Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

A czemu kroplowki z magnezem bierzesz? Dzisiaj bylam u lekarza, dostalam przepiekne zdjecie.... miejsca intymnego mojego synka :) Smieje sie ze jak moj wroci z pracy to chyba je zabierze :D a jak moj Szymek bedzie mial kilkanascie lat to mu pokaze jaki byl "wieeelki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Mam bardzo napiety brzuch i musze uzupelnic magnez a najszybciej idzie dozylnie kroplowka. Wczoraj wieczorem dostalam boli, dostalam zastrzyk i dziś nie wyjde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana trzymaj sie tam :* bedzie dobrze, zobaczysz... lepiej zebys polezala w szpitalu zeby byc pewna ze wszystko w porzadku niz martwic sie w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Kurcze dziewczyny ale się wystraszylam, znowu mnie zlapaly bole, dostalam kroplowke z papaweryna, jak mi nie przejdzie to bede dostawac zastrzyki na rozwiniecie plucek u malej bo mogę wczesniej urodzic.. Ale los :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Nie martw się kochana wszystko będzie dobrze trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, jestem tu nowa:) mam pytanie w ktorym tygodniu uslyszalyscie pierwszy raz bicie serca dziecka? Ja jestem w 7 tygodniu wczoraj bylam u lekarza i nie bylo slychac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
U mnie to było w 9/10 tygodniu więc pozno mmoże i wcześniej byłoby słychać ale wtedy mialam wizytę ;) jak byłam w 6/7 to nie slyszalam więc się nie martw wtedy potwierdzono u mnie ciaze i tyl. A tak z innej beczki boli was brzuch czasami ale nir w dole tylko nad pępkiem bo ja czasami czuje jakby mi coś wnętrzności gniotlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu PrzyszlaMama. Huanamaria jestesmy z toba!!! Barszczzuszkami ja czasem czuje jak malenstwo sie wypina. I jak mnie kopie tak nad pepkiem. Gosc ja pierwszy raz uslyszalam w 10 tc. Nie ma co panikowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a powiedzcie mi, bylam zajeta i nie za bardzo nie mialam czasu... bo ja czuje ruchy synka, ale tak jakby mniej... myslicie ze to jest normalne? Na usg wszystko jest ok, badania tez na to wskazuja... nie wiem juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malenstwo ma teraz malo miejsca i dlatego tak jest.jezeli w ciagu godziny kopnie mniej niz 6 razy to do lekarza.ja nareszczie zrobilam ta glukoze.dzisiaj odbieram wyniki. natalcia24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u lekarza we wtorek i jest wszystko w jak najlepszym porzadku... moje kochane kopie w nocy jak szalone :D a w dzien mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Ja juz po usg pokazała się nam nasze maleństwo to dziewczynka 530g :) wszystko dobrze tylko ułożona jest poprzecznie i na przyszłych usg trzeba bbędzie to obserwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
503* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Hej :) U mnie juz troszke lepiej, mam sie w ogole nie denerwowac bo z nerwow dostaje boli i skurczy. lekarze mowia ze jak bede sie stresowac to moge nawet za miesiac urodzic. Ja tez odebralam glukoze 75mg i mam wynik 98 wiec chyba jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norma na czczo 74-99. A po glukozie do 120. Wiec masz dobrze... no to kochana zacisnac zeby i powiedziec mezowi ze jak cie bwdzie denerwowal to udusisz po narodzinach dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimalna jest 60 a maksymalna 120.ja miałam naszego 78 a po glukoze 75 gram 72.niby było napisane ze wynik w normie.w piątek wizyta u ginekologa i zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
My mamy problem niby imię było wybrane ale cały czas się zastanawiamy czy to aby na pewno ma być Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My poprzestalismy na Marcelinie i chyba tak juz zostanie bo od kiedy dowiedzielismy sie ze bedzie corcia to mowimy o Niej Marcelinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... no na poczatku tez pisalas ze to imie... my tez trzymamy sie imienia poczatkowego choc tesciowa i szwagierka probuja mi bynajmniej narzucic swoje imiona np Denis. A mnie sie to kojazy z pen*s. Wiec opcji nie ma :D moj pojechal do pracy a ja zasnac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×