie czuje sie olana. W glowie ci sie miesza juz, w krakowie jakbys mieszkala to bys sie skonczyla bez swojego Adrianka po tygodniu bo nic poza nim nie masz i nie robisz a to ze wczoraj naisalas ze sie cieszysz to bujda bo CI zal d**e sciska ze facet za toba 1 dzien nie lata jak pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna mnie to niepokoić! dziwny jest, inaczej się zachowuje, nie wiem co myśleć z dnia na dzień się zmieni. nie mam się z czego cieszyć ! ! jestem w takiej sytuacji niepewności o co chodzi mu! zwłaszcza że wcześniej nic nie wskazywało na to żeby się miało między nami coś zepsuć! przed tym wyjazdem był tak jak zawsze a teraz ! zupełnie się zmienił r ja mam się nie martwić ! wracam do domu i wprost go zapytam o co mu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wygrał i o to mu chodziło zebyś to ty za nim łatała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmowa to nie znaczy że latam za nim! może coś mu jest albo źle się czuje na problem itp. jestem jego narzeczona chce wiedzieć a nie być obojętna bo wy uważacie że on jakieś gry urządza! zresztą idę do domu i itak się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejna ale prawdziwą. nie masz nic poza domem do roboty bo na dla siebie nie umiesz zrobić. a jak się poprawi po rozmowie to gra była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem wszystko co się dzieje ! to teściowa i moja mama głupoty gadaja a później tylko są złość bo nie pomyślą co mówią !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a coz to niby wymyslily? o studiach pewnie ze wyjedziesz i go zostawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze kosmetyki w atrakcyjnych cenach na www.morelove.com.pl zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie o studia chodzi! obie mamy oskarżyły adriana że mnie wysyła do pracy i zabiera mi pieniądze a później kupuje różne rzeczy! a tak wogóle nie jest! przecież adrian daje mi niekiedy sam pieniądze a jak ja chce coś kupić to bez problemu adrian daje mi kartę i wypłacam ile chce pieniędzy!! nigdy mi zwracał uwagi że za dużo wydaje! sam mi też kupuje różne rzeczy albo się dokłada mi do rzeczy ! ja nie mogę uwierzyć że moja mama tak mu powiedziała czy teściowa! są nienormalne! ! ! !! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie powinnas dostawac kase z pracy do reki a nie na konto,bo sama chcialas ozyczac od mamy na rekrutacje zeby nie prosic Adriana. I nie wiem ktore z was takie cos wymyslilo. Nie maja racji ze CI nie daje,ale to nie powinno byc tak, sama powinnas gospodoarowac swoimi, dokladac sie ile chcesz a tak to nie wiesz ile masz itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest uzgodnione z księgowa że moja wypłata jest na adriana koncie bankowym a ja i tak dostaje wykaz ile zrobiłam ! a pozatym adrian wie że ja sobie notuje ile zarabiam i ile wypłacam także nikt mnie nie oklamuje a tym bardziej adrian! za studia jakbym zapłaciła to adrian wiedział by gdzie robiłam przelew i by pewnie awantura była by gdyby dowiedzial się na jakie studia dlatego chciałam z mamy konta płacić! ale zrobię sobie swoje konto bankowe żeby wkońcu wyjaśnic te głupie domysły naszych mam ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak chciałam żeby na adriana konto by gdybym dostała do ręki to napewno szybko by się rozeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz bylaby awantura to jednak nie jest rozowo. A skad twoja mama i tesciowa doszly do takich wnioskow? pozyczylas w koncu od mamy jakies pieniadze? jesli tak to sie nie dziwie ze tak pomyslala. wlasne konto moglas juz dawno zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to twoj problem ze nie umiesz gospodarowac pieniedzmi w takim razie a przez to jemu sie oberwalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poczułam od mamy żadnych pieniędzy! adrian powiedział że zaczęły go wypytywac ile dał za to auto skąd tyle uzbieral jak remont robił w domu to to kosztuje i takie tam później właśnie doszło że mi zabiera pieniądze że 2 wypłaty ma to go stać A to są brednie! gdyby obie mamy trochę pomyslaly to same by się zastanowiły co mówią! adrian robi zlecenia pracuje jako kierownik i ma drugi etat jako programista on są ma już 2 swoje wypłaty a moja przy jego zarobkach to wogóle nie ma co porównywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nic stalo sie, a studia zalatwilas? kiedy mu powiesz gdzie skladasz? w koncu jestes jego narzeczona a boisz sie mu tego oznajmic? narzeczenstwo niby a boisz sie przelew zrobic na rekrutacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam mamie dziś że zachowała się bezczelnie co do adriana i że jak znowu coś wymyśla z teściowa to niech do mnie przyjdą żeby znowu nie było takiego incydentu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zachowaly sie nieladnie ale ty tez swieta nie jestes z kolega faceta o studiach rozmawiasz a z nim nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak do krakowa i do bielska składam papiery chce jeszcze do tej wojskowej ale to jutro i zapłacę. znając adriana i jego podejście do studiów na krakowie to reakcja sama się pojawia! ale teraz jak zapłacę to się dowie a zresztą powiem mu dziś gdzie składam na spokojnie sobie porozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×