Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
jak mam Ci doradzic kierunki jak nawet nie wiem jakie cie interesuja i na co skladalas, wybralas juz cos przeciez. ja chcialam tylko Ci doradzic ktory uniwersytet jak juz wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doradzić tylko kierunki odoradzić.! Tak ja mam moje kierunki ale ty sam powiedziałas że są takie które możesz odoradzić to powiedz jakie to kierunki? które z pewnością odoradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chemię ty zdawałaś w ogóle, żeby się na weterynarię w Krakowie dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra nie chce mi sie specjalnie sprawdzac kierunkow ktore mozna odradzic, nie wiem jakie sa dokladnie na danych uczelniach i nie wiem co ty wgl chcesz studiowac. Chcialam wiedziec na jaki uniwersytet wgl startowalas ale jak nie chcesz gadac to nie . podajesz tu imiona, miejscowosci dokladne szczegoly a nagle nie chcesz nawet zdradzic uczelni. SMieszne. Ja dopiero w krk zaczne od 2016 studia, wiem jak sa mniej wiecej oceniane uczelnie i instytuty . I licza sie te co wymienilam wyzej uczelnie jesli skladalas na inny to juz lepiej idz do tego bielska. WIadomo najlepiej z technicznych kierunkow brac agh i pk tam jest najwyzszy poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co to za słowo "odoradzić"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziałas że są takie które możesz odoradzić - nic takiego nie naisalam ze moge Ci odradzic, jakbys napisala na jakie uczelnie sie tam dostalas to moge doradzic ktora wybrac, jakbys dala kierunki to moge Ci powiedziec ktory ale nie mam zamiaru zgadywac co ty i gdzie wybralas ani sprawdzac jakie nazwy maja tam kierunki. ty wgl bierzesz pod uwage tam isc? czy zostajesz u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej źle się napisało! jestem przyjęta na uczelnie która ty wymieniłas ! wkońcu to najlepsze uczelnie są tam! tak rozważam iść do krakowa ale muszę się zastanowić który kierunek wybrać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jesli to kierunek techniczny to bierz agh albo pk. TYle kierunki nie wiem jakie wybralas to sie nie wypowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy w bielsku nie nauczysz sie tego co tam od razu mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ta weterynaria to nie wiem nie mam nikogo kto by to studiowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że nie na co porównywać uczelni x krakowa z państwowa uczelnia ATH, hm muszę się dobrze zastanowić mam techniczny i nietechniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co twoj facet na to gdzie sie dostalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egzamin na weterynarię XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem czy tam jest egzamin czy nie, ale to rolniczy albo uj na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na weterynarię jest się zakwalifikowanym ze względu na wynik matury "Kandydaci na studia pierwszego stopnia i jednolite magisterskie nie przystępują do egzaminów wstępnych. Wyjątek stanowią jedynie osoby, które zdawały egzamin dojrzałosci (tzw. stara maturę) lub maturę zagraniczną inną niż matura IB bądź EB oraz kandydaci na MISH i zarządzanie prowadzone w języku niemieckim. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jesli dobrze rozumiem to musisz zdawac chemie ? jesli nie jestes z niej przygotowana to juz wolalabym isc na techniczny tylko pytanie co ty tak na prawde chcesz w zyciu robic? czy na pewno to co by chciala mama czy to co Adrian nic swojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egzaminy na weterynarię są przeprowadzane tylko w czerwcu i tylko dla osób ze starą maturą (do 2002) lub z maturą zagraniczną. Nie ma czegoś takiego, jak zdawanie jakiegoś przedmiotu po dostaniu się na studia. Nie można sobie teraz zdać chemii, jak się chce iść na weterynarię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A maturę z chemii trzeba mieć zdaną, żeby się naa weterynarię dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc na to, jakie Limonka ma pojęcie o rekrutacji na studia, zastanawiam się, czy ona w ogóle gdziekolwiek składała podanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama wybiorę na co pójdę! jezu możecie się domyślić jak adrian reagował! nie że coś mi zabraniał czy coś w tym stylu tylko gadal że będzie tęsknic itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś głupie myśli ! myślicie że nie składalam gdyby tak zrobiłam to chyba rodzice by mnie zabili. ma wpisane egzamin więc mam! i nie będę tłumaczyć zasad jakie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz mi tłumaczyć zasad, bo wiem jakie są zasady. Myślisz, że tylko ty składałaś podanie na weterynarię i tylko ty znasz zasady? Kręcisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A muszę się przygotować bo z adrianem chyba dziś coś będzie mała zabaw! cały dzień mi chodzi podniecony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A muszę się przygotować bo z adrianem chyba dziś coś będzie mała zabaw! cały dzień mi chodzi podniecony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam dziewczyny dajcie spokoj z tymi egzaminami , a ty Limonka nie unos sie. My juz jestesmy na studiach przynajmniej ja to skad mam wiedziec jak to jest na weterynarii, A Adrian no coz musi teraz cos zrobic i na razie Cie bierze troche na litosc, ale jesli to rzeczywiscie milosc to spokojnie dacie rade niejedna para tak ma a ty w koncu bedziesz sama sobie pania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadalam tylko pytanie czy rzeczywiscie zalezy Ci na tych kierunkach czy robisz to bo inni by tak chcieli, sama musisz zdecydowac bo to decyzja na cale zycie bo chyba nie chces z potem zalowac albo zaczynac studia od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego mówię że weterynaria to kierunek mojej mamy ona chciała żebym to studiowała ale ja wybiorę sobie sama i ten mamy odpada !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×