Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość annasar
Witam :) no faktyczne sie rozpisalyscie,czytam i czytam :) Zgadzam sie z dziewczynami Aniu powinnas isc do ginekologa i sprawdzic dla wlasnego spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Dorotko witaj w klubie ciezarowek :) czuje ze jeszcze ktos do nas dolaczy w tym tyg to forum dobrze dziala.Trzymam kciuki za reszte dziewczyn :) Nie traccie nadzieji i nie poddawajcie sie,wiem ze latwo jest mowic ale nic nie dzeje sie bez powodu, \Ja staralam sie od grudna i sie nie udawalo,W styczniu dowiedzialam sie ze moj tato jest nieuleczalnie chory, Teraz zaszlam w ciazy i wydaje mi sie ze Bog tak chcial,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zaczynam dzisiaj :) daje sobie jeszcze 3 cykle czyli do końca maja. Później tez nie odpuszczę ale zaczne szczegółowo szukać przyczyny. Zmykam mam nadzieje ze dzis nie usłyszę o kolejnej ciąży w pracy bo chyba wybuchnę płaczem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guerka zaczynaj starania i nie mysl az tak strasznie :) ja bylam pewna ze tym razem napewno sie nie udalo a tu taka wiadomosc :) kazdej z nas jest cos pisane pora i czas takze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
To prawie tak jak z egzaminem na prawo jazdy :p Nie można się poddawać, a za którymś razem w końcu się uda ;) Ja do prawka podchodziłam 9 razy i zdałam, teraz też będę próbować do skutku, obym nie musiała aż tyle czekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Dorotko kiedy wybierasz sie do lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno się nie poddam :) o tym nawet nie myślę. Mam tylko cichą nadzieję że jeszcze przed 30 zostanę mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annasar mysle ze w piatek powtorze test i jak wszsytko sie potwierdzi to moze nawet w sobote :) tutaj wszystko jest otwarte nawet w niedziele :) tak czytalam ze lekarz i tak moze nie zalozyc karty no bo za wczesnie ale napewno zrobi jakies badanie krwii :) czy cos bo tak szczerze to mysle ze u mnie to jest jeszcze bardzo wczesna ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
no u mnie tez bardzo wczesna ciaza i tak sie zastanawiam,Wedlug okresu to 4 tydz a wedlug zaplodnienia 2 . Zastanawiam sie czy poczekac i isc zeby juz bylo serduszko tak kolo 6/7 tydz wedlug okresu czy isc teraz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tej pory mam bole podbrzusza takie ze zastanawiam sie czy zaraz @ nie przyleci ale plamien nie ma wiec mam nadz ze wszystko ok bo gin powiedziala ze jakbym miala jakies plamienia to mam sie do niej zglosic wczesniej, a leki mi troche zmienila bo z luteiny podjezykowej na luteine dopochwowa i z inofoliku na kwas foliowy...ostatnio mi powiedziala ze inofolik mi dala po to zeby latwiej bylo mi zajsc w ciaze i jesli to zadzialalo to faktycznie jest dobre bo w sumie to byl pierwszy cykl w ktorym sie tak porzadnie staralismy bo po tabletkach anty pierwszy cykl nam minal bo meza nie bylo, 2 bezowulacyjny no i w 3 cyklu sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Dziewczyny wlasnie dostalam @. Nie wiem czemu, ale nawet sie nie zdenerwowalam, nie smuce sie... jakos tak spokojnie przyjelam. Teraz czekam na koniec i od nowa zaczynamy :) POSTARAM sie, naprawde, nie spinac i nie nakrecac :) A! I to nie prima aprilis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mi zostalo 13 saszetek z 20 inofoliku a on jest dosc drogi wiec szkoda zeby lezal i sie marnowal, jesli ktoras z Was bylaby chetna to moge sie nim podzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) tyle naskrobałyście ze poł godziny czytałam :P witam nowe dziewczyny :) Ania przykro mi bardzo ale najważniejsze takie podejscie jak masz nie poddawać sie :) Ja ide dzisiaj na wizyte monitoring zobaczyc czy pecherzykł pekł. Starania były tak intensywne że jestem tak zmeczona ze szok :P Gratuluje tym którym się udało :) mam nadzieje ze wszystkei dołączymy do was. grupa wsparcia jest najważniejsza :0 przynajmniej jest się komu wygadać. Ja wczoraj miałam gorszy dien, płakac mi sie chciało i ubzdurałam sobie ze nigdy mi się nie uda. Dzisiaj juz jest lepiej. Taka mała chwila zwątpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Aniu, nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba pisałaś, że poprzednio @ Ci się spóźniła 8 dni, teraz też prawie to samo, może poprostu po odstawieniu tabletek cykl Ci się wydłużył i jest o te ok. 8 dni dłuższy? Moim zdaniem tak własnie jest, więc dni płodne i owulacja też pewnie wypadają kiedy indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu uszy do gory :) nie tym razem to nastepnym :* tulem mocno :) Annasar ja tak wlasnie mysle ze pojde pomimo tego ze jest tak wczesnie :) ze wzgledu na to ze mam te lekarstwa i niewiem co robic noi bralam ta luteine wiec moze bede musiala kontynuowac :) a zawsze to lepiej uslyszec ze wszsytko oki i prosze wrocic za 3 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja jak zajdę w ciążę, to też pójdę od razu, wystarczy że mi powie, że mam wrócić za 2-3 tyg, ale będę wiedziała, że ja w razie czego nic nie zaniedbałam. Po prostu jestem niecierpliwa i nie wytrzymałabym tak długo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Aniu nie smutaj sie nastepnym razem napewno sie uda, Nadal trzymam kciuki :* Chyba masz racje Dorotko :) wiec ja tez sie wybiore :) jestescie kochane :) Nie opuszcze tego forum dopoki wszystkie nie zostana ciezarowkami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Annasar trzymam za słowo :D A ja mam do Was takie pytanie, wiecie może dlaczego ważne jest żeby wyleczyć zęby przed zajściem w ciążę? Zawsze chodziłam do takiej dentystki-sadystki, która nie znała słowa "boli". Tak się zraziłam, że przestałam chodzić do dentysty. Teraz w moim mieście zaczął przyjmować nowy, młody chłopak. Chodzę do niego czwarty miesiąc, ale żeby poleczyć wszystkie to trzeba jeszcze z rok... I zastanawiam się, co jeżeli nie zdążę tego zrobić? Nie chcę tyle czekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Aneczko podczas ciazy zeby sa bardziej narazone na prochnice sa poprostu slabsze, Ja w ciazy tez robilam zeby oczywiscie bez znieczulenia, Polecam ci te najwazniejsze wyleczyc teraz, Ja tez mam troche do zrobienia,ale juz bez znieczulenia nie dam sie dotknac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bakterie sa szkodliwe dla płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz można spokojnie robic zeby w ciazy i to ze znieczuleniem. Wystarczy podzwonic po gabinetach i popytac czy robią ciezarnym zeby :) Nie ma co sie stresowac, trzeba o siebie dbac, ciaza to nie choroba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam jedengo do roboty no ale juz za pozno hehe troszke ukruszony ale na cale szczescie plomba nie ruszona no ale kto wie co bedzie pozniej jak cos to bede leczyc :) lepiej raz umierac na fotelu niz przez pol ciazy :D moja kuzynka wyrywala :D bez znieczulenia oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Ja tez wyrywalam ,ale dostalam znieczulenie dla ciezarnych ,ktore wogole nie dzialalo,ale czego sie nie robi dla malenstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
No właśnie ja w pierwszej ciąży miałam znieczulenie dawane. Chodziłam oczywiście dopiero jak zaczynało boleć... Dzisiaj mam wizytę, więc dopytam czy w razie czego mi będzie robił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Dzieki dziewczyny za slowa otuchy :) Powiem Wam, ze wiem chociaz jak wyglada "ciaza urojona" :D Aniu tamten cykl trwal 35, ten 40 dni. Kurcze, teraz chyba bedzie bzykanko co 2 dni, od razu po @ do konca, bo nie mam pojecia kiedy mi wypadnie owulka :/ A te wysmiewaczki, to niech same dostana sraczki :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Dziewczyny powiem wam ,że to ktos kto byl z nami na tym forum i udawal taak mi sie wydaje,,,ludzka glupota nie zra granic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
tez przeczytalam te forum...żenada jakaś... no ale sa ludzie i parapety ... ktora nastepna do testowania? Aniu nie nastawiaj sie pesymistycznie tylko mysl ze jak nie teraz to za miesiac na pewno :) damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale to nie jest pojazd tylko po nas :) tylko po wszsytkich forach starajacych sie dziewczyn :) wiec luzik tak mi sie wydaje jak ktos ma z tym problem to juz tej osoby problem o ile sie orientuje to to forum jest po to zeby rozmawiac i moge sobie zalozyc jakikolwiek watek chce i h*j komus do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
Dokladnie a jak komus sie temat nie podoba albo go nie interesuje to niech sobie znajdzie taki dla siebie albo wcale nie pisze a nie ze sie nasmiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×