Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DietkaLili

ILE DNI WYTRZYMAM BEZ JEDZENIA

Polecane posty

Gość DietkaLili

Obczaiłam w internecie głodówkę 20-dniową. Z kolei Wikipedia podaje, że człowiek może wytrzymać 2-3 tygodnii bez jedzenia. Potem - śmierć. Nie orientuje się ktoś w temacie? Z góry dziękuje za komentarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DietkaLili
Nikt nie odpowie? ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głodówka to raczej dla oczyszczenia organizmu, a nie jako sposób na schudnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzone są i 40 dni glodowania, ale z odpowiednim przygotowaniem. Nie sugeruj się moją odpowiedzią , robisz to na własną odpowiedzialność. P. S. Robisz głodówkę :-D ? Bo ja od jutra 24 dni. Fajnie by było mieć towarzysza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DietkaLili
Dzięki za odpowiedź :) ja dziś zaczęłam i ide na 21-dniowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys nie jadlam przez 10 dni, tyle wytrzymalam, w koncu zemdlalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój rekord,to 14 dni tylko o czystej wodzie.W 15-stym znalazłam się w szpitalu:-ozemdlałam.Wyniki badań miałam okropne.Wszystko było by ok,gdybym witaminy przyjmowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś gruba to długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam:brak magnezu i potasu,przez co arytmie serca,oraz totalną anemię i wysoki poziom cholesterolu:-oto nie była dieta z głową.Na głodówce można być max 3-5 dni tak powiedział lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,właśnie ja byłam gruba.Tłuszcz mi się spalał i podnosił cholesterol,groził mi zawał.Teraz mam wstręt do jedzenia,albo jem tylko jajka i warzywa.Oraz jestem wychudzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powodzenia DietkaLili ja byłam w tamtym tygodniu przez 3 dni na głodówce bo potem już nie wytrzymałam. Dlatego od jutra znowu spróbuję. Kiedyś byłam na głodówce 15 dni i z wagi 63 kg "zeszłam" do 54kg. Teraz niestety chcę zejść z wagi 70 kg do 54 kg. Mam 171 cm wzrostu i 16 lat , a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tłuszcz się spala to i cholesterol powinien się obniżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DietkaLili
Ja mam 168 cm a waże 74 kg :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DietkaLili
Przestraszyłyście mnie tym szpitalem :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja nauczycielka kiedyś w czasie głodówki 'fiknęła' w pokoju nauczycielskim, oczywiście wezwali karetkę i jeszcze opier/dol od dyrki dostała, że przychodzi nas głodna uczyć. na szczęście zrezygnowała z dalszej głodówki, ale znowuż potem męczyła na lekcjach chłopaków z klasy, którzy ćwiczyli na siłowni, żeby ułożyli jej plan treningowy i zapodali jakieś dobre ćwiczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak sam tluszcz sie spala? Czy dodajecie do tego jakies cwiczenia. Ja bym chciala sprobowac tej glodowki. Cwicze chodakowska,ograniczam jedzenie,ale chyba nie potrafila bym nie jesc. Mam 160cm i 70 kg :( straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głodówki ? tak ale maks 3-5 dniowe w miesiącu. do głodówek trzeba mieć ściśle ułożony plan dnia, rodzaj pracy i godziny. jest to forma oczyszczenia organizmu a nie odchudzania. musicie jeść, wasz mózg potrzebuje witamin, a komórki budulca. powinnyście zadać sobie jedno ważne pytanie : chcecie być chude przez jakiś czas, czy szczupłe, piękne i zdrowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jedzac te 10 dni tak naprawde nie schudlam, nie zauwazylam, a nie jestem szczupla, nie bylam... nie cwiczylam przy tym, tak naprawde glodowka byla wymuszona, po prostu 'ucieklam z domu' i nie mialam pieniedzy na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×