Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety niepracujące zawodowo wzbudzają

Polecane posty

Gość gość
już wyżebrałyście kase na rajstopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak liczyc na spadek po rodziach i wyczekiwać ich smierci :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ty musisz czekac. ja od rodzicow jeszcze pzred ich smiercia sporo dostalam, a po smierci skapnie sporo wiecej. no wiec jak mnie maz zostawi za 20 lat dla mlodszej, to nie bede golodupcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli nowobogacki pasożyt nie więdzący czym jest odpowiedzialnośc i praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca to pieklo kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ty musisz czekac. ja od rodzicow jeszcze pzred ich smiercia sporo dostalam, a po smierci skapnie sporo wiecej x x ty sie pochwal co sama w życiu osiagnelas a nie co Ci dali rodzice bądź dadza... ja jestem jedynaczką i tez kiedyś odziedzicze po nich majatek ale to Bedzie za kilkadziesiat lat bo rodzice są mlodzi,ale skończyłam dobre studia mam bardzo dobra prace i czy odziedziczę czy nie sama sobie swietnie radziłam i radze :) także kochana majatek rodzicow to zadne osiągnięcie no chyba ze dla Ciebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kazdej pracy kobieta jest niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest dyskryminowana na kazdym kroku-otrzymywanie nizszej pensji za te sama robote to cos oczywistego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca to kaźnia dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo w większości są leniwymi k*****i? przykładów jest wiele choćby tu: http://www.pudelek.pl/artykul/65882/dostala_mieszkanie_i_samochod_chce_wiecej/ - bezczelna, nie ma dziecka, może pracować, a wydaje jej się że jej się coś należy od byłego męża. Niby kurde z jakiej racji? W ogóle instytucja małżeństwa jest chora bo rozbestwia kobiety, którym się potem wydaje że mają prawo do czyichś pieniędzy. Czasem też to facet wyciąga łapę po majątek żony zamiast coś robić - ohyda w obu przypadkach. Od utrzymywania kobiety z małym dzieckiem jest pracodawca. Zlikwidować śluby cywilne i ulgi majątkowe dla małżeństw bo czasem nawet dzieci nie mają mniej a zachowują więcej pieniędzy tylko dlatego że wzięli ślub - z jakiej k***a racji? Chce pieniędzy, niech pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kazdej pracy kobieta jest niczym lepiej byc pania domu niz tyrac z a grosze dla jakiegos s*******a wyzyskiwacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca to masakra dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosclaura
Dnia 17.03.2014 o 11:48, Gość gość napisał:

Dlaczego kobiety niepracujące zawodowo wzbudzają w innych takie negatywne emocje ? Dlaczego tak bardzo drażni innych ( głownie kobiety ) ze inna kobieta lubi zajmować się domem i dziećmi ?

Chciałabym mieć inne możliwości, pomóżcie mi proszę, czy mam oddać autystyka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosclaura

Jastem w depresji, mogę Zrobic coś strasznego pomóżcie proszę pieniądze nie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 17.03.2014 o 11:09, Gość meememememme napisał:

Ja rozumiem, ze kobieta rodzi dziecko, wiec chce je wychowac i jesli finanse na to pozwalaja, to niech siedzi z dzieckiem do 3-4 roku zycia-taki etap po prostu. Przeraza mnie jednak, gdy dama ma juz dosc duze dziecko, szkolne, a dalej siedzi w domu, bo maz dobrze zarabia. I nie idzie do pracy z lenistwa i wygody.

Ale czemu cie przeraza ? Przeciez to ona ,nie ty..Jej zycie nie twoje.. Co w tym przerazajacego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×