Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Ja piłam kiedyś (ponad rok temu) mieszankę na pcos i niedrożność jajowodów (tak profilaktycznie) :-) też właśnie 3 razy dziennie przed posiłkiem i tamte też ohydne, takie gorzkie były :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
A Ty Aniu będziesz robiła, czy wstrzymujesz się do terminu @ ? ---- fuj, nie wiem, jak pijecie te herbatki dziewczynki, jak takie niedobre ;) ale czego nie robi się dla przyszłej Fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Ja zrobie jutro rano , nie wytrzymam wiedzac ze on tam sobie lezy w polce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Te gorzkie posłodziłam, więc stwierdziłam że i tak nie ma sensu pić ich, bo straciły właściwości. Ojca Sroki w porównaniu z tamtymi są miodzio, nawet bez cukru;) Dla takiej małej kruszynki to wiele jestem w stanie zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Po testach bardzo proszę o informację jak wyszły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
damy znac na pewno :) chociaz juz dzisiaj zakladam ze bedzie jedna krecha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
no oczywiście Aniu Aneczko, ze napiszemy, przecież nie trzymałybyśmy Was w niepewności :D --- ja się zastanawiam, czy jutro, czy w niedzielę raczej zrobić! ale my mamy niecierpliwą naturę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
ja do niedzieli nie wytrzymam -juz mnie korci ,ale do jutra wytrzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zioła Sroki na owulację mają dość przyjemny smak :-) :-) :-) Da się je pić :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
Ja jeszcze ponad tydzień do @ chyba zwariuje :) Będzie dobrze dobrze dziewczyny , trzeba myśleć pozytywie ;) ja uciekam robić kolacje.do później kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja też spadam dziewuszki, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Ja tez uciekam odpoczac :* do jutra kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije mieszanke nr 3 ta na owulacje. ja mam sitrko.w smaku ok,jak rumianek. czuje bol jajnika czyli owulka bedzie na bank jutro a my bedziemy u rodzicow mojego. i pierwszy cykl staran psu w d u p e.... spijcie dobrze kochane,moj chrapie, ja mam kiepski humor,bardzo placzliwy. ale mam nadzieje ze mi go poprawia wasze pozytywne testy!!!:) buziaki :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie juz jutro powinna byc ta wczesniejsza:-) takze humorek srednio mysle ze sie nie udalo:(ale sie okaze :-) dzis maaasa sprzatania odpuscila, sobie w czwrtek to musze dxis:-) ale maz w pracy wiec wszsytko goadko pojdzie:-) wy pewnie jeszcze spicie:-) ja tez sie poloze :-) zrobilam mu sniadanie to teraz lulu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Witajcie :D A co tu taka cisza, wszystkie śpicie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
Cześć :) Co tu dziś taka cisza ? Ja dziś robiłam test i chwilowo wyglądało jak by miały być dwie kreski, a potem wyszła jedna. To po prostu taki cień jak test nasiąka, ale serce na sekundę mi stanęło :D Jeszcze tydzień do @ brzuch mnie pobolewa i cycki więc na bank @ przyjdzie ale puki jej nie ma to mała nadzieje tli się w sercu :) Jeszcze do tego wszystkiego jestem chora i biore paracetamol, mam nadzieję że to jest dozwolone jak bym przypadkiem, jakimś cudem była w ciąży :)Trzymam za was kciuki, żeby wszystkie testy były pozytywne !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Witajcie dziewczyny w ten piekny dzień :) ja robiłąm test i wyszly dwie krechy, jedna jest troszke slabsza ale widoczna golym okiem . Mam tyle obaw i strachu w sobie,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje anasar :) nie ma się co przejmować na zapas teraz musisz o siebie dbać bo będziesz mamusią :) ja własnie wrociłam od lekarza. Owu będzie w ponidziałek. Mam zabrać się za męza bardzo solidnie w ten weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Zycze owocnego starania :) i oby sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Nie dziekuje :) myslicie,ze moge sie juz cieszyc czy dopiero po wizycie u lekarza ? Nie smutajcie sie każdej z was sie uda jestem tgo pewna i zycze z calego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
Witam dziewczynki :) Annasar gratuluje kochana!!! Ja od rana sprzatanie i bede musiała się za obiad zabrać niedługo,bo mój M wróc***ewnie głodny :) Życzę Wam miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
annasar gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Nie dziekuje dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
annasar moje wielkie gratulacje! mysle ze mozesz sie juz cieszyc, w koncu pozytywny test do pierwszy krok do upragnionego dziecka. Potem tylko gin potwierdzi i patrzec jak pieknie bedzie ci rosl brzusio :) Dzis taki piekny dzien ze uciekam na rower sie troche dotlenic. Milego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
P.S. Tak doczytalam Mysza chodzisz na monitoring cyklu do gina? Jak to jest ze on stwierdza kiedy bedzie owu? Widzi na usg ze pecherzyk rosnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dokładnie patrzy czy pecherzyk rośnie, jak peka to przewaznie ma już swoją wielkość. I pozniej idzie sie na USG czy pekl czy nie. Jak pekł to widać. Ja np chyba mam przesuniętą owu o jakies 5 dni ;/ i prawdopodobnie dlatego w nią nie trafiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Hej :) ale super dzionek :) --- Aniu graaaaaatulacje ogromne :* oby wszystko bylo dobrze :) --- Ja zrobilam test rano, ale tak jak u wiosny cien byl przy tym "przechodzeniu", a pozniej dupa i jedna krecha zostala... Nie wiem dziewczyny, czy te moje siusiu jest do niczego... czytalam ze test jest najbardziej wiarygodny po 8godz spania, no wiecie o co mi chodzi ;) a ja po 5godz robilam i ten i ten, bo dluzej wytrzymac nie moglam z siusianiem, no i przez caly dzien duzo pije... nie wiem... nadzieja matka glupich, ale kazda matka swoje dzieci kocha :D @ nadal nie ma... --- I jeszcze mam takie intymne pytanie ;) dzis mialam tak po raz pierwszy w zyciu. Rano bylo mizi, mizi, ale bezstosunkowe ;) i po orgazmie strasznie mnie brzuch na dole bolal... chyba z pol godz... az sie przestraszylam! --- Kurcze chyba najlepiej bedzie jak sie udam do mojej ginki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×