Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kafka2014

Pakiet medyczny

Polecane posty

Ja osobiście posiadam pakiet w Agro Medica http://agromedica24.pl/ Wykupiłam go jak była w ciąży z 2 dzieckiem i byłam bardzo zadowolona!! w cenie pakietu dla 4 osób miałam wszystko od pełnej opieki w trakcie ciąży do pełnych badań dla mojego pierwszego dziecka okulista, ortopeda, alergolog itd. Na prawdę POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marecki12
a jaki Ty masz pakiet w lux medzie?? bo ja mysle teraz jednak o zmianie i trochę poszerzeniu go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto, nie wychodzi dużo drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marecki12
tak po sprawdzeniu wyszlo ze duzo lepiej i bedzie rozbudowac pakiet, nie duza doplata a duzo wiecej mozliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustaw rog
ja byłem negatywnie nastawiony do opieki prywatnej, co nie oznacza że chwalę sobie państwowe... gdyby nie pakiet z pracy, pewnie bym się nie zdecydował, ale teraz zdecydowanie mogę powiedzieć, że co prywatna opieka, to prywatna :) zdecydowanie polecam leczenie w lux med. Nie wiem jak wyglada to cenowo jesli indywidualnie wykupujesz abonament, ale myślę, że warto zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dawna korzystam z prywatnego ubezpieczania w lux medzie i jestem bardzo zadowolona. Miesięcznie nie jest to duża kwota, a można na prawdę wykonać szybko i profesjonalnie wiele badań, gdzie na nfz czasem oczekiwania są miesiącami. Skontaktuj sie z ich doradcą, a na pewno pomoże w dobrze odpowiedniego pakietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustaw rog
daisyy, piszesz ze korzystasz prywatnie - tak z ciekawości - ile płacisz? jaki masz pakiet? indywidualny czy rodzinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucja romanska
ja też jestem zainteresowana takimi pakietami. Niestety pracodawca nie zapewnia mi leczenia :/ dołączma się do pytania o prywatną opiekę w lux medzie. jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam obecnie pakiet medyczny LuxMed w sieci Play :) mam pakiet rodzinny 2+2 i place 152 zl miesiecznie. Mam nieograniczony dostęp do lekarzy oraz badan laboratoryjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam pakiet wykupiony przez mojego pracodawcę w LUX MEDZIE i jestem bardzo zadowolony. W Warszawie placówek jest duża liczba i zawsze do którejś można się dostać w rozsądnym terminie. Do tej pory trafiałem też na kompetentnych lekarzy, więc mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gustaw - razem z mężem wykupiliśmy pakiet partnerski Orzech. Płacimy w ratach co 3 miesiące po 675zł. Czyli w przeliczeniu miesięcznym wychodzi na osobę 112zł. W pakiecie mamy dostęp do wielu specjalistów bez skierowania, badania diagonostyczne, profilaktyczne. I to wszystko bardzo sprawnie - do specjalistów mozna umówić się w ciągu kilku dni, a badania wykonać od reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucja romanska
Daisyy, widzę że jesteś w temacie :) czy pakiet, który macie z mężem obejmuje opieką dziecko, czy tylko osoby dorosłe? Jak jest z prowadzeniem ciąży, wiesz jak to wygląda? z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierka
słuchajcie są takie pakiety medyczny które obejmują i rodziców i dzieci, w lux medzie akurat ten pakiet nazywa się jabłon i obejmuje dziecko do 18 roku życia, więc warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończcie już z tymi dennymi reklamami lux med...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albin12
jak ktos dodaje pozytywna opinie to od razu reklama.. ja tam tez jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadka ewy
gdyby Ci siostra lub brat polecali jakąś przychodnię, to też oskarżałbyś ich o reklamę? bez przesady - od tego jest forum, zeby pisać konkretnie o swoich doświadczeniach - złych i dobrych, więc jeśli masz coś do powiedzenia w temacie, to chętnie przeczytamy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Michał
Mam do zaoferowania Pakiety Medyczne firmy SIGNUM. Dotąd firma działała głównie w województwie dolnośląskim. Teraz rusza w Polskę. Jestem jej przedstawicielem na Warszawę. Chcą Państwo poznać szczegóły - zapraszam do kontaktu mailowego - michalguz.omsignum@gmail.com - chętnie opowiem na czym to polega i jakie są ceny. Szczególnie warte uwagi są pakiety rodzinne - od 163 zł na rodzinę (nie ważne ile jest dzieci, cena jest niezmienna). 6 atrakcyjnych pakietów - indywidualnych, rodzinnych, partnerskich, firmowych i dla osób pow. 65 roku życia (bez zaświadczeń zdrowotnych). ponad 1000 placówek w kraju, internista w 24h, ogrom specjalistów itd itd Po szczegóły zapraszam ! pozdrawiam Michał Guz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silkus
Mam pakiet w signum i jest okey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaWu
LuxMed ma teraz promocje na pakiety. Warto zapisać się do ich klubu - członkostwo jest bezpłatne a o wszystkich nowościach dowiadujemy się pierwsi na maila i można zyskać ciekawe zniżki i promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja FC
rzeczywiście, z tego co jest na stronie LUX MEd, wynika, że należąc do klubu mamy teraz zniżkę na badania dla niań i seniorów. ciekawa oferta :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość platynowa obywatelka
a jakies stałe abonamenty? nie chodzi mi o takie badania jednorazowe, ale stałe roczne abonamenty? mają teraz jakieś zniżki? bo nie widzę na stronie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrykowska
masz na myśli pakiety indywidualne dla osób dorosłych, starszych czy rodzinne? Sporo tego jest więc ciężko mi podpowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpisujac takie ubezpieczenie zwroccie uwage na to czy wypelniacie ankiety medyczne , to oznacza ze jesli jestescie na cos juz chorzy to niestety nie mozecie kozystac z tego pakiety .....poza tym zwroccie uwage na limity ...badania i wizyty czytajcie ogolne warunki to przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123654789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrykowska
masz rację, najlepiej dokładnie przeanalizować ofertę, żeby wybrać najbardziej dogodny dla siebie. w lux medzie jest bardzo duży wybór pakietów, wiec każdy powinien coś dla siebie dobrać, zeby poźniej nie było niespodzianek i niedomówień. Jest oferta i dla dorosłych, dla seniorów, dzieci oraz całych rodzin. Wystarczy rozsadnie podejsc do tematu i zapoznać się z ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albin12
a ja tez zapisany i dostaje informace bezposrednio na skrzynke:) przynajmniej wiem co sie dzieje:) ale to nie tylko jesli chodzi o lux med sie sprawdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olena Po
odnośnie opieki dla rodziny i małych dzieci, to rzeczywiscie mozna polecić lux med, mam dziecko kte dośc czesto choruje i jak sie wezwie lekarza na domową, to nie ma żadnego problemu dobrzy lekarze przyjeżdzają, przynajmniej do mnie i moich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albin12
no dokladnie tym bardziej ze mozna miec pakiet typowo dla dzieci albo pakiet taki ktory obejmie malucha i rodzica, wiec bardzo duzy wybor, ja wlasnie te nowinki mam czesto z @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajeczka83
dostajecie informacje na @? chodzi o newsletter czy każdy kto jest pacjentem otrzymuje takie info? Macie jakieś inne korzyści z bycia klientami LM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×