Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość maszka18
Mam teraz 35 t.c. Niby w sobotę zaczynam 36 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Przyszłamamo to wychodzi na to, że Ty, barszczzuszkami i ja mamy ten sam tydzień. Jak dziewczyny po nocy? Ja się wyspałam, 9.30 pobudka :) tej nocy 3 razy wstawałam do toalety, ale już przywykłam do tego. Już robię obiad - fasolkę po bretońsku, aby później mieć czas dla siebie. Miłego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
hej dziewczyny ja w nocy jak zawsze kilka pobudek i meczenie sie zeby zasnac ale po sniadaniu pospalam jeszcze 2 godzinki. no my teraz we 3 zaczynamy 36 tydizen ciekawe ktora pierwsza z naszej 3 urodzi obstawiam przyszla mame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w nocy do lazienki chodze minimum 6 razy,tak mi mala naciska.dzisij wyjatkowo spalam dobrze,szykuje sie wlasnie do wizyty u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Napisz natalcia jak będziesz po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Przyszłamamo, z naszej 3 w 36tc. ciężko mi powiedzieć która będzie pierwsza. Natalcia miała wizytę przed 15.00 (jak pisała w poprzednich wypowiedziach). Ciekawa jestem co u niej, jak po wizycie. Przyszłamamo Ty też dzisiaj miałaś wizytę u gina. Pobrał Ci wymaz?? Ja dzisiaj odebrałam wynik i całe szczęście nic nie wyhodowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj mialam wizyte i badanie mialam na miejscu- sam je zrobil i tez mam wynik ujemny :) to jest to badanie na te p- cos tam :) wszystko na miejscu i nic nie placilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Ciekawe. Może odpisze. Albo opisze swój poród :) kto wie :) Przyszłamamo umknął mi Twój wpis o wizycie u gina ;/ przecież czytałam i nawet byłam w szoku, że masz cm rozwarcia.Jestem dzisiaj zakręcona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszłam do ginekologa w trzecim miesiącu by ja potwierdzić i zawsze przy każdym badaniu był i jest mąż nawet na fotelu wspieral porody.Podczas badań często dochodzi do zakażeń bo zakłada rękawiczki dotyka cos w gabinecie potem pcha łapy do pochwy i to mąż ma zareagowac by zmienil na nowe po to tam jest obecny bo sama pacjenta się nie obroni ,a do tego leży i nie widzi.A mamy Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21 do obecności osoby bliskiej nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów!!!Taki przeżycia łączą związek i zwiąksza Troskliwość meża do żonki i dzidzisia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,jestem i nie urdzilam jeszcze.mam 2 cm rozwarcia dopiero,lekarz mi powiedzial ze do 5 cm moze potrwac nawet kilka dni,ale mam sie nastawiac.kazal mi robic 2 razy w tyg ktg.nastepna wizyte mam 4 dni przed planowanym terminem(ciekawe czy donosze)mala wazy 3200 i wszystko ok.lekarz sie smial ze moge juz isc smialo okna myc bo ciaza donoszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalcia to super!!! :) teraz mezowi powiedz zeby czynil swa powinnosc, okienka umyj i czekamy na efekty! :) ja na razie z seksem sie wstrzymuje bo nie chce zeby mi to rozwarcie poszlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsza noc byla koszmarem. Tak mnie w pachwinach bolalo! Bol ten szedl na biodra, czulam jakby bolaly mnie nawet kostki. Myslalam ze wyjde z siebie :/ Natalcia moj syn wazyl 3100 w piatek czyli bardzo podobnie :) ja juz sie nie moge doczekac az ktoras z Was napisze URODZILAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wczoraj z mezem zaszalelismy i powiem wam dzieki temu nie mialam az takich skurczy w nocy,chyba seks czyni cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Natalcia a ja już miałam myśli, że skierował Ciebie lekarz do szpitala. Dobrze, że jesteś w domku. Teraz to zbieraj siły na poród. Ja bym sobie darowała mycie okien :) Dzisiaj się mega wyspałam, tak mocno spałam, że tylko jeden raz do toalety pędziłam :) Pobudkę miałam o 10.00 :D szkoda, że na zapas nie można się wyspać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co sie dzieje,jakas godzine tem zaczelo mi byc mokro miedxy nogmi,nic sie nie lalo tylko mialam mokre majtki,nie mocno ale mokre byly,tak sie zastanawiam czy to nie wody plodowe sie sacza.moczekam jeszcze z godzine moze znowu zacznie sie lac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
natalcia w apece sa takie specjalne testy ktorymi mozna sprawdzic czy to wody czy nie. wtedy bedziesz pewna :) ja dzis mam dosc dobry dzien i jakby troche mniej mnmei boli wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Myślę, że to wody. Obserwuj siebie i szykuj się do szpitala. Jak wody się sączą to poród blisko. Ale przyszłamama ma rację. Może sprawdź pierwsze czy to faktycznie wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
hm zawsze jakas apteka ma dyzur poszukaj w necie i wyslij meza ;) a jak nie to sie poloz bo niby jak sie jest w pozycji ionowej to dziecko jak korek dziala wiec jak sie polozysz to beda sie bardziej saczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Nie zaglądałam kilka dni i juz tyle do nadrobienia w czytaniu ;) Natalcia daj znać co i jak. Chociaż ja myślę że jak nie piszesz to w szpitalu juz jesteś bo to faktycznie chyba wody ci się Sącza.. Ja mam bezwzględny nakaz leżenia bo wczoraj przed 19 dostałam skurczy co 20 minut! Wcześniej miałam straszna biegunkę ale myślałam że pewnie dlatego ze się jabłek Najadlam.. Ale jak przyszły te skurcze to odrazu do gina dzwoniłam.. Kazał mi leżeć bo mówi ze albo się zaczyna albo znowu fałszywy alarm. A ja głupia poszłam wziąć kąpiel i jeszcze bardziej mnie wzięło aż skurcze były co 7 minut.. Męczyło mnie bardzo długo ale po kilku godzinach przeszło.. Lekarz mówi ze to nie żarty ze jak juz tak się zdarzyły często skurcze to mogę Urodzić lada Dzień chyba ze będę leżeć to się wstrzyma.. Wiec teraz leżę do czwartku jak Kłoda żeby donosic.. A i czuje cały czas takie parcie na o***t, jakby mi się do WC chciało a tu nic.. Mała jest już naprawdę nisko bo jak została czkawke to aż w tyłku czułam jak czka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×