Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość Aneczka8828
Ale cisza.... chyba wszystkie wyszłyście z domów, żeby skorzystać z pięknej pogody :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! No, no to widzę, że zapowiada się gorący tydzień testowania. Wam dziewczyny może się udać do Dnia Matki być w "dwupaku", mnie nie :-( :-( :-( Wczoraj wieczorem mąż pojechał do Warszawy, a dzisiaj o 6 poleciał do Goteborga i już jest na miejscu :-) Ja całą noc nie spałam bo się martwiłam tą jego podróżą. Jakoś przemęczyłam do 15 w pracy. Ale czuję się mega zmęczona :-( Powiem Wam, że samotność jest okropna, nienawidzę jej :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaaa
ksówka trzymaj się, czas szybko zleci :) ja swojego męża nie widziałam najdłużej 5 dni i bardzo tęskniłam, ale zobaczysz szybko ci zleci, już jest bezpieczny na miejscu więc głowa do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem załamana. Wyniki złe, dużo poniżej normy. Nie mam w tym miesiącu szans :( jutro idę na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksowka bedzie ciezko ale tesknota teraz bedzie sprzyjac starankom p powrocie meza:):* Kurde ja sie gubie juz temperatura dzisiaj 36,8 test owulayjny negatywny,jedna mocna krecha druga blada czyli owulka sie zbliza ale znowu mikroskop nic nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz taki upal ze hej dzis 32 stopnie i masakryczna duchota czuje lato w kosciach :) @jeszcze niema :P zobaczymy .Wspolczuje rozlaki ja tak zylam z moim przez 2 lata :( a po slubie musialam czekac 3 miesiace :( mam nadzieje ze szysbciutko zleci Ci ten czas noi po powrocie szybko nadrobicie zaleglosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Mysza, a badania miałaś robione profilaktycznie, czy mialaś jakieś objawy? Ja od ok. 2 miesięcy jak ścisnę pierś to mi wypływa po kropelce czegoś, a'la mleko. Dlatego podejrzewam problemy z prolaktyną. Niby innych objawów hiperprolaktynemii nie mam, no ale z jakiegoś powodu jeszcze nie zaszłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja poszłam bo staramy się już 9 miesiecy i nic. Dlatego zlecono mi badania i wyszło . A to tym jak naciszkasz pierś i masz ala mleko to faktycznie może byc problem z prolaktyna. A jak wiadomo przez nią tez ma się nie lada kłoopoty z zajsciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem taka roztrzesiona zrobilam test i jest ruga kreska ale baaaaardzo blada ale widoczna golym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) jeśli mogę dołączę do Was. Samej ciezko znieść brak dwóch kresek jeśli wszystkie kolezanki, znajome jakby sie po prostu umówiły ze zaciążą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam pare dni do okresu ale zaczne od jutra bardziej uwazac na siebie jakby co na poczatku nie bylo nic a po chwili troszke troszke i pozniej juz maz nawet zauwazyl ze cos jest :-) mam nadzieje ze to jest to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Łoooooo maatkoooo, Dorota! Nawet nie wiesz jak się cieszę :D Faktycznie, forum magiczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×