Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcia08

Dieta DUKAN start 20 marzec 2014 !!

Polecane posty

Gość efka0
Hej dziewczyny, a u mnie tak jak tydzien temu w sensie, znowu waga dlugo stoi i znowu pewnie bedzie 1,8 mniej w 3 dni. NIe wiem dlaczego takie dlugie zawiechy ma. Optycznie i po ciuchach wyglada ze chudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
No i tak jak pisalam Minął tydzien i w koncu 0,4kg mniej. Nie macie chyba czasu dziewczyny ;) Malo nas tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Jejku jejku już nie zejdą poniżej 63.. :p Dziś cały dzień chodził za mną kebab na ostro i piwko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Nie zejdę* miało być Waga stoi już tyle czasu ze mnie denerwuje; ) dziś kolejny super dzień Robiłam pyszne burgery Może ja za dużo jem..:) bo jakoś wszystko mi smakuje co tylko zrobie A na diecie to dziwne; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Agatko jesli trzymasz sie diety to sama wiesz ze wczesniej czy pozniej pokaze spadek. No chyba, ze za duzo od siebie wymagasz (przeciez malo wazysz). U mnie jak pisalam przestoje okropne a pozniej 3 dni spadki. Wczoraj i dzisiaj spadek. Ogolnie od 1 czerwca schudłam 14,1. Ciesze sie, bo widze ze z brzucha mi leci waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
No efka tobie nalezą się gratulacje:) oj wiem ze z waga nie jest źle, ale na wygląd bardziej wplywa ilosc tluszczu i miesni w ciele. Mozna wazyc 63 i 63 a wygladac calkiem inaczej. Wiec mi chodzi o pozbycie sie tluszczu a zwiekszenie miesni. Dziś waga 63,1 cos sie ruszyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
no i wiadomo ze waga tutaj nie gra takiej kluczowej roli, ale jednak te spadki motywują;) dziś proteinki śniadanko buleczka z wedlina i jajkiem pozniej serek wiejski obiad klops z miesa mielonego bedzie a po poludniu sie zobaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Hej ja też jestem ale na nic nie mam czasu . Dieta ok a waga sobie stoi w miejscu- jutro wyjazd i nie wiem kiedy sie odezwe. Może uda mi się skrobnąć z telefonu parę słów. Obiecuje,że nie będę szaleć z jedzeniem . Sukienka leży idealnie- nawet jest luz i swiadomość tego ,żeby tak zostało będzie mnie trzymać w ryzach. Powodzenia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Mmmm74 trzymaj się tam i nie daj się pokusom!; ) jakos wytrzymasz małe grzeszki nie zaszkodza; ) u mnie waga 63, 1 Nieugieta:) też jutro mam weekendowy wypad zobaczymy jak tam moja silna wola wytrzyma hehe Co tam efka u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Hej dziewczyny :) Ja dzisiaj mialam tak zabiegany dzien ze jesc nie mialam kiedy. U mnie tak jak przewidywalam po dlugim przestoju juz trzeci dzien spadek ... czyli ogolnie mnie mniej o 14,6kg. A jutro mam trzeci dzien PW. Mierzylam sie dzisiaj w pasie - jest o 6cm mniej niz przed (chyba) miesiacem, natomiast w biust o 2 cm mniej, biodra jakies 7-8 cm. Oby tak dalej ;) Ach no i zamierzam peelingi robic, troche boje sie o skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wypilam kawe z cukrem. moge dzis zaczac diete czy jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
No tak dlugiii weekend, balujecie ;) .. a ja chudne dalej juz -15,4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole chudnac na zdrowej diecie , po tej moge miec problemy z nerkami , nie boicie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Dzien dobry :) mmmm74 odpoczywa, a ja jestem ciekawa co u niej. Agatko jak u Ciebie? U mnie po 4 dniach spadkow :) pierwszy dzien waga stoi, ale jest dobrze ;) gosciu, sorry, ze nie odpowiem na Twoj wpis, po prostu nie mam ochoty dyskutowac z kims kto nie ma pojecia o tym co robie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
no hej! tak jak mowilam mialam weekendowy wypad Dieta jak dieta, starałam się trzymac;) bylam nad morzem takze rybki, surówkik ale nie obylo sie bez piwka:D, tyle ze juz mam wyrobiony nawyk jedzenia zdrowych rzeczy i nie rzucania sie na wszystko. Efka tobie przynajmniej cos leci a ja to z rok zanim zejde ponizej 60 hehehe;)P waga 63,7 czyli normalka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Hej pozdrawiam z urlopu. Jest super towarzysko ale dietowo już gorzej. Dobra wiadomość jest taka, że plany się zmieniły i wracamy już w środe wieczorem i zrobie sobie 2 dni proteinek przed weselem a od poniedziałku ostre odchudzanko- za niecałe 8 tygodni kolejne wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
To super wypoczywaj i niczym się nie przejmuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efk0
Jak sie ciesze, ze jestescie :))) Ostatnio ogladalam na yt filmiki jak mloda dziewczyna schudla 45 kg. Wyglada cudnie. Nie cwiczyla, bo nie lubi. Obejrzalam jej menu i przyznam, ze tak "dobrze" to nie jadlam nawet jak tylam ( haha). Jestem naprawde zaskoczona, a juz szokiem bylo jak sie okazalo ze na kolacje je kisiel czy budyn z torebki. Jednak kazdy z nas jest inny i inaczej reaguje na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Jesteśmy jestesmy:) To co ona jadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Agatko z tego co ogladalam ( filmiki z jej relacji) to jadla i je wszystko oprocz ziemniakow, z makaronow zrezygnowala na rzecz czarnych makaronow, chleb ciemny zaczela jesc .. i jak mowi 1 schabowy a nie 3 :P ... albo na sniadanie nie pol bochenka chleba tylko 2 kanapeczki. No i ostatni posilek o 17.00, ale to przez pol roku pozniej jadla ostatni i o 19.00. Herbate nadal slodzila cukrem. OJ duzo tego. Ja bym na takiej diecie nie schudla. A ta laska wyglada bosko teraz ( haha)wazy 63 kg a wazyla 105. Jej konto na yt to szarlot t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Hurra! 16kg na minusie ;) alez sie ciesze. Dziewczyny, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Efka gratulacje. Ja dzis w nocy wracam i jutro też wejde na wagę- przeczuwam jakieś 2kg na plusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Efka gratulacje Ja tez bym nie schudła na takiej diecie; ) Tylko dukan i białko hehe Mmm74 spokojnie wody pewnie trochę nabrałam teraz dwa dni diety i w sobote będziesz się lekko czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Nabralas*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja walczę od poniedzialku , narazie 2 kg mniej postanowilam robic 5 dni protein a potem 3 mieszane na 2 protein ;) zobaczymy jak mi bedzie szlo do urodzin (polowa wrzesnia chcialabym zrzucic 3-4 kg )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
dodob witamy:) Z pewnoscia uda sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jutro mam dzień mieszany , juz nie moge sie doczekac warzywek tak mam ochote zjesc ;) mam w domu cukinie fasolke szparagowa wiec bedzie rybka z warzywami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
.Hej kobietki melduje się z wagą +1,8kg- wczoraj po przyjeżdzie było prawie+2,5 wrrrrrrr. Ale co się dziwić , to był tydzień rozpusty Wczoraj i dziś proteinki, sobota wesele i już od poniedziałku całkowity ogar. Jutro też do 17 planuje proteinki. Na weselu obiad- rosół sb daruje a na drugie mięsko z surówką, potem jakieś sałatki i będe szukać jaknajbardziej dietetycznych przekąsek. Mam nadzieje,że wodw będzie i winko wytrawne. A z ciasta to tylko tort- pod warunkiem ,że bedzie dobry i może lody - jak będą. A i będę tańczyć do białego rana..... Takie są plany- ciekawe jak bardzo życie je zweryfikuje? W poniedziałek rano będę się spowiadać hahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Hej dziewczyny :) A moja waga dzisiaj oszalala bo tak jakby wiecej 0,6 - to niemozliwe, sa dwa wytlumaczenia. Czas zmienic baterie ( ta ma chyba 2 lata), albo to ze w tym tygodniu@ ma byc. Miesiac temu w czasie @ stala waga albo troche rosła... wiec brne dalej, wiem ze za kilka dni z nawiazka spadnie ;) dodob oj widze, ze ladnie sobie radzisz, super. mmmm74 ładnie ci spadlo po jednym dniu, chyba az tak nie grzeszylas na urlopie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efka poczatki jeszcze nie znudzilam sie dietka ale trzymam sie dzielnie mam nadzieje w niedziele nie zgrzeszyc ;) Wy tez idziecie jak burze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×