Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Denis?komu normalnemu podoba sie takie imie.w zyciu nie skrzywdzilabym tak swojegi dziecka.a szwagierce powiedz ze jak ona bedzie miala dzieci to moze dac nawet i alan lub brajan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
My szukamy krótkiego imienia bo nasze są długie a i nazwisko jest okropnie długie i nie miescimy się w kartkach :D wypelniajac druczki itp ale chcemy polsko brzmiące imię żadnych "Dżejsik" ;) a Maria nie jest takie złe takie eleganckie a teraz mówimy jej.Marysia Mery Myszka i różne inne kombinacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One sie wtracaja do wszystkiego... ale mam to gdzies bo decyzja nalezy do mnie... no Denis nawet nie dalabym. Mialabym syna na ktorego P*e*n*i*s by wolali. No bez przesady. Huanamaria a Lena? Jest krotkie i ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Dziękuję za propozycje :) tworzymy listę imion na szczęście mamy trochę czasu jeszcze. Pochwale wam się że zamowilismy lozeczko a wozek dostaniemy od przyjaciela strasznie się ciesze vbo to chyba największy wydatek :) a tyle jeszcze nam brakuje ogrom po prostu ale kupujemy powoli rzecży wg takiej listy z neta więc jest to w miare zorganizowane :) a wam jak idzie sporządzanie wyprawki już cośmmacie czy czekacie z tym jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mam lozeczko,materacyk,ochraniacze do lozeczka i posciel.ubranka,kocyki,reczniki,przewijak,rzeczy do szpitala dla mnie,wanienke ze stelarzem,pieluchy tetrowe i flanelowe,jeszcze zostaly takie pierdoly ale to kupie w nastenym miesiacu.no i wozek i fotelik to dziadki powiedzieli ze kupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam ciuszki dla malenstwa, smoczki, butelki, reczniczki, wanienke, rozki, wozek pod koniec miesiaca, a sobie rzeczy kupie pod koniec bo nie wiem ile urosne... kobietki mam juz kilka malych rozstepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hdj kobietki... mnie czeka leczebie kanalowe zeba.... ja nie wiem jak to wytrzymam. Dzisiaj mialam zeba zatruwanego i powiem wam ze takie znieczulenie niech sobie w d*u*p*e wsadza. Myslalam ze z butow wyskocze. Jakby nic nie dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieje... bo dzisiejszy bol byl nie do wytrzymania. A jeszcze 2 miesiace temu moje zeby byly okazem zdrowia... a teraz kanalowka. Moze ktoras z was wie jak wyglada takie leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby nie bolalo.... bo wiem ze teraz nie zatruwaja zeba jak kiedys tylko cos tam innego daja. I mam taki jasny "opatrunek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajla33
dziewczyny a miała któraś z was hemoroidy w ciąży? chce je potraktować maścia procto glyvenol ale nie wiem czy zadziała?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam hemoroidow ale wiem ze one bardzo lubia cirplo i wilgotno.podmywaj sie chlodna woda i nie zasiadaj sie na dlugie godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj a raczej wczoraj bylam u lekarza,mala zdrowa,wazy juz kg.j sie strasznie wierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.... to super :) a ja juz nie wiem co kam robic... tesciowa i szwagierka na sile probuja narzucic mi imie dpa synka... juz nie wiem jak mam im tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to już było
Tylko idiota moze zadawać takie debilne pytania.Czy zgłosiłaś o tym dzielnicowemu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Jak się czujecie dziś dziewczyny? U mnie strasznie goraco przez co mega zmęczona jestem. Wieciw co muszę się trochę wygadac więc zaczynam. Jak wiecie mieszkamy z tesciami wczoraj "mamunia" wróciła z zagranicy gdzie pracuje i od razu się zaczęło że nikt się nie cieszy że wróciła że obiad nie dobry że kupiliśmy trochę rzeczy dla maleństwa więc na pewno nie zaplacilismy im za pokój co oczywiście pierwsze uregulowalismy a i bym zapomniala kurde po co ubranka takie małe szkoda pieniędzy przecież zaraz wyrośnie kupcie większe to nic że wszystko wskazuje na to że Mloda wielkoludem nie będzie a i imię ma być Edyta bo te nad którymi się zastanawiamy grr ciśnienie mi podnosi a na razie nie jjestesny w stanie wynająć sobie sami czegoś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj 33 stopnie w cieniu.ja juz od kilku dni po nocach nie śpię.do tego mam skończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane u mnie 35 stopni :/ pada. Barszczzuszkami to widze że mamy obydwie problemy z teściowymi 'kochanymi". Ja juz jej unikam, i tobie te radze bo inaczej zwariujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie już 36 stopni a na deszcz w najbliższym czasie się nie zapowiada.nie jem,nie śpię.cały czas w basenie siedzę.a co do teściowej to musisz jakoś wytrzymać nie maż innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Ja mam z jednej strony takie 2 malutkie kropeczki na "boczku" a u was jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z 6 mam ale takich juz widocznych. Bo mam naprawde duzy brzuch, choc wszyscy mowia ze mam maly jak na 6 miesiac. Wszystkie kobiety w mojej rodzinie ktore mialy bebzony jak slonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nietety tez mam juz rozstepy.kupilam sobid krem z didziusia na rozstepy.podchoxzilam do tego steptycznie myslac e takie kremy to pic na wode a tu takie mile zaskoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×