Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Daisy nie bede sie z Toba klocic bo to bez sensu.Widze ze naprawde sie nudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja jeszcze nie miałam okazji poczytać Waszego wątku, zrobię to jak wrócę z pracy i wtedy wyrobię sobie zdanie na ten temat. Ale faktem jest, że Liwia pisała u nas w poprzednim wątku prawie od początku marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie będziesz ze mną dyskutować, bo nie masz o czym moja droga KŁAMCZUCHO!!! Won kłamcom z naszych ciążowych forum! Czekamy na jakiś nowy nick! Smerfetko vel Liwio vel vel velvet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10.03.14 [zgłoś do usunięcia] Liwia99 Czesc dziewczyny, moge dolaczyc? usmiech.gif Moze nie staram sie tak jak wy, ze wyliczam dni plodne itp ale ostatnio troche poszalelismy z chlopakiem i teraz czekam na @. Przytulanko bylo zaraz po @, wiec malo mozliwe ale rozne objawy mam, dlatego zastanawiam sie nad ewentualna ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec Liwia99 Czesc dziewczyny, moge dolaczyc? usmiech.gif Moze nie staram sie tak jak wy, ze wyliczam dni plodne itp ale ostatnio troche poszalelismy z chlopakiem i teraz czekam na @. Przytulanko bylo zaraz po @, wiec malo mozliwe ale rozne objawy mam, dlatego zastanawiam sie nad ewentualna ciaza. bylo to 10 marca wiec skad ktokolwiek mialaby znac twoj termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Na naszym od 6 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2014-03-06 17:28:13 [zgłoś do usunięcia] Liwia99 Czesc dziewczyny.Mozna sie dolaczyc? usmiech.gif Tu proszę dziewczyny macie wycinek wątku z marca Waszego dla porownania. Która mi nie wierzy wpiszcie w google 'Liwia99 marzec' i enter :) Wyskjoczy Wam Wasz topik staramy sie od MArca 2014 i macie na str 3 17:51 dokladnie to samo co wkleila u nas 10 marca! 2014-03-06 17:51:52 [zgłoś do usunięcia] Liwia99 Dzieki dziewczyny usmiech.gif Moze nie staram sie tak jak wy, ze wyliczam dni plodne itp ale ostatnio troche poszalelismy z chlopakiem i teraz czekam na @. Przytulanko bylo zaraz po @, wiec malo mozliwe ale rozne objawy mam, dlatego zastanawiam sie nad ewentualna ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
No to mam lekturę na wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja sie tlumaczyc nie bede bo nie mam z czego.Dobrze wiem ze pisalam o swoim cyklu. Daisy, poszukaj sobie innego zajecia. Nie wypowiadam sie wiecej na ten temat. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i akurat w przeciagu 3 dni ktos nie mial co robic tylko nagle zaczal sledzic "nowa" Liwie po to zeby sie podszyc pod nia. prawda jest taka ze liwia zdnerwowala sie na Daisy bo wkoncu ktos powiedzial jej prawde. i zeby zamknac jej usta nasciemniala z ze jest w ciazy. proste. a teraz od 10 marca podejrzewa ze jest w ciazy? dziewczyny zastanowcie sie. oczywiscie to nie moja sprawa ale to poprostu jakas gowniara ktora niema co robic. lekarz jej powiedzial ze ma test powtorzyc w prawie 40dc????? jezeli stosunek miala zaraz po @? ile ona moze miec lat? jaki lekarz powiedzialby cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem zupelnie o co Wam chodzi.Widac ze niektorym sie nudzi i lacza watki z innym watkiem. Skoro wierzycie przypadkowym gosciom to przykro. Wole zostac ze swoimi problemami sama lub w gronie najblizszych bo widze ze kafe schodzi na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeżeli macie ochotę to w wolnej chwili wpiszcei sobie w google to co Wam napisalam, tez Wam przekleilam teksty z naszego forum z 10 i z Waszego z marca 2014. Jezeli Wam malo to wpiszcie to co powyzej Wam napisalam, porownajcie literki czy jest napisane to samo :) Same zadecydujecie czy wierzycie Liwii czy przypadkowemu gościowi jakim jestem ja :) Pozdrawiam Was i szybko brzuszków Wam życzę! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
Cześć dziewczyny, widzę że w końcu prawda o Liwii wyszła na jaw, od samego początku wiedziałam, że coś jest z nią nie tak. Cóż nie będę już tego komentować. Jeszcze 2 tygodnie do mojej @ a ja jutro zrobię test bo tak mnie korci :P W sumie nie mam żadnych specjalnych objawów ale nie mogę się powstrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zrob :D a moze akurat :P u mnie jajcory bola :D jak nie wiem co :D powiedzialam dzis swojemu szykuj sie na tydzien ciezkiej pracy hahaha :D dzien zleeeecial szybciusienko no do mojego @ wedlug ostatinch kalkulacji 9 dni hihih zobaczmy co to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Poczytałam tamten watek i jestem prawie pewna, że to Liwia pisała... Poza tym żaden lekarz nie powiedziałby ze bylo za szybko na test... Więc chyba wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo ale dzewczynki my jestesmy i myslimy powaznie o dzidzusiach i to jest najwazniejsze :) zastanawia mnie tylko jaki cel maja ludzie w udawaniu :) ale co bylo a nie jest ie pisze sie w rejestr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na forum chcę zajść w ciążę było to samo. A jak wyszło szydło z worka to podobnie pisała, że nie wie o co chodzi i że jak dziewczyny jej nie chcą to już nie będzie pisała. Fuj fuj fuj kłamczucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na tym forum staramy się od marca pisała: Liwia99 Syja, a co do Ciebie.. Mialam podobnie.Tyle ze @ spozniala mi sie ponad miesiac.Testy negatywne, az w koncu poszlam na bete, 2 razy.I nic. Zamiast tego jednego okresu mialam slabe plamienia, ktore wzielam za impllantacje, a tak naprawde to byl bardzo slaby okres Ta sama historia co smerfetki z innego forum.. Objawy ciąży, spóxniająca się @, dwa razy beta... Hahaha ale tuuuuuba z tej laski:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzeżcie się jej dziewczyny. Ona jest podstępną ale nie wiem jeszcze jaki ma w tym cel. Co gorsza na innych forach dziewczyny zakładają z nią maila... I teraz ona ma adresy mailowe wielu dziewczyn.na jednym forum pisała że nbędzie przypadł jak któraś wykorzysta te i formacje z maila... Być może już to zrobiła. To jakaś świruska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Witajcie kochane, zrobilam rano test i nie wiem jak to zinterpretować... Przepraszam odrazu że tak szczegółowo opiszę, ale chcę dokładnie wyjaśnić. Miałam test strumieniowy, nasikałam na tą koncówkę i patrzyłam co wychodzi. W trakcie jak się zalewało to okienko gdzie są kreski, pojawiły się wyraźne dwie. Nawet pomyślałam, że się udało, że druga jest dosyć wyraźna a nie cień cienia i nie będę musiała się domyślać. Po chwili jak to zalewanie doszło do końca i zaczęło się tak jakby rozjaśniać, to druga kreska znikła... Nie zostało po niej nic, aż się zastanawiałam czy napewno była, już nie wiem sama... Co o tym myślicie? Wynik max po 5 minutach można odczytać, a po tylu była jedna kreska, więc chyba nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kurcze wiesz co ja nigdy nie robilam tego strumieniowego no ale wydaje mi sie ze raczej negatywny no bo w sumie na poczatku odczytu chyba w kazdym tescie kreska przechodzi przez calosc i dopiero jest wynik jesli nie masz pewnosci to zrob ten plytkowy czy jak to tam sie nazywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Powtórzę, powtórzę. Ja też tak nigdy nie miałam, zawsze nie było nawet śladu drugiej kreski,a tu wydaje mi sie, ze była wyraźna. Ale z pierwszej ciąży do dzisiaj są dwie kreski, nic ta druga nie znikła.... Wygoglowałam to i raz piszą, że to nie ciąża (beta wyszła po tym negatywna) a raz, że gratulują i faktycznie ciąża się potwierdza. Na dwoj***abka wróżyła. Powtórzę test jutro rano. Kurczę, byłam prawie pewna, że w tym cyklu się nie udało, a teraz mam być może bezpodstawną nadzieję, ze może jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zrobilam pierwszy test w 7 dniu po owulacji to druga blada kreska pojawila sie po pol h na tescie no i z tego co wyczytalam jedne pisaly ciaza inne nie...jesli nie ciaza to test nawet po miesiacu nie bedzie mial 2 kreski tylko ze czasem wypada ciaza biochemiczna no i mowia ze nie byly w ciazy...a ta kreska(wlasciwie cien cienia) tak jak u mnie ktora pojawila sie po pol h pojawila sie jak test wysechl bo jak test jeszccze mokry nie bylo widac a 8 dnia juz w ciagu 5 min pojawil sie cien cienia i jak wszystko teraz wskazuje jestem w ciazy....termin @ jutro ale niech nawet nie ma odwagi sie pojawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×