Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość eLka 84
czesc Jolu, nie ma za co przepraszac.. tez nie wszystkie na topiku dziewczyny jeszcze ogarniam ;) chcialam sie wpisac do tabelki ale mnie spamuje :/ u mnie 29 dc i czekam narazie czysto ale czuje nadchodzaca malpe a te twoje wymioty... no coz moze zrob sobie wycieczke do apteki po tescior kochana :D nie zaszkodzi zrobic a co do zwolnien na nfz w ciazy to ja w I ciazy bez problemu dostawalam na 2, 3 tygodnie. no ale to zalezy od lekarza proste, jeden da drugi nie i nic mu nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka, ponoć objawy wczesnej ciązy pokrywają się z tymi przed @... Ja chyba faktycznie powinnam zrobić ten test.. Na samą myśl zrobiło mi się niedobrze... Jeżeli się okaże ciąża, to znaczy, że zmajstrowałam dzieciaka w pijackim szale, bo innej opcji nie ma. Jestem zniesmaczona :/ oby tak nie było... Test mam w domu, ostatnim razem miałam juz robić, ale @ przyszła jednak z dwudniowym opóźnieniem. U mnie dziś 34 dcm, jak nie wydygam to jutro zrobie test. Musze podpytać męża czy coś może pamięta, ale też mała szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz ja syna wlasnie zmajstrowalam na bani... i jest sie czym chwalic bo calkiem udany wybryk pijacki i oby tylko takie w zyciu miec ;) i chyba nawet lepiej bo wtedy sie nie mysli o owulacjach, pozycjach odpowiednich i innych pierdoach a robi swoje. czekam na wiesci trzymam kciuki za twoje imprezowe poczecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Elka, masz rację, to nic strasznego, a może nawet i lepiej :D zobaczymy, co tu wyjdzie, bo u mnie wymioty to nic szczególnego. Zawsze byłam wrażliwa, mam cholernie wyczulony węch i tylko coś mi nie pasuje, to zaraz wymiotuję :P mam nietrzymający zwieracz przełyku dolnego, więc stąd te talenty w haftowaniu. Nasi znajomi zmajstrowali swojego dziaciaka cyt. "szybko, po pijaku i w przedpokoju" wracając z imprezy. W sobote ich odwiedziłam, bo mały urodził się niecały tydzień temu :) trzeba przyznać, że nic mu nie brakuje :D fajny maluch z niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
Cześć dziewczyny :) Eulalia, z tym urlopem to naprawdę świetny pomysł! Odetchniesz fizycznie i psychicznie oderwiesz się trochę ja też myślę że nie powinna Ci lekarka robić problemów ze zwolnieniem a gdyby nawet to nie ona jedna na Świecie :) Jola widzę że sama trochę zaczęłaś wątpić czy aby napewno nic w ten szalony weekend nie byliście w stanie zdziałać ;) Życie naprawdę bywa zaskakujące także wszystko możliwe rób test czym prędzej i informuj :) Witaj Neszka i jak reagujesz na clo? na mnie nie działa.... chodzisz na monitoring? Czarna to teraz szykuj się na sierpień żeby dobrze wyjazd wykorzystać :) Elua- udanych wakacji życzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
A z naszego wypadu w pieniny nic nie wyszło bo znajoma musiała iść w niedzielę do pracy a nie chcieliśmy bez niej jechać może innym razem się uda :) ale weekend i tak udany w sobotę przyjechali znajomi a niedziela u rodziców spędzona. Kurcze niewiem co by tu na obiad zrobić, jakoś niemam natchnienia dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia, fajnie, że mimo wszystko dobrze spędziłaś weekend :) następnym razem sobie odbijecie wyjazd :D a obiadem się nie martw, ja nigdy się nie martwię obiadem :D chyba, że ktoś ma mnie odwiedzić :P a na dzisiaj mi i mężowi starczy fasolka szparagowa na masełku i w bułce tartej plus filet z kurczaka w ziołach i pomidorki koklajlowe do zagryzienia. Na więcej się nie wysilę :D i rację masz z tą nieprzewidywalnością życia, uzmysłowiłam sobie to i stąd właśnie zanikająca pewność, że w urodzinowy weekend na bank nie było seksu. Dzwoniłam do męża, ale on prowadzi jakieś szkolenie i chyba dopiero wieczorem czegoś się od niego dowiem. Jutro jak nie zapomnę zrobię test, moi Rodzice mają rocznicę ślubu właśnie jutro, my w niedzielę, więc trochę jestem zalatana w związku z tymi okolicznościami i może mi to testowanie wypaść z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
mmm.... faaaaasolka tak to bym zjadła :) dziś juz nie zrobie bo nie chce mi sie jeszcze raz jechać po zakupy ale jutro kto wie :) jak to dobrze się poradzić ;) eee to znowu się konkretna imprezka szykuje i to podwójna to która to już będzie rocznica? I postaraj się pamiętać o teście bo sama umieram z ciekawości a to by była niespodzianka!!!! :) taki prezent na rocznicę Ślubu :) no ale nic wszystko się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia, w takim razie życzę Ci smacznej fasolki jutro :) nieskomplikowane to a smaczne :) a nasza rocznica ślubu to dopiero .... 1 :D przed slubem byliśmy razem 5 lat :) zaplanowałam nam długi weekend w Paryżu, jeszcze nie poinformowałam męża, chcę zeby miał niespodziankę, mam nadzieję, że nie pokrzyżuje mi planów jakimis swoimi pomysłami. A w ostatni weekend czerwca Rodzice robią swoje srebrne gody, więc też wyjeżdżamy :) i powraca moja siostra ze studiów za granicą :D także będzie dużo szczęścia w drugiej połowie czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
A dziękuję bardzo :) Weekend w Paryżu ehh.... brzmi bajecznie....... Oby Ci się udała niespodzianka bo niewiadomo co mąż szykuje dla Ciebie :) ale najwyżej wybierzecie tę ciekawszą opcję i spędzicie romantyczne chwile w jakimś pięknym miejscu :) To dużo atrakcji się szykuje, fajnie, będzie o czym opowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
Witajcie dziewczynki :D No mi już ręce opadają, 36 dc a tej cholernicy dalej nie ma. Najgorsze jest to , że mąż zapowiedział że uda mu się przyjechać na weekend do domu, a jak ta się akurat w tych dniach przypląta to się chyba wkurzę ;) wizja seksu w @ jakoś niezbyt mi się podoba :P Tak w ogóle to muszę Wam się do czegoś przyznać... bo ja ten test to zrobiłam sobie w sobotę , i to nie z rańca... czy to możliwe że po tylu dniach byłby jeszcze mało wiarygodny? ja pitole , no chyba już sobie wkręcam coś :) no ale dlaczego jeszcze jej nie ma? wcześniej brzuch mnie bolał, a teraz i ten nawet jakby się uspokoił, a w to miejsce piersi zaczęły dokuczać. Jola, no byłby niezły cyrk jakby nam się jeszcze wszystko pozmieniało haha. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie , trzymajcie się kochane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż raczej preferuje bardziej zmaterializowane prezenty, więc spodziewam się raczej nowego czajnika, dywanu albo poduszki, no w najlepszym wypadku biżuterii (chociaż prawie w ogóle nie noszę) :D jak dostanę @ to się wścieknę, teraz nie ma opcji żeby mi tu to coś psuło właśnie co usnute plany na weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, to Ci mąż niespodziankę zrobi :D obyś ty go nie zaskoczyła @ :D będziecie musieli wtedy jakoś to higienicznie załatwić, ale nie martw sie potrzeba matką wynalazków :P coś wymyslicie.... albo może nie bedziecie musieli wymyślać, bo nie dostaniesz @ i poinformujesz małżonka o .... :) no zobaczymy, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
Hehehe to jest nadzieja że nie popsuje Ci planów przynajmniej :) Pamiętaj że zawsze jest jakaś szansa że @ już nie dostaniesz ;) A Ty Czarna to powtórz lepiej ten test bo sama widzisz że masz wątpliwości :) Dobrze że się zobaczycie w weekend nacieszcie się sobą i mniejmy nadzieję że @ nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację, po prostu powiem lekarce prosto z mostu. Jak nie da to trudno, w sumie wniosek urlopowy i tak już mam zaklepany :) Jak by nie patrzeć to jeszcze 5 dni pracy i 2.5 tyg. urlopu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby te 5 dni Ci szybko zleciało, ale po drodze jest jeszcze długi weekend, więc tak powinno się stać :) Dziewczyny znalazłam u siebie w szufladzie pre-test. Korzystała kiedyś któraś z niego? Jaką ma czułość, czy z niego coś wyjdzie kilka dni po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
A co napisali na opakowaniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czułości nic nie znalazłam, ale jak wrócę do domu to poszukam gdzieś jakiejś informacji. Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiak888 ja nie miałam owulacji po porodzie i karmieniu piersią stąd dostałam clo w pierwszym cyklu od razu 1 pęcherzyk w prawym jajniku (lewego nawet mi nie sprawdza bo jajowodu do niego już nie mam. W drugim cyklu dostałam clo by zapewnić w prawym jajniku pęcherzyk i był niestety mam podobną sytuację co czarna32k i mój mąż przyjeżdża tylko na weekendy i trudno czasem to jakoś zgrać. Bardzo liczę na ten cykl bo jest to mój ostatni cykl przed pójściem na wychowawczy a wtedy L4 mi się należeć nie będzie i zostanę bez kasy niby mąż może mnie i córkę utrzymywać ale ja od 19 roku życia sama się utrzymywałam i jest dla mnie strasznie trudne nagle stać się utrzymanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
Wydaje mi się że jest o czułości 25 ale nie jestem pewna a co do wiarygodności to wydaje mi się że to co piszą producenci że wiarygodność 99i coś tam jest przesadzona, ale test jak test niewiadomo którym ufać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
Neszka to mam nadzieję że uda się w tym cyklu- bądź dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to taki jak wysłałam linka to ma czułość 25mIu/ml czyli standardową i powinien wykryć spokojnie ciążę w dniu spodziewanej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ten, nie mam ochoty go robić. Mam złe przeczucia jakoś. Sama nie wiem, co myślę i czuję w tej chwili. Wybrałam się trochę na plażę, bo jakoś tak mi źle, może jak przewietrzę się to mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
Jak to złe przeczucia???? Jola co się dzieje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie znów mnie zebrało na wymioty i brzuch okropnie mnie boli. Może ja się czymś zatrułam. Dosyć już mam tego. Kurcze, jak nie urok to sraczka. Najpierw wysypka i opuchlizna, niecały tydzień spokoju i teraz znowu coś. Jaka słaba jestem, może dlatego @ nie przychodzi bo to był cykl bezowulacyjny i się wydłużył? Albo właśnie te torbiele mnie bolą? Tym bardziej, że kiedyś też się z nimi zmagałam. W tym tygodniu już nie dam rady do lekarza, pozostaje mi tylko czekać do przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
Kurcze powinnaś iść jak najszybciej moim zdaniem, zwłaszcza że planujesz wyjazd.... Postaraj się, to niema co zwlekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do dziewczyn ktore sa w ciazy,a mianowicie jak sie wam okres spoznial to jaki i czy w ogole mialyscie sluz lub inne dolegliwosci .. bol brzucha, klucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×