Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidze ludzi, którzy wolą zwierzęta od dzieci!!!

Polecane posty

Gość gość
"No bo nie którym to dobrze jak psiak broszke wyliże prawda????/hahahah" jestes tak denna, ze az mi cie zal. szkoda ze takie patole, ktore pisza NIE KTORZY i uzywaja takiego slownictwa i argumentow stoja po tej drugiej stronie barykady, to o czyms swiadczy - mianowicie o tym, ze wiekszosc z was to margines spoleczny, niewyksztalcony, bez inteligencji, empatii nastawiony na branie, nie na dawanie i dbanie o ogolne dobro, w tym zwierzat. a co do tego komenta, ze skoro zwierzeta sie mnoza, to niech ponosza konsekwencje - wiesz co, nie wiem jak to skomentowac:D zal po calosci:D moze po prostu porownujesz sie do takiej suki na cieczce, ktora jak ma chcice to instynkt kaze jej sie rozmnazac. otoz wytlumacze ci. zwierzeta maja instynkt a nie INTELEKT, tak jak ludzie:) chyba, ze ty przypominasz w sposobie myslenia i inteligencji bardziej zwierze, albo czlowieka pierwotnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Worki na pchły powinno się uśmiercać i nie byłoby kłopotu z tą zarazą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzi z IQ ponizej 70 powinno się uśmiercać. Nie byłoby kłopotu :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.03.14 bahory robia ludzie, na wlasne zyczenie. rozmnażanie domowych zwierzat, tez jest skutkiem ich dzialania i to na ogromna skale. wiec czemu czlowiek ma miec to w d***e? i jest to mniejszy problem niz biedne dzieci? nie, nie jest. czlowiek jest odpowiedzialny i za jedno i za drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.03.14 popieram w 100%. i zycie takiej "istoty" ludzkiej jest dla mnie mniej wartosciowe niz psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie p***y a dajecie na WOŚP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.03.14 - kolejny argument opozycji:( nie wiem czy smiac sie czy plakac, smutne ze tacy ludzie"egzystuja". do tego durna palko chcesz byc smieszna, ale kompromitujesz sie i sprawiasz, ze "argumenty" twoje i twoich kolezanek traca diametralnie na wartosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje Twoim dzieciom takiej matki. Z takimi genami po mamy i nie ma szans by coś dobrego z nich wyrosło. Tobie też ktoś powinien zasadzić kopa, być może martwe neurony nieprzyzwyczajone do myślenia w końcu zaczęłyby działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co ci chodzi?Ja mówię jak jest-nie lubię psów i nie zmusisz mnie do tego.Ty nie lubisz jak to powiedziałaś bachorów i też cię do tego nie zmuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli31
ja bardziej wolę psy niż dzieci...gdybym miałamn wybrać zycie jakiegoś bachora a mojkego psa wybrałabym mojego pieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poli to tylko świadczy o twojej inteligencji:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.03.14 - ale ja nie kopie bahorow na ulicy jak proja jape bo matka nie umie ich uspokoic, albo daje im klapsa, bo mysli ze wtedy je wychowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie w Polsce w schroniskach robi, leczy??!! Chyba Ci sie cos przysnilo. Masowo usypiaja zwierzeta, jak wszedzie na swiecie. Zaden weterynarz nie bedzie leczyl na kredyt, bo z czego by zyl. Nawet nie odrobaczaja tych zwierzakow, bo nie maja za co, a Ty tu bedziesz z leczeniem wyskakiwac. Sama mialam psa ze schroniska I zanim moglam go zabrac do domu musialam zaplavic za wszystkie obowiazkowe szczepienia I wlasnie odrobaczenie, bo nie mial robione nic. **** Oj leczy się, leczy ;) Często na kredyt opłacając tylko potrzebne "materiały". Wiem bo jestem wolontariuszem w schronisku od kilku lat :) Co do tego, że komuś zaginie pies i go usypiają po 2 dniach - to nie tak. Zwierzak ma chyba 3 miesiące na znalezienie domu a potem do piachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli31
a co ma inteligencja wspolnego z tym ze nie lubię bachorów...nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie życzę sobie żeby jakiś pchlarz mnie wąchał i do mnie podchodził bo tym gnojom nie można ufać i nigdy nie wiesz kiedy ugryzie i dlatego dostają profilaktycznie kopa i mało mnie obchodzi co o tym myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli31
byś mojego psa kopła to byś tak w morde dostała,że byś wszystkie zęby wypluła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poli nie wiesz co ma wspólnego to wytłumaczę ci w ten sposób-jeśli kiedyś jakiś pies wyszarpie tobie albo komuś z twoich bliskich pół gęby to nie proś nikogo o pieniądze na operacje plastyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli31
ty się o to nie martw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.03.14 :D zula tez kopniesz jak cie poprosi o kase na bulke? dresa, ktory klnie na ulicy przy twoim dziecku takze? kobiete, ktora sie z toba kloci w sklepie bo zajelas jej kolejke czy cos w ten desen tez? nie? ano wlasnie, slabego, bezbronnego latwo ponizyc, skrzywdzic, nawet jak to ty napisalas, "profilaktycznie". ale to juz domena malo inteligentnych ludzi, ktorzy sa mocni tylko wobec slabszych od siebie. kopnij swojego szefa, jak ci sie nie spodoba co powie, to pokazesz wtedy jaka jestes silna :D dlatego niektorym, nic niewartm osobom pozostaje kopanie psow i ponizanie bezbronnych istot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poli już nie mogę się doczekać spotkania z twoim burkiem:D módl się żeby nie trafił na mojego męża bo już nie będziesz miała czego po nim zbierać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie życzę sobie żeby jakiś pchlarz mnie wąchał" - :D p********z tak, jakby ten pies wachal cie z wyboru i mial na tyle rozumu, zeby sobie to uswiadomic, ze paniusia ktora wlasnie smierdzi mu kielbacha NIE ZYCZY sobie jego blizszej obecnosci;D k***a napisz sobie na czole, albo lepiej na zadzie, ze psy maja cie obchodzic z daleka, moze przeczytaja i zrozumieja, ze SOBIE NIE ZYCZYSZ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli31
twojego męża to mogę olać ciepłym moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 19.03. Leczy sie doraznie. Jak pies ma zlamana noge to ja zloza do kupy. Jak kot ma naderwane ucho to zeszyja i tak dalej, i tym podobne. Ale to by bylo na tyle. Jak bralam psa ze schroniska to nawet na nosowke nie byl zaszczepiony, a mial 9 miesiecy. Ktos go znalazl przywiazanego do drzewa i odprowadzil do najblizszego weterynarza, a ten do schroniska. Wlasnie ten weterynarz powiedzial o psie mojej mamie i zdecydowalismy sie na adopcje :) Od razu uprzedzal, ze pewnie wszystko odbedzie sie na nasz koszt, bo schroniska nie maja pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poli lubisz to?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.03.14 - oooo to twoj mezus taki bohater, ze potrafi z****** psu tak, ze nie ma czego po nim zbierac? i tay bezmozgu jestes z tego dumna? a jak dojdzie do konfrontacji z pijanymi menelami, z zapasnikiem, bokserem albo jakims wysportowanym, inteligentnym mezczyzna, to wtedy jak twoj MESKI wybranek wypada? ah, dostaje po ryju? hmmm cudnie, dobrze, ze chociaz nma psach sie wyladowuje, wtedy osczedzi ciebie i twojego bahora przynajmniej;D patole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli31
nie lubię ale się poświęce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie ma z nim szans łącznie z twoim fagasem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poli lejesz na psa a pies na ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli31
na nikogo nie leje...ewentualnie mogę nalać na konkubenta gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.03.14 :D:D:D hahaha nawet wataha psow osiedlowych? nie gadaj! a 2 dobermany? tez im pocisnie? hahhaha NIKT nie ma z nim szans:D?? to w jakich godzinach na sportowych kanałach mozemy obserwowac jego popisy? no chyba ze nawala sie z hyclami:D moze powstanie nowy program "taniec z hyclami i jego psami - twoj mezus w roli glownej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×