Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość Aneczka8828
Witaj Guerka :) napisz coś o sobie, ile masz lat, jak długo się starasz, masz już dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota moje gratulacje :) mam nadzieje ze ja tez wkrótce będę mogla pochwalic sie 2 kreskami :) narazie zmieniam lekarza i do dzieła zaraz po @ ze względu na krotkie cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka, gratulacje!!!! To forum chyba faktycznie ma magiczną moc :-D Zaczynam wierzyć, że może mi się też uda chociaż pewnie najpóźniej z Was :-) Mysza, ja też się staram od 9 m-cy i teraz pod nieobecność męża też mam zamiar zrobić sobie dokładne badania hormonalne, bo to chyba nie jest normalne, że tak cały czas się nie udaje. Napisz kochana jakie Ci wyniki wyszły, ok? Ja się pewnie dopiero w przyszłym tygodniu wybiorę do gina, bo w tym nie będzie już szans, żeby się dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaaa
Dorota gratulacje, jak wy to robicie, jedna za drugą, nie nadążam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, że mnie wspieracie w mojej samotności. Jesteście Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, od czego zacząć... Mam na imie Agnieszka mam 29 lat nie mam jeszcze dzieci. Od 2 lat jestem szczęśliwa mężatką a starania w sumie mozna powiedzieć ze zaczelismy po ślubie czyli przytulanko bez żadnego zabezpieczenia a od stycznia juz obserwacje, lekarz, badania itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aga! Jak widzisz, na naszym forum są ekspresowe staraczki :-D I TAK TRZYMAĆ DZIEWCZYNY :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje :-) poki co hihi narazie to nie za bardzo wierze jutro maz kupikwas foliowy :-) noi ja zaczne sie rozgladac sie za lekarzem tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Guerka, dopisz się ;) STARACZKI🌼 AniaAniutka ___________ 26__________ @ 21-25.03 Katarina1987__________ 27___________@3.04 pati1920_______________23__________@3.04 wiosnaaaaa___________ 28___________@5.04 paradisee_____________23___________@07.04 Aneczka8828__________26___________@15.04 Franka_______________23___________@ 15.04 86Mysza______________28___________@16.04 rubelka_______________ 27__________@17.04 Ksówka (Ania)__________ 31__________@ 27.04 CIĘŻARÓWKI🌼 Tuptus_111___________ 33___________ ❤️ 7koliberek7(Aneczkanr2) _ 28___________ ❤️ ojtamojtam____________ 29___________ ❤️ annasar________________31_________❤️ dorota_dubaj__________ 26___________❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ale Ci Dorotko zazdroszczę... a tak z ciekawości zapytam, nie masz problemów z językiem? po jakiemu tam się mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
franka, widziałam Twój temat na ovu, dzięki niemu się dużo nauczyłam ;) A ilu dniowe masz cykle, bo nie pamiętam czy pisałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota jeszcze raz gratuluje :) ja zaczynam zaraz po @ (cykle 24 dniowe) i chyba zacznę brać witaminę B6 na wydłużenie II fazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ogolnie pomimo tego ze kraj arabski to z wszsytkimi dogadas sie po angielsku :-) wiec jest oki woooow jak to wyglada ja w dolnej:-) emocje ogromne ma nadzieje ze nic sie nie stanie :-) i w przyszlym tyg lekarz potwierdzi wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaAniutka ___________ 26__________ @ 21-25.03 Guerka________________29__________@ 29.03-02.04 Katarina1987__________ 27___________@3.04 pati1920_______________23__________@3.04 wiosnaaaaa___________ 28___________@5.04 paradisee_____________23___________@07.04 Aneczka8828__________26___________@15.04 Franka_______________23___________@ 15.04 86Mysza______________28___________@16.04 rubelka_______________ 27__________@17.04 Ksówka (Ania)__________ 31__________@ 27.04 CIĘŻARÓWKIkwiatek.gif Tuptus_111___________ 33___________ serduszko.gif 7koliberek7(Aneczkanr2) _ 28___________ serduszko.gif ojtamojtam____________ 29___________ serduszko.gif annasar________________31_________serduszko.gif dorota_dubaj__________ 26___________serduszko.gif Proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny ze moglam z Wami podzielic sie ta informacja :) narazie niechce nic mowic rodzinie :) a ta wiadomosc to jak grom z jasnego nieba i musialam to komus powiedziec :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podejrzewam ze wy pierwsze sie dowiecie Moj i tak w pracy do pozna a przez tel nie bede go informowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Franka, to na dniach chyba powinnaś mieć owulacje. A myslisz, że to zioła Sroki mogły namieszać? --- Dorotka, ja właśnie się zastanawiałam jak z lekarzem się tam dogadasz ;) No ale widzę, że chyba nie będziesz miała problemów :) --- Guerka, to widzę że Ty już teraz masz termin @. Nie kusi Cię, żeby przetestować? A dlaczego chcesz wydłużyć drugą fazę? Pytam, bo ja mam 23 dniowe cykle i się cieszyłam, że takie krótkie, nie trzeba długo czekać. --- U mnie też pewnie Wy dowiecie się jako pierwsze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie. Ja ziola pije od tego cyklu a poprzednie cykle byly nieciekawe. No czekam z niecierpliwoscia na ta owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Aaa, bo się przestraszyłam że i u mnie mogą namieszać. Dzisiaj mój 7dc a u mnie już się zaczęły bóle owulacyjne. Czyżby ten cykl był jeszcze krótszy niż poprzednie... Moje poprzednie cykle to 28,26,23 dni, czyli coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ja piłam zioła Sroki przez 3 cykle i miałam regularne cykle 30-31 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Wiatm dziwczyny nie bylo mnie kilka godzin i nowosci sie pojawily,Super Guerka witaj :) Dorotko moje gratulacje tak bardzo sie ciesze,ze sie udalo :) Mowilam !!! Ja byłam na hcg ilosciowo i wynik to 72,74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
hej dziewczyny :) woww Dorota gratulacje :** :) ciekawe która następna się pochwali hihi :) oby wszystkie zaciążyły niedługo :D jak się ciesze,że jestem już w domku,nie mogłam się doczkać powrotu :) zaraz musze lecieć do sklepu po coś do picia,a pózniej zrobię sobie jakąś maseczke i będę się relaksować przed laptopem :D Ja czuję się dobrze :D od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch,ale pewnie przed zbliżającym się @.Zastanawiam się czy zrobić test do @ jeszcze 7-8 dni,ale nie jestem pewna czy chce znowu zobaczyć tą jedna kreche i może jeszcze za wcześnie ?... ale marudze,ale wybaczcie,to przez to,że ta małpa coraz bliżej.... Witaam nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
paradise - za wcześnie ;) wiem, że to trudne, ale poczekaj jeszcze kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
Aneczka8828 a ostatnio pisałam,że nie będę robiła testów ... :D chyba dam rade poczekać jeszcze ten tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×