Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość martha0
Ja również gratuluje:) jestem dopiero na 21 stronie w czytaniu xD i tak do odrobienia to ja nie mam slubu:) aczkolwiek we wtorek mi sie snil slub :) obudzilam sie z uśmiechem na twarzy :D ja tu za granica to jestem niania :) aczkolwiek od miesiąca siedze w domu bo ojciec tych dzieci rzucil prace i szuka nowej i nie moze dostać :( jak wrócę z polski to pewnie będę szukala czegoś innego, a teraz nie ma sensu szukać bo bilety kupione :( a mój zarabia calkiem fajnie bo 400 euro tygodniowo a ja mialam okolo 200. Tylko ze tu zupelnie inne życie, 500 e placimy za dom miesiecznie, za wodę sie nic nie placi, ogrzewanie olejowe to za 200 e straczlo nam ma prawie dwa miesiące a za prąd to od stycznia jeszcze nie przyszedl rachunek :) ale jak liczylam to okolo 150e będzie teraz. I tu dom wynajmujemy 3 pokojowy salon kuchnia jadalnia i 3 lazienki - jest co sprzątać:) a w Polsce to mamy gdzie mieszkać gdyż moi rodzice na podwórku maja dwa domy +kawalerka i w sumie z tej kawaleki w razie co mozna zrobić kolejne mieszkanie kilku pokojowe :) tato o wszystkim myśli:) ok czytam dalej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Proszę mnie nie nakręcac ! :) chociaż @ nie ma nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha0
martha0_________23______________2___________@13.05.2014 moze mi tam ktoś zmienić w tabelce?:p bo telefon cos jest nieposluszny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha0
Zgadzam sie - Jolu lec po test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Ok, ok! Po drodze od lekarza do domu zajde do apteki i tak kończy mi się kwas foliowy i witaminy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin @ badyliano________25______________7___________@8.04.2014 martha0_________23______________2___________@13.05.2014 Jolanta255 ______24 lata __________1____________@10.04.2014 Gosia Małgosia___25lata___________0____________@12.04.2014 czytataczytacytatytacyta___35lat____3____________@16.04.2 014 Sasanka785________28 lat_________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1____________cykle nieregularne martablond ______32 lata___________1____________@30.04.2014 Agata _____32______________36___________@8.04.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ Eulalia ______ 29 lat ______ 5 tydzień ____1 dziecko ___ płeć___ termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
MarthaO kiedyś też byłam niania ale tu w Polsce :) bardzo wdzięczna praca. Do tej pory utrzymuje kontakt. Cała rodzina u której pracowałam była u mnie na ślubie i weselu, mimo że musieli jechać 300 km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam dylemat. 1) iść do mojej lekarki prywatnie za 250 zł jutro, 2) iść do obcego lekarza prywatnie za 300 w poniedziałek, 3) czy iść na NFZ do mojej lekarki 7 maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Co za bogactwo wyborów :P ja obstawiam 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Na maj się też zapisz. :) na usg już od 5 tygodnia widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Albo też z prywatną wizyta poczekaj do przyszłego tygodnia, ale idź do swojej gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam takie pytanie dzis zrobilam test ale nie z porannego moczu... Ledwo widoczna druga kreska byla ale myslalam ze juz oczopląsu dostalam także go odlozylam poszlam do kolezanki na kawe wrocilam po jakiś trzech godzinach i byla juz widoczna bardziej tak druga kreska czy to mozliwe ze jednak ta ciaza jest?? Czy po takim czasie test moze byc jeszcze wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Nie może być wiarygodny, w ulotce jest napisane do jakiego czasu wynik jest prawidłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemAgata
Eulalia- najszybciej, najtaniej i najpewniej zrobić chyba jutro test na hcg. Jutro oddasz krew, w poniedziałek wyniki :) Jeśli to początek lekarz i tak nic Ci konkretnego nie powie, kasę wydasz, a za dwa tygodnie znów będziesz musiała pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Eulalio, ewentualnie idź do laboratorium na betę hcg :) normy Ci pokażą który to tydzień na 100% :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lekarka prywatnie może mnie przyjąć 25 (za 2 tygodnie), więc spoko, to będzie teoretycznie już 7 tc :) więc z pewnością coś zobaczy. A jutro zrobię badania z krwi. Będzie mi tu je analizować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Może też tak być, że wynik będzie tego samego dnia jeśli wcześnie rano pójdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee wcześnie rano to ja tylko dziś wstałam :D Spoko, dzięki dziewczyny za rady. Tak zrobię jak mówicie. Faktycznie nie ma co się spieszyć z lekarzem i wydać kasę skoro i tak pewnie nic mi konkretnego nie powie. Jutro zrobię rano drugi test i pojadę na krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero dorwałam sie do kompa. Eulalia - blade kreski to tez ciaża. Uwierz mi na słowo, ze moje wygladały identycznie. Dzieki za tes łowa , ze jak raz sie uda to i drugi tez. Chyba pojde twoim tropem i nie moge sie spinac. Nie mierze temp, nie obserwuje sluzu, nie bede robila zadnych swiec itp. Zobaczymy co z tego wyjdzie. W pierwszej ciazy obserwowałam sluz, mierzyłam temp, lezałam na płasko przez chwile po seksie i co,.. dopoki nie wyluzowałam to nie nie udawała. Teraz musz eisc na zywioł i na dziko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ty ja tez wczesnie rano wstała, i specjalnie otworzyłam kompa, jescze w domu, zeby sprawdzic wyniki. nIe wiem po co , bo i tak w sumie byłam pewna na 99% tych dwóch kresek u ciebie. Jeszcze raz wielkie gratulacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytataczytacytatytacyta
Eulalia - po co przepłacać, idź na NFZ. :DTe kilka tygodni (bo jeśli dobrze doczytałam, to na 25.04 możesz się zarejestrować) Cię nie zbawi. Zrobiłabym tylko test z krwi, żeby potwierdzić, ale do gina poszłabym później. Te 250 czy 300 odłożyłabym już na pierwsze zakupy dla malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Eulalia gratulacje!:) Ja też bym poszła na beta hcg bo to jest na prawdę wiarygodne badanie a do gina za jakiś tydzień-dwa. Ja mam dzisiaj doła, byłam wczoraj u gina, zlecił mi jeszcze badania fsh i tsh bo podejrzewa że może być coś nie tak z tarczycą :( Strasznie się boję że jak się już zdecydujemy na dziecko to się dopiero zaczną poważne problemy :/ Nie umiem przestać o tym myśleć. Sorry że Wam tu zrzędzę w takim dobrym dniu ale nie mam z kim pogadać nawet na ten temat. Mąż mnie uspokaja że wszystko będzie ok i jeśli chcę to możemy próbować już teraz ale mnie paraliżuje strach że będzie ciężko no a poza tym powstrzymuje mnie ta moja umowa. No i tak siedze i dumam i nie umiem się na niczym skupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elua nie martw sie - bedzie dobrze, tylko musisz przestac w koncu o tym myslec, bo osiwiejesz i zwariujesz z nerwow! jak podejdziesz do spłodzenia dziecka zadaniowo , to sie tylko bedzies niepotrzebnie denerwowac, jak cos ni ebedzie wychodzic. Jak podejdziesz do tego na luzie, to w razie ew. nie zajscia z wiaze od razu, nie odczujesz to jako porazke. Pamietak kobiety miedzy 20-30 rokiem zycia maja 20 do 25 % szans na zajscie w ciaze w kazdym cyklu, miedzy 30 a 40 rokiem zycia juz ok 15 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym poszła na usg najszybciej za tydzien. do wiadomosci eulalio - ja poszłam na swoje pierwsze usg po 3 dniach jak mi sie @ spozniała. nic nie było widzac, gin powiedział zejakas kropka to moze byc ciaze ale nie musi. tydzien pozniej widac była malutenki pecherzyk ciazowy. wiec spokojnie za 2 tyg mozesz pojsc, a wczesciej zrob bete i niedowiarku :) bedziesz miła dowod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Marta, Ty już wiedziałaś co test pokaże :P a ja jak debil obudziłam męża i mówię "Idź sprawdź". Ależ się wkurzył, jak zobaczył dwie kreski, bo powiedział, że on od początku już wiedział i mogłam go nie budzić :D Zamorduję go kiedyś, serio. A Ty się naprawdę nie spinaj, bo w niczym Ci to nie pomoże, a może zaszkodzić. Po co Ci nerwy, czy robi Ci to aż taką różnicę, czy między Twoimi dziećmi będzie 7 czy 7.5 roku różnicy? Na tym etapie to chyba żadną :P Z lekarzem na NFZ mam ten problem, że mogę się do niej umówić dopiero na 7 maja. 25 kwietnia to i tak byłoby prywatnie. Ale testy zrobię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytataczytacytatytacyta
Ku przestrodze z OvuFrienda: "Dziewczyny! Proszę napiszcie mi jak Wam się udaje nakłonić Waszych facetów do serduszkowania czasami nawet 7 dni pod rząd? Jestem załamana bo mój to czasem już na trzeci raz kręci nosem :( Słyszę albo, że zmęczony albo że nie jest maszyną, którą się włącza ot tak, itp. Próbowałam już rozmawiać i tłumaczyć, że to nie takie proste utrafić i zajść w tą ciążę. Niby bardzo chce dziecka, ale nie widzę większego zainteresowania z jego strony tematem jak zajść w ciążę od bardziej" technicznej" strony...Moje tłumaczenia chyba nie wiele dają :(" PRZERAŻAJĄCE, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×