Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

Gość katinka2931
hej dziewczynki. jesli chodzi o balsamy to ja uzywam balsamu mustela oraz olwiki mustela. podobno rewelacja. a na sobie dopiero sprawdze przy wiekszym wzrosice :) rano uzywam balsamu a wieczorem oliwki :) drogie kosmetyki ale podobne warte swojej ceny :) buziaki. u mnie leci tez 15 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
witam ja wlasnie kupilam mustele ciekawa jestem czy beda jakies efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka_81
Ja jeszcze nic nie używam. Na razie nic się nie pojawia. Przy Hani najpierw używałam na wieczór zwykły krem nivea, a potem, jak już trudniej było mi rozsmarować to zwykła oliwkę johnsons, nic mi nie wyszło. Moja mama też nigdy nie miała rozstępów. Pytałam lekarza to mi powiedział, że jak mają wyjść to i tak smarowanie nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka_81
Ach, no i wczoraj zmierzyłam się, w brzuchu, na wysokości pępka mam 95cm, a biodra 106cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga19870210
hej dziewczyny ja używam babydream w aptece mi Pani poleciła i podobno sobie go chwalą z pierwszym nic nie używałam a rozstępy pojawiły mi się w ostatnim mies przed rozwiązaniem więc u każdego inaczej jedno jest pewne że jeśli nasze mamy miały rozstępy to nas raczej nie ominą taka jest niestety smutna prawda. Mi też leci 15 tydzień byłam na usg niestety lekarz nie chciał powiedzieć płci :( dał mi tylko skierowanie na badania krwi i moczu a wy kiedy macie usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
u mnie leci 16 tydzien, jestem juz po usg i rowniez sie nie dowiedzialam plci, lekarz mowil ze moze mi powiedziec na 80% co bedzie, ale powiedzialam ze nie chce wiedziec, moze na nastepnym usg bedzie lepiej widoczne, a tak to lepiej sie na nic nie nastawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka_81
U mnie dziś 15t3d, wcinam co mi podpadnie, kiwi, nektarynka, krówki, a przed chwilką parówka i to w ciągu 30min:)) U nas usg we wtorek na 18, ale szczerze to chyba nie chcemy znać płci, poprzednio wiedzieliśmy, a rok temu już mówiłam, że jak będzie drugie to chyba nie chcemy wiedzieć. Oby było zdrowe:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinka2931
Tak, też zgadzam sie z tym że jak rozstępy maja wyjść to wyjdą. Niestety-genetyka. My mozemy tylko je zminimalizować lecz w całości nie zatrzymamy procesu....mi w 13 tygodniu powiedziano, że chłopak. Ja mam cichutka nadzieję, ze na tym etapie jeszcze roznie to możesz być. :P chciałam dziewczynke :) ale oczywiście płeć to nie jest az tak ważna dla mnie rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama poraz drugi
temat widzę baardzo słabo się rozwija. a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga19870210
temat ciekawy zaglądam tu codziennie ale do kogo tu pisać skoro odpowiada cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
jak widać jest nas więcej mamusiek które zaglądają tu regularnie bo i ja się do nich zaliczam...a tutaj ciągle cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
ja tez zagladam tu codziennie :) czekam az ktos cos napisze, a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga19870210
no to ja zaczynam i czekam na odpowiedzi od was jestem teraz w 16 tyg ciąży za 3 tyg mam wizytę mam nadzieję że dowiem się co będzie do tego wybieram się na usg w 3 d żeby sprawdzić czy dzieciątko się dobrze rozwija i nie martwić się na zapas cóż jeszcze.... do tej pory przytyłam 3 kg nie wiem czy to dużo czy mało jak jest u was?mam już brzuszek i niecierpliwie czekam na to by poczuć ruch dziecka z objawów nieprzyjemnych to mam jeszcze co jakiś czas lekkie mdłości i robi mi się słabo ale to chwilowe i da się przeżyć choruję na nadciśnienie i muszę brać silne leki mama nadzieję że dziecku to nie zaszkodzi czekam na relacje od was i oczekuję na nowe mamusie z grudnia bo jakoś ich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam byłam u lekarza przepisał mi antybiotyk Xorimax 250mg dodam ze jestem w 14 tygodniu ciazy czy to bezpieczny lek ,prosze o jakas odpowiedz,dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
no to teraz moja kolej;) we wtorek rozpoczęłam 19 tydzień, usg mam umówione dopiero za miesiąc...położne kładły duży nacisk baby było ono po 21 tygodniu....tyję strasznie od początku ciąży jakieś 4,5 kg...brzuszek rośnie wzorowo;) wizyta u lekarza jutro;) czuję się ogólnie dobrze z tym że jestem bardzo rozkojarzona;)w pracy odrobinę mi to przeszkadza.....no i kręgosłup mi dokucza;( pozdrowionka mamuśki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadi86
Witajcie dziewczyny, rowniez mam termin na grudzien a tak dokladnie 31 :-) ,obecnie jestem w 14tc z drugim dzieckiem, postanowilam poszukac grudniowek zeby bylo razniej, jak bylam w ciazy z pierwszym dzieckiem mialysmy forum z dziewczynami na luty 2011, ulozylysmy sobie tabelke typu nick, plec, imie, termin ,wszystkie pisalysmy do samego konca i nawet jakis czas po urodzeniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
tusia2014____Polska północna____24 lata____I ciąża____04.12.2014 Izzy1987____Wielka Brytania____26 lat____I ciąża____05.12.2014 andziaaaaaaaaa____Niemcy____25 lat____I ciąża____06.12.2014 Malkia___Dolny Śląsk_____28 lat____II ciąża____08.12.2014 Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____09.12.2014 weronikamalopolska1____Małopolska____22 lata____I ciąża____09.12.2014 Kaśka81____Wielkopolska____33 lata____III ciąża____15.12.2014 Goalka____Dolnośląskie____28lat____I ciąża____18.12.2014 mama_po_raz_drugi____Dolnośląskie____22 lata____II ciąża____21.12.2014 katinka2931____Norwegia____29 lat____I ciąża____24.12.2014 mamamusia____Dolnośląskie____21 lat____II ciąża____25.12.2014 _asienka____Mazowsze____23 lata____I ciąża____OM 24.02.2014 x x x u nas też jest tabelka można się dopisywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, weszlam odrazu na ostatnia strone, ale jaja zalogowalam sie ze starego forum i mam jeszcze suwaczek stary :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusia2014____Polska północna____24 lata____I ciąża____04.12.2014 Izzy1987____Wielka Brytania____26 lat____I ciąża____05.12.2014 andziaaaaaaaaa____Niemcy____25 lat____I ciąża____06.12.2014 Malkia___Dolny Śląsk_____28 lat____II ciąża____08.12.2014 Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____09.12.2014 weronikamalopolska1____Małopolska____22 lata____I ciąża____09.12.2014 Kaśka81____Wielkopolska____33 lata____III ciąża____15.12.2014 Goalka____Dolnośląskie____28lat____I ciąża____18.12.2014 mama_po_raz_drugi____Dolnośląskie____22 lata____II ciąża____21.12.2014 katinka2931____Norwegia____29 lat____I ciąża____24.12.2014 mamamusia____Dolnośląskie____21 lat____II ciąża____25.12.2014 _asienka____Mazowsze____23 lata____I ciąża____OM 24.02.2014 kadi86____wielkopolska____28______II ciaża_____31.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pologujcie sie na niebiesko bo pozniej jak sie topik rozkreci beda sie pod was inni podszywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga19870210
dopiszcie mnie do tabelki kinga19870210 2 ciąża 16 tydzień woj lubuskie wiek 27 lat termin 23.12.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
tusia2014____Polska północna____24 lata____I ciąża____04.12.2014 Izzy1987____Wielka Brytania____26 lat____I ciąża____05.12.2014 andziaaaaaaaaa____Niemcy____25 lat____I ciąża____06.12.2014 Malkia___Dolny Śląsk_____28 lat____II ciąża____08.12.2014 Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____09.12.2014 weronikamalopolska1____Małopolska____22 lata____I ciąża____09.12.2014 Kaśka81____Wielkopolska____33 lata____III ciąża____15.12.2014 Goalka____Dolnośląskie____28lat____I ciąża____18.12.2014 mama_po_raz_drugi____Dolnośląskie____22 lata____II ciąża____21.12.2014 kinga19870210____Lubuskie____27 lat____II ciąża____23.12.2014 katinka2931____Norwegia____29 lat____I ciąża____24.12.2014 mamamusia____Dolnośląskie____21 lat____II ciąża____25.12.2014 kadi86____Wielkopolska____28____II ciąża____31.12.2014 _asienka____Mazowsze____23 lata____I ciąża____OM 24.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
no to ja napisze cos od siebie teraz :) u mnie leci 18 tydzien, a USG bede miala rowno za dwa tygodnie. poki co wszystko jest w porzadku, szczerze mowiac nawet nie przytylam za bardzo, bo 2kg. a wy ile przytylyscie od poczatku ciazy? brzuszek bardzo delikatnie mi widac, ciagle chodze w tych samych ciuchach co chodzilam tylko nie nosze juz ciasnych spodni, wole wygodne legginsy. piszcie co u was :) chcecie poznac plec? my sie ciagle zastanawiamy, ale chyba chcemy miec niespodzianke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga19870210
ja przytyłam 3 kg ale czuję się jakbym z 10 miała na plusie i bardzo chciałabym poznać płeć bo mam już synka i teraz marzy mi się córka ale gdzieś tam w podświadomości myślę że będzie drugi chłopiec jeśli tak będzie to mój mąż się śmieje że wtedy zrobimy jeszcze jedno podejście do córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadi86
Mi lekarz powiedzial 2tyg temu ze widzi chlopca albo to jest kosc ogonowa :-) corka chce miec siostre a mi to obojetnie, dowiem sie za ponad tydzien mam nadzieje, a macie juz imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodz o rozstepy to kolezanka doradzila mi w pierwszej ciazy zeby smarowac sie oliwka, smarowalam sie od kad sie dowiedzialam na poczatku raz dziennie a pozniej jak juz sie brzuszek pojawil to 2-3razy, nie mam ani jednego rozstepu w tej ciazy taz tak robie od samego poczatku.polecam wszystkim tak doradzam i zadna nie miala rozstepow, tylko trzeba systematycznie,moja sistro sarowala sie jak jej sie przypomnialo albo wcale i teraz ma paskudne rozstepy, wydaje kupe kasy n akremy a i tak nic, wiec wystarczy oliwka z 10 zl i najlepiej na mokra skore :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka mialyscie wage startowa? ja 56 i w sumie teraz mam 57-58 zalezy ile zjem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
ja mialam wage startowa 52 kg, na poczatku schudlam a teraz waze 54 :) co do rozstepow to ja mam na udach, ale smaruje sie oliwka wlasnie codziennie i Mustela :) oby zniknely... imion wybranych jeszcze nie mamy, a wy juz macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadi86
Corka chce miec siostre ade ale jeszcze zobaczymy:-) mi sie dla chlopaka podoba kornel albo witus ale mezowi nie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×