Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Moja mama z tata cos kombinuja w sypialni obrzydliwe chyba uprawiaaja seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest ty sama nie wiesz czego chcesz czy tak szybko zmieniasz zdanie bo chciałaś go na noc zaprosić a ostatnio się balas z nim spać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bylo ostatnio bo to jego sprawka byla ze spalismy razem a teraz chcialanmm go dzis miec u siebie bo wiem ze by nic nie robil przy rodzicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj są dorośli. A poza tym seks nie jest obrzydliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo niebylo kiedy zaczc rozmowe ciagle tylko wozek to maly tamto mowil jutro z nim pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co rodzice na to ze on by spał z toba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze dorosli ale mogliby sie bardziej ukrywac z tym albo ciszej troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spac by nie mogl tylko mozemy lezec do pozna w lozku ale w ubraniu a spac pewnie adrian by musial w goscinnym U chlopaka tylko mozemy razem spac bo tesciowa jest wyrozumiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama moglaby zajsc w ciaze ? ma 43 lata w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Powinnas się cieszyć ze się kochają i nadal po tylu latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowe to są zawsze wyrozumiałe na początku ale i tak nie zawsze się im wszystko podoba tylko czasem nic nie mówia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawiają seks w sypialni nie w innych pomieszczeniach więc nie cuduj. Ty i brat macie swoje lata to już pewnie rzeczy powinniście rozumieć. Zaczniesz seks uprawiac to z rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice czesto sie przytulacja i wogole miedzy nimi jest dobrze zreszta tata jest pierwszym facetem mamy i juz zostali. adrian dzwonil ze jedziemy do jego dziadkow ! a ja mialam inne plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu wy nigdy nie ustalacie nic tylko on zawsze dzwoni i decyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze adrian uslyszal rozmowe mojego taty z babcia o studiach w krakowie caly wyjazd do jego dziadkow nic nie mowil tylko jak juz bylismy u niego w domu myslalam ze moze go podniece i usiadlam na niego jak lezal zaczelam moja gre rozpinam pasek a on mi wyskakuje z tymi studiami zly jak osa!! Trzyma mnie za tylek i tekst Dlaczego przednim to ukrywalam, boze co za facet tamte plany o krakowie byly jeszcze przed nim zreszta jeszcze rok caly mam na zdecydowanie sie a Adrian juz smutny i mysli ze po zdanych egzaminach zerwe dostalam od niego w tylek reka!! A co do wczasow to tez mi mowi ze jedziemy bo za rok on juz nigdzie nie pojedzie tylko ja wyjade a mama chlopaka mi mowi ze mamy kupic ubezpieczenie kolejny koszt ja chyba naprawde odsprzedam te wczasy za za ta kase pojedziemy gdzies w polske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mama mnie zabije bo pilam wino z matka adriana ona juz byla wstawiona i ciage chciala zebym jej mowila mamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ubezpieczenie trzeba kupić jeśli nie ma go w pakiecie wycieczki bo w razie jakby się coś stalo to opieka medyczna kosztuje nawet tysiące .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczasy w polsce sa czasem droższe niż wyjazd bo chorwacja to nie stosunkowo jest drogi kraj. O studiach to reakcja była wiadoma. Poza tym jak wyjedziesz to w październiku dopiero a nie w wakacje. On nie może Ci tego zabronić. Ty sama musisz podjąć decyzję nie liczac się wgl z jego zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest coś takiego jak związek na odległość :) poza tym masz szansę coś przeżyć studia to najlepszy czas w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile takie ubezpieczenie moze kosztowac? mniej wiecej? wiem ale adrian to juz przyszly rok widzi w szarych barwach i mysli ze wakacjami bede juz tam chciala jechac, zwiazek na odleglosc u niego niema takiego rozwiazania bo chlopak chce mnie miec na co dzien a nie w weekendy czy swieta, powiedzial ze w cieszynie mama dosc uczelni wyszych ewentualnie bielsko biala ale wtedy mi przez wakacje oplaci kurs prawa jazdy i auto bedzie porzyczal albo jakies chce kupic powarjowal!!! Ja nie zamierzam teraz o tym myslec co za rok bedzie moze niezdam matury i nie potrzebnie te gadki sa teraz. kazal mi wybrac juz jakies przez internet Automatyke albo inzynieria i budowa maszyn bo ciagle twierdzi ze po tych uczelniach bede mogla kierowac produkcja bo slask to najwieksze przemyslowe wojewodztwo lub u niego w firmie bo juz szef mnie zna i praktyki mi moze tez zalatwic a pozatym provramy graficzne adrian mnie chce uczyc. masakra !!! juz wole miec srednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dzis dodatkowo w pracy bylam i mam 100% super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma prawa ani Ci kierunku wybierać ani miasta. A w cieszynie pewnie masz jakieś pwsz czy coś a nie renomowane uczelnie jak w krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurs prawo jazdy można zacząć przed 18 pewnie wiesz. Teraz raczej wszyscy robia prawko to ci na pewno rodzice dadzą pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żebyś potem nie żałowala do końca życia ze wybrałas studia takie jak on chciał i ze cię to tak na prawdę nie interesowalo tylko tak ci się wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz czy będziesz z nim na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze przed 18 ale chyba 3 miesiace przed urodzinami 18stki ? wiec narazie o takim kursie nie mysle, ja jescze nie wiem na jaki kierunek pojde i niechce myslec o czyms co jest narazie bardzo odlegle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys myslalam o AGH albo Jagielonskim tam tez jest automatyka i robotyka i inne tez ciekawe kierunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam troche czasu to sobie zobacze kierunki. a dzis chlopak przywiezie malego do nas i ma ten wozek zawiesc temu koledze i jeszcze moze ta chorwacje zalatwie z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pozwól żeby ktoś organizowal twoje życie i podejmował za Cb takie ważne decyzję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj o tych kierunkach to nie jest takie latwe. Łatwiejsze dostać na politechnike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×