Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zwykłe zapytanie

Rybka zwana Wandą

Polecane posty

Gość gość
czy Rybka to ta laska co to olała autora sikiem prostym uciekając przed nim z dworca kolejowego? :D :D :D taki brzydki jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, Psełdo, tyle lat, a Ty nadal czasem potrafisz mnie mocno rozbawić :) Zaś co do KD, jak mam wybić sobie z głowy kogoś, kto w niej nawet nigdy nie zagościł? Zresztą to i tak w obecnej sytuacji niemożliwe, pewnie domyślasz się dlaczego, ale mogę podpowiedzieć: ❤️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucinda Dablju
i jeszcze podpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_C26
To jest, Palola, oczywiście z gruntu niemożliwe. Nie jest możliwe, ponieważ ja nie kiwnę najmniejszym palcem, żeby to niemożliwe stało się możliwe. A co do reszty - "reszta jest milczeniem", Palola, albo jakoś tak podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucinda Dablju
O tak, nawet nie wiesz jak bardzo się z Tobą zgadzam. To zbyt cenne żeby o tym pisać, szczególnie tutaj. W tym wypadku milczenie jest nie tylko złotem, ale wręcz czymś bez alternatywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucfrał
A ja nawet nie wiem, Palola, jak bardzo się ze mną zgadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucinda Palola W
Mówisz, ze aż tak trudno Ci w to uwierzyć i w ogóle jak tak, przecież w tym cały jest kafe ambaras, żeby dwojenie chciało na .. tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandka zwana Rybą
Palola, znowu piszesz w niezrozumiały dla przeciętnego rozumu sposób. A gdyby tak nieco przystępniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucinda Dablju
Też mi się wydaje, ze ja czasem wypowiadam się zbyt zawile,a le kurcze, niektórzy mężczyźni dobrze mnie rozumieją, czyżby to znaczyło że mają nieprzeciętny rozum? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Nie jestem ani mężczyzną, ani nieprzeciętnym rozumem. Jednakże mam tę przewagę, że potrafię gadać tak, że mało tego, iż inni mnie nie potrafią zrozumieć! Nie rozumiem nawet ja siebie! Ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucinda Dablju
I jak Ci się żyje w takim bezkresie niezrozumienia, Helenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Nie rozumiem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucinda Dablju
aaa.. rozumiem, nierozumnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiarkowanie złe rady
Karp po żydowsku CZAS 1 godz. 50 min. głowa karpia 2 wypatroszone karpie z głowami rodzynki 3 garście marchew 2 cebula 3 migdały 3 garście sól pieprz cukier Brzmi groźnie, co? Wanda najpewniej została zjedzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karpf_po_polsku
Raczej mocno niekonkretnie, niż groźnie. Z tego łże-niby-przepisu nic nie wynika. Tym bardziej smutne, że z karpiem można wyczyniać różne cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiarkowanie złe rady
Znałam kiedyś jednego ichtiologa. Miał do mnie słabość. Nic z tego nie wyszło, niestety. Kot go nie polubił. Ichtiolog wyjadał mu chrupki i ocierał się o moje nogi. A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akolada_II
Pardą ale nie zrozumiałem. Kto się ocierał o Twoje nogi? Kot, czy ichtiolog? Jeśli idzie o mnie ja nie muszę obżerać się kocimi chrupkami, żeby mieć przyjemność z ocierania się o damskie nogi (pod warunkiem oczywiście, że to nie są byle jakie, znaczy pierwsze lepsze nogi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiarkowanie złe rady
Nigdy nie kupiłabym kotu kocich chrupek, to byłaby dyskryminacja rasowa. To były ludzkie chrupki, a ichtiolog miał do nich słabość. A nie...Ichtiolog miał słabość do mnie, czyli to kot ocierał się o moje nogi. Wiesz co? Ja chyba wymyśliłam tego ichtiologa, to chyba był proktolog i kot dlatego go nie lubił. I ten proktolog postanowił wrócić do żony. Tylko to nie była jego żona, a żona kolegi...Tak, że widzisz Szanowny Psedło, żyje się, obraca się... Opera, Teatr, rauty, bankiety. A co u Ciebie, bo nie dosłyszałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłej spokojnej pracy . Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andante_
Częściowo przecież zeznałem w odniesieniu do przyjemności płynącej z ocierania się o damskie nogi. Zapewniam Cię, to ogromna przyjemność. Jednakowoż pomyślałem sobie, że musiałbym chyba zeżreć ze trzy wagony kocich chrópek, żeby się zdobyć na odwagę ocierania się o brzydkie babskie nogi. Moje sprawy mają się doskonale. Zima ma się wnet ku końcowi. Wiosna nadciąga wielkimi krokami. A jak wiadomo - "przyjdzie wiosna - wyjdą chrząszcze". Nie zmieniłem zdania odnośnie pożytku płynącego z posiadania zwierząt-darmozjadów. Kota zaczęła poszukiwać Chelenka, najlepiej dzikiego i wyuzdanego, jak sama się przyznała. Zaś Sztuka przypomina mi mocno niegdysiejszą SachsenTorte. Ryba - co zrozumiałe - nieodmiennie milczy. Wot i wsio u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiarkowanie złe rady
Jeśli mężczyzna zaczyna o "Rybce" mówić "Ryba", to znaczy, że już minął mu cały sentyment do jej nóg prima sort. Też mam bardzo ładne nogi i świadków którzy to potwierdzą. Co do poczynań Helenki, to jestem na bieżąco. Jeszcze strona, dwie i zechcesz być kotem. Ona to robi wszystkim, nawet mnie. Jak się nazywa fachowo, taki facet co bada życie chrząszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwaszenina
Najlepiej popaść w czteroletnią, głęboką zadumę. A tu FTMce trzeba mejla napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfany liz
i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×