Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

Gość aaniusia31
Zresztą ja bede dopiero się cieszyć jak zobaczę zarodek z serduszkiem! Ale na wizyte umowie się dopiero 6-7tydzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chciałabym się do Was przyłączyć. Mój termin to 16 grudnia. OM miałam 8 marca, cykle mam 32 dni. Taką datę wyliczył mi kalkulator porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok temu poroniłam w 8 tygodniu z powodu pustego jaja. Mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie ok! Biorę duphaston i nospe, bo od zabiegu łyżeczkowania na tydzień przed @ zaczynałam plamić, a dopiero później się @ rozkręcała. W tym cyklu było inaczej na szczęście :) Test robiłam w środę, w dniu spodziewanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaniusia31 trzymam mocno kciuki żeby przy następnym teście druga krecha była już wyraźniejsza!!! Ja też na razie boję się cieszyć. W pełni ucieszę się tak jak Ty, jak zobaczę zarodek z serduszkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaniusia31
Fotoaparatka ja też w grudniu mialam puste jajo! Tylko u mnie był jeszcze drugi zarodek z serduszkiem które niestety biło za wolno! Potem to puste duże jajo rosło a to małe z.zarodkiem przez nie przestało i zarodek obumarl! Wtedy do gin poszłam już w 5 tyg bo mówili że można i później tylko stres. Skończyła się mleczarnia w 11 tygporonienieniem wywołanym i czyszczeniem!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka89
aniusia, gratulacje!!! ja już gratuluję bo jestem przekonana, że jeśli jest druga krecha to jest ciąża. nieważne czy ta kreseczka jest blada. też tak miałam w pierwszej ciąży, że do okna podchodziłam i ledwo widziałam. za kilka dni będzie wyraźna... no i pozytywne nastawienie musi być. wszystko musi być ok i kropka! teraz mam jeszcze większą ochotę wiedzieć... kusi mnie żeby kupić test i jutro zrobić.... ale nawet szkoda mi tych 10 zł bo boję się, że nie wyjdzie i i tak będę powtarzać w przyszłym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
Aniusia31 to skoro Tobie wyszedł test a termin @ mamy podobnie to ja też jutro spróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaniusia31
W niektórych aptekach kosztuje 7zł ! No ja niefortunnie mam takiej siły woli żeby czekać i myśleć! Chociaz teraz też siedzę i myśle!jak kupisz i zrobisz test to daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaniusia31
Trufla 33 kupilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniowa_2013
Czesc dziewczyny! Zobaczylam grudzien 2014 i uswiadomilam sobie ze rok temu wlasnie ,,zachodzilam" w ciaze:-) termin mialam na 2 stycznia a urodzilam jeszcze w 2013 w ostatnich dniach grudnia:-) trzymam za was mocno kciuki, oglnie tl dobry okres na ciaze. W lato jest duzl warzyw i owocow, a wtedy juz ewentualne mdlosci nie powinny wam dokuczac. Aha i ja dowiedzialam sie ze jestem w ciazy w dniach planowanego okresu i druga kreska byla duzo bledsza i wyszla dopiero po 15 minutach gdy mialam juz wyrzucac test:-) takze jesli zobaczycie blada kreske to wiedzcie ze cos sie bedzie dzialo:D pozdraiwam was serdecznie - grudniowka 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaniusia31
A dziekuje Za słowa otuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaniusia31
Mila_ mila jak zrobisz test to napisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia 2014
aaniusia31 właśnie wróciłam do domku aby lekarz mnie przyjął czekałam 4 godziny...ale opłacało się!!! JESTEM W CIĄŻY!;) lekarz to potwierdził;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To cieszę się bardzo! A który to tydzień i na kiedy masz termin? Mialas usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Ten gość to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Katarinka 88 co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
jestem w polowie 7 tygodnia:-) termin mam na 4 grudnia:-) usg kochana nie mialam jeszcze , jestem umowiona na nie na 24 kwietnia:-) chodze dzis taka podekscytowana:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta1987
W takim razie gratuluję :) Ja też byłam wczoraj u lekarza, nawet mam już kartę ciąży - tak dla pozytywnych myśli. Badanie manualne potwierdziło powiększoną macice, szyjkę utrzymaną. Mam nawet pierwsze badania za sobą z krwi. W wtorek pierwsze usg.. Modle się by zobaczyć choć pęcherzyk z zarodkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wioleta1987 w takim razie jestesmy w bardzo podobnej sytuacji:-) rowniez serdecznie ci gratuluje i ciesze sie razem z toba!:-) u mnie rowniez ciaze potwierdzilo badanie manualne, zalozyc karte mam przyjsc 29 kwietnia juz z kompletem badan:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
ten gosc powyzej to ja:-) wioleta1987 to w ktorym tygodniu jestes ??? na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka88
aniusia31....jeszcze testu nie robilam,choc juz kupilam i mam w torebce,termin @ mam w niedziele wiec czekam do niedzieli choc juz teraz najchetniej bym zrobila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
tusia mam termin tak jak ty na 4 grudnia ;) USG już miałam, ale było jeszcze za wcześnie, kolejne 17.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta1987
Tusia, ja ostatnią miesiączkę miałam 27 lutego, ale owulację miałam bardzo późno, bo w 23-24 dniu cyklu :) dlatego liczę że ciąża jest młodsza niż wskazuje termin OM. Dziś mój 45 dzień cyklu. Strasznie się boję, bo już miałam jedno puste jajo, jedno poronienie, ciążę pozamaciczną..:( Teraz marzę o cudzie.. Zażywam fraxiparine podskórnie, luteine, duphaston, kwas foliowy 15 mg, Wit. B12.. Najważniejsze że nie plamkę, nie krwawię.. Dziś mi nawet dwa razy się"dzwigneło" ale może to po krokietach hehe :D bolą mnie jedynie piersi. Muszę być dobrej myśli, po prostu muszę.. :) W wtorek dowiem się prawdy.. Chyba melise będę musiała wypić.. Juz mam za sobą badania te pierwsze :) Dużo odpoczywam, bo zwolnienie od pierwszej pozytywnej bety :D Lece spać :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
hej dziewczyny, ja tez bylam juz u lekarza i potwierdził 6 tydzien. Po swietach mam przyjsc na kolejna wizyte i czekają mnie kolejne badania w tym badanie krwi. Widziałam juz taka mała czarną plamkę:) ehhh.... termin porodu na 6 grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka89
gratuluję dziewczynom po wizytach u lekarza!!! mam nadzieję, że mi wkrótce specjalista też potwierdzi ciążę. a jest ktoś kto dzisiaj testował? ja nadal z trudem, ale się powstrzymuję i dni odliczam do piątkowego poranka. to będzie 42 dzień cyklu. liczę na wielkanocną niespodziankę. zostało jeszcze 5 dni. jeśli wynik będzie pozytywny to jednak powstrzymam się jeszcze przed informowaniem rodziny. a wy kiedy zamierzacie o tym powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
u mnie sytuacja jest troche skomplikowana, ale o ciazy poinformuje najblizszych ok 3 miesiąca. Powinnam wytrzymac. Narazie wiedza 3 osoby, ktorym musialam od razu powiedziec, a tak to ciszaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki. Czytam o tych problemach z poprzednimi ciążami i się boję strasznie o moją. Wczoraj skończyłam 6 tyg., a to przecież tak wcześnie... Poza tym spać mi sie chce non stop, w życiu nie byłam tak permanentnie zmęczona! Zero mdłości, ale brak apetytu. Zmuszam się często, żeby jeść. Nie mam na noc ochoty, ale jak już coś jem to mi smakuje. Też ktoś tak ma? Jeśli chodzi o testowanie to 1 dzień po spodziewanej @ wyciągnęłam jakiś stary test z 2011 roku, który mi został z dwupaku jak myślałam, ze wpadłam. Był przeterminowany, ale nasiusiałam i wyszła jedna kreska a kontrolka nie wyszła w ogóle. Wywalilam do kosza w łazience. Następnego dnia wyciągnęłam z kosza i była ta kontrolka oraz druga bladziutka kreseczka. Ponieważ test był stary i leżał w koszu nie chciałam wierzyć wynikom i kupiłam nowy. Od razu wyszła druga krecha i to taka porządna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Cos kiepsko z tematem dzisiaj! Ktoś już dzisiaj testował? Co tam u was kobietki słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, strasznie miło mi się czyta ten temat... w zeszłym roku to ja o tej porze "testowałam"... i teraz mam swoje 4 miesięczne Słoneczko :) miałam termin na 27 grudnia.. urodziłam 14.12.13 :) córa ma fajną datę urodzenia :) ja z niedowierzania zrobiłam 4 testy hehe bo nie planowaliśmy z mężem jeszcze dziecka, ale to najpiękniejsze co nas spotkało. Robiłam test 3 dni po terminie spodziewanej @, i wyszedł bez cienia wątpliwości dodatni. Trzymam kciuki żeby i Wam wszystko poszło pomyślnie :) nie stresujcie się i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
A dziękujemy!trufla 33 co tam u ciebie? Magdalenka a ty bedziesz testować dopiero w przyszły piątek? Mila mila robilas test? Katarinka 88 daj znać jutro jak wypadł test! A jak się czują mamy po wizycie u lekarza, otworzylyscie już szampana! Dlaczego lekarze nie robią usg na pierwszej wizycie? Ja zaś każdym razem mialam robione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×