Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcia08

Dieta DUKAN start 20 marzec 2014 !!

Polecane posty

Gość agatkaa190
hej hej dawno mnie nie bylo! ale trzymam się w miare możliwośći:) troche grzeszylam, ale przeciez nie mozna sie zakatowac na smierc. Spadek jest i tak, u mnie waga 61,5 powoli powoli spada:) widze anutka wrocilas i dobrze, trzymam kciuki jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutkanutka
66.700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Hej laski ;) Anutka rozbraja mnie wpisami, sa tak krotkie ale tak tresciwe ;) hahaha Anutka :*:* Agatko u mnie ostatni m-c to byl zawrot glowy, wesele jest niebawem i polapac sie z niczym nie moge. Do odchudzania solidnego wracam po weselu. Poki co trzymam spadek -20kg, pózniej wg obliczen do sylwestra odchudzanie i dalej faza kolejna. Mam nadzieje jeszcze 2 kg zgubic w najblizszych 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
efka0 rozbawilas mnie ;) pozytywnie .nie bede sie rozdrabniac 66.500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutkanutka
67.100 po kilkudniowym zarciu zakazanych potraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutkanutka
u mnie sie szykuje bialkowka przez dwa tygodnie. mam zamiar schudnac do 62 632 kg bo mam impreze halowinowa czy jak to sie tam pisze i musze sie zmiescic w nz******ta sukienke . takze startuje jutro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
czesc dziewczynki!!! jak Wam idzie?? Anutka trzymam kciuki dasz rade!:) efka rozumiem ze stres i tyle przygotowan, samo ci się schudnie;) musisz miec sily więc się odżywiaj:) U mnie ostatnio był dłuuugi zastój na tych 62, 7 -62,5 kg i juz mnie to denerwowało. Od poniedzialku zaczełam do białka i warzyw wprowadzać tłuszcze oczywiście zdrowe, oliwa z oliwek, olej kokosowy, masło klarowane i powiem Wam zę jest efekt!! Dzisiaj już 61,7 powoli zaczęło spadać, czyli tłuszcze dobrze na mnie wpływają, a i jedzonko lepsze :) Poza tym cwicze, wiec pewnie miesni przybylo dlatego byl zastój, ale jak zaczelam jesc tluszcze to waga od razu ruszyla, widocznie przy wysilku trzeba sie troszke doladowac. Dzisiaj juz po jajecznicy na masle z ogorkiem kiszonym, i salatce z warzyw i kurczaka z odrobiną oliwy ( akurat mam PW, robie jeden na jeden) Tylko jedyna modyfikacja to tluszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
we wczesniejszym poscie z 2 wrzesnia miala byc waga 62,5 a nie jeden heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
z 2 października !;) jakas zakręcona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutkanutka
agatkaa190 tez bym podjadla tluszczyku maslo klarowane dobrze brzmi . ja ta wage co ty musze miec za dwa tygodnie . dzis 66.600 buziaki dla elfki i dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutkanutka
jezu jaka jestem glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutkanutka
no i zjadlam 6 czekoladek lindor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Cos pusto ;) u mnie 61,5 W sobote ide na wesele wiec bedą grzeszki;) ale pozniej znowu wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
hej! gdzie sie podzialy kobietki? Juz dawno po weselu efkaO!:) wracaj ! Anutka widzę nie poddajesz się, brawo:) Ja w weekend tez mialam impreze i podjadłam ostro haha w poniedzialek bylo 62, ale od razu wrociłam na dietkę, dziś jest 61,5. Dalej dodaje troche zdrowych tluszczy, bo lepiej się wtedy czuje i mam wiecej sily i nie mam napadów glodu. Jak u Was idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutkanutka
witaj agatka mi sie bardzo ciezko wziasc za siebie .wczoraj nic nie njadlam zakazanego a dzis waga wyzej 66100 nie wiem jakim cudem . moj chlopak przyniosl mi dzis jedzenie do pracy kanapki z domowym chlebem i zupe warzywna . musze sie opanowac by tego nie tknac . mam przed soba 12 godzin pracy i zamierzam cos zjesc dopiero jak wroce do domu . jak bylo na imprezie fajnie sie czulas pewnie taka chuda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Od dzisiaj dołączam do Was! ;) Dzisiaj 1 dzień - waga 71.0 kg Wzrost - 170cm Mój cel - 55kg Planuję zrobić 5 dni I fazy Jak do tej pory zjadłam na śniadanie owsiankę z otrębami na chudym mleku, Na II śniadanie planuję serek wiejski Postaram się tutaj pisać jak najczęściej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej - jest tutaj ktoś? :D Po pierwszym dniu 1 fazy jest 69.7 kg, czyli -1,3 mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
hej Tysya! fajnie ze sie przylączyłaś:) trzymaj sie a beda efekty Anutka, czulam się swietnie nie powiem ze nie;) ale przypominam ze dąże do wagi ponizej 60 kg, a te ostatnie kilogramy są najgorsze. Cwiczę i wiem ze zwiekszyla mi sie masa miesniowa, dlatego waga sie nie zmienia, ale nie poddam sie, w koncu zobacze chociaz to 59,9 :D kupilam sukienke w rozmiarze 36 orzed samym weselem bylam bardzo zadowolona, ze sie zmiescilam. Jescze w tamtym roku, jak ważyłam 76 kg nie cierpialam zakupow i czulam sie we wszystkim zle , a teraz ciesze sie ze zmiany trybu zycia, mam duzo energii i jestem innym czlowiekiem. Dla tych co nie czytali wczeniejszych postow przypominam, ze w tamtym roku przed wakacjami schudłam z 76 kg do 65 kg i utrzymalam wage do tego roku. Ale jak to kobieta, postanowilam ze schudnę do wagi ponizej 60 kg, marzenie :) i tak wlasnie powolutku chudnę, nie spieszy mi się i nie glodze się, a jak mam okazje typu impreza wesele grill, to pozwalam sobie na wiecej. Jestem juz tak przyzwyczajona do zdrowego jedzenia, ze nie rzucam się na wszystko bo nawet nie mam ochoty. Trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatkaa190 powodzenia! Na pewno osiągniesz swój cel ;) Sama pamiętam jak kilka lat temu cieszyłam się z piątki z przodu - i tego Tobie życzę :D i sobie też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po dwóch dniach 1 fazy na wadze 69,4kg Od początku -1,6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara897
Super,że miałaś takie zacięcie do odchudzania;) ja na początku nie mogłam wytrzymać nawet tygodnia,a że miałam sporo nadwagę to było naprawdę ciężkie bo mój żołądek był rozepchany ciągłym podjadaniem( a chyba to był mój największy problem) dlatego ciągle zaczynałam i przerywałam dietę.... Ale w pewnym momencie, co wieczór zaczęłam płakać,że jak ja wyglądam i powiedziałam sobie,że od następnego tygodnia zacznę i nie poddam się. Nie powiem było trudno( ale początki zawsze są trudne) koleżanka poleciła mi bym wypróbowała suplementacje African Mango http://szczupla-kobieta.pl na początku mówiłam jej po co przecież to nic nie da tylko wyrzucę pieniądze w błoto. Ale myliłam się i z tym suplementem to był strzał w 10! bo jak pisałam wyżej zawsze moje starania kończyły się na tym,że podjadałam i BUMM koniec diety! a teraz spokojnie jestem już 3 miesiąc na diecie,ćwiczeniach i suplementacji i daje radę nie podjadam;) schudłam co prawda 12kg ale myślę,że to i tak dobry wynik;) niektórzy chudną więcej no ale powoli a skutecznie;) Powodzenia dziewczyny, trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutkanutka
67.600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
67200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×