Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

miałam Ci opisać co lekarz twierdzi. otóż powiedział, że to dopiero moje pierwsze poronienie i coraz częściej niestety się to zdarza. Przy badaniu przed zabiegiem lekarz robiący usg stwierdził w ogóle, że mam tyłozgięcie szyjki(mój gin też mi o tym wspominał) i najprawdopodobniej dwurożną macicę, bo takiej budowy to jeszcze nie widział. dziwi mnie to wszystko bo przy pierwszej ciąży nikt nawet nie wspomniał o czymś takim. z resztą pierwsza ciąża była bardzo nieświadoma, chociaż bardzo chciana. Ale zaszłam za pierwszym razem jak zaczęliśmy staranka i w sumie całą ciążę przeszłam bez większych problemów. Dziwi mnie dlaczego teraz jest taki problem. nie dość, że trzeba się trochę starać, to jeszcze to poronienie..... ale ta natura jest dziwna. wracając do tematu. lekarz dał mi zielone światełko na wiosnę - mogłam wcześniej, ale stwierdził, że będzie bezpieczniej bo mniej chorób i miał rację, bo moja córa wyczerpała chyba już cały limit różnych zaraz. nie jesteśmy starzy. ja mam 28 lat, mąż 35. nie mamy nałogów, większych stresów. żadne z nas nie choruje przewlekle. mąż jest jedynie alergikiem. podstawowe badania ok. zastanawiam się właśnie nad zrobieniem czegoś dodatkowego, ale mój gin twierdzi, że to za wcześnie, bo kontrola dopiero najwcześniej po 6 nieudanych próbach. miałam zrobić na własną rękę, ale szczerze nie wiem co. rozpisałam się, przepraszam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się. Ja też nie miałam jeszcze żadnych badań ale mój gin podchodzi do sprawy nieco inaczej. Też mi mówił o pół roku starań naturalnych ale robi mi monitoring nie tylko ze względu na tabletki na wywołanie owulacji ale po to by stwierdzić czy jest i kiedy jest owu. Czy jest duży czy mały pęcherzyk no i czy w ogóle pęka oraz czy endometrium jest prawidłowe . W pierwszą ciążę zaszłam po 3 m-c starań bez mierzenia temp. liczenia dni czy robienia testów owu. W drugą zaszłam w pierwszym cyklu ale gin powiedział mi kiedy mamy zacząć się starać bo wtedy będzie owu. W trzecią zaszłam tak trochę przypadkiem a mianowicie powiedzieliśmy sobie co ma być to będzie i się nie zabezpieczaliśmy ale też nie czekałam na @ by robić testy, zorientowałam się po prawie tygodniu że @ nie przyszła i wtedy zrobiłam test - pozytywny. No i teraz staram się o 4 ciążę choć mam tylko jedno dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalea6
pierwsze dziecko zagnieździło się w jajowodzie i rosło rosło aż rozerwało mi jajowód a mój gin/kretyn do 12 tc nie potrafił jej znaleźć. potem była moja córeczka a po niej poronienie niestety nawet nie zdążyłam serduszka zobaczyć bo na kilka dni przed wizytą dostałam krwawienia - nie byłam w szpitalu bo samo się oczyściło a w takim wypadku nie ma wykonywanych żadnych badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi lekarzami to normalnie porażka. ja też już sporo z nimi przeszłam na początku pierwszej ciąży. na szczescie w 4mcu poszłam do mojego gina i lecze sie juz u niego 8 lat ;-) najważniejsze trafić na odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalea6
a witam, tak masz rację czasem trzeba trochę przejść żeby trafić na konkretnego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz masz ovu? ja nie czekam, ale powinnam dostać 30.06 więc za dwa dni. tempka mi wzrasta, ale teraz kurde coś mi chlupocze w brzuchu ;-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak już wczoraj bolał mnie prawy jajnik, test owu wyszedł pozytywny a tempka dziś skoczyła w górę więc płodnam tylko plemniczki ciągle po stronie sąsiada naszego Niemca są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, szkoda czyli musisz czekać? niech wyśle pocztą ;-) mnie coś gorąco się robi, brzuch mnie boli i w głowie się kreći - kurcze oby to nie była czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hej:) jak tam rozpoczęty weekend? U mnie słonecznie troche wiatr wieje ale ładny dzień sie zapowiada:) ja jestem dziś po pierwszych ciążowych wymiotach cały tydzień mnie mdliło a dziś taka pobudka :/ biore te tabletki i ich nie powinno sie brać na czczo więc przez 2 godz ranne miałam zajecie :p a wasze dolegliwości jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
witam w ten piękny weekendowy dzień :) Witam zwłaszcza nową koleżankę Ewelinę, mam nadzieję że i Ty wkrótce dołączysz do naszych forumowych ciężaróweczek, w tym miesiącu bardzo ich przybyło także może i Tobie się poszczęści :) Azalea w takim razie owocnego weekendu :) Gosia oby te wymioty nie stały się codziennością i obyś się czuła jak najlepiej, kiedy masz kolejną wizytę? Eulalia udanego wesela i spokojnego urlopu życzę!!!! :) Jola- Tobie także udanej imprezy u rodziców i daj znać PROSZĘ jak wczorajsza wizyta u lekarza, co wyszło??? Mała, Martablond, Iwka, Elua, Czarna, Montanessa, Elka, Neszka oraz cała reszta(przepraszam kogo pominęłam ) piszcie jak się czujecie, jak spędzacie weekend i wogóle co tam ciekawego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinas1986 zazwyczaj w okolicach @ kobiety mają objawy typowe dla ciąży bo są one też typowe dla @ do puki nie staramy się o dziecko to nie zwracamy na nie uwagi lub przypisujemy je nadchodzącej @ i je lekceważymy. Schody robią się gdy staramy się o dziecko wtedy doszukujemy się analizujemy czekamy i mamy nadzieję, każde zakłucie każdy zawrót głowy czy chwilowe mdłości to dla nas czerwona lampka a potem to już mózg robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniałam swoją @ więc cię dopisałam Ewelina tylko pozmieniaj te ?? nick____________wiek______cykl starań__________termin@ metusia_________25______________1___________@26.04.2014 czerwony żonkil __34______________4___________@12.05.2014 martha0_________23_____________2____________@13.05.2014 Tacyta___________35_____________3____________@14.05.2014 badyliano________25_____________7____________@maj. 2014 Agata___________32______________36___________@maj.20 14 małami90213_____24 ____________6________@ ok. 1-2.06.2014 Monika35_______35______________2__________@16.06.2014 ? Aniaaa89________24______________1__________@24.041 Gosia Małgosia____24_____________3___________@12.06.2014 Jolanta255_______24_____________3___________@16.06.2014 Katja1307_______23_________1____________@19.06.2014 eLka 84_________30_________1____________@15.06.2014 mala1407_______24_________1____________@09.07.2014 natala1020______28_________3____________@10.07.2014 elua____________26_________2___________@13.07..2014 Neszka7________30_________3____________@11.07.2014 czarna32k______ 32________ 3____________@ 21.07.2014 ewelinas1986____28________??____________@??.06.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 15__________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014 montanessa___29___15________1_____________córcia--- 17.12.2014 usmiech.gif martablond__32____8__________2___________xxxxxxxx________ 01.2015 madeline89__25____13__________2___________xxxxxxxx_______ 2 8.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ metusia_________25______________1___________@26.04.2014 czerwony żonkil __34______________4___________@12.05.2014 martha0_________23_____________2____________@13.05.2014 Tacyta___________35_____________3____________@14.05.2014 badyliano________25_____________7____________@maj. 2014 Agata___________32______________36___________@maj.20 14 małami90213_____24 ____________6________@ ok. 1-2.06.2014 Monika35_______35______________2__________@16.06.2014 ? Aniaaa89________24______________1__________@24.041 Gosia Małgosia____24_____________3___________@12.06.2014 Jolanta255_______24_____________3___________@16.06.2014 Katja1307_______23_________1____________@19.06.2014 eLka 84_________30_________1____________@15.06.2014 mala1407_______24_________1____________@09.07.2014 natala1020______28_________3____________@10.07.2014 elua____________26_________2___________@13.07..2014 Neszka7________30_________3____________@11.07.2014 czarna32k______ 32________ 3____________@ 21.07.2014 ewelinas1986____28________3____________@01.07.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 15__________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014 montanessa___29___15________1_____________córcia--- 17.12.2014 usmiech.gif martablond__32____8__________2___________xxxxxxxx________ 01.2015 madeline89__25____13__________2___________xxxxxxxx_______ 2 8.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz racje co do wmawiania sobie objawów jak się bardzo chce. no mam jeszcze dwa dni, chociaż mam nadzieje, ze nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalea6
Ale to co napisałam wcale nie znaczy że nie jesteś w ciąży po prostu nasze rozczarowanie jest tak duże bo w trakcie oczekiwania wszystko przypisujemy ciąży i nie jesteś odosobnionym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalea6
PRZYPADKIEM - MI UCIEKŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
Hej dziewczynki:) Jak ten weekend zawsze szybko zlatuje ... ale na szczęście pracuję tylko do środy a potem prawie tydzień wolnego :D pogoda u mnie mało obiecująca, co jakiś czas słońce chowa się za chmurami i pada deszcz. Chłopaki dzisiaj dokazują , chodzą podekscytowani bo jutro jadą na kilka dni do mojej babci na wieś, więc już planują co będą robić ;) tęsknie bardzo za moim mężem, i już nie mogę się doczekać sierpnia.... od 1,5 roku nie mieliśmy okazji być ze sobą tak długo. Cały miesiąc razem ! zobaczymy czy będzie owocny :D Jola- pisz jak tam po piątkowej wizycie u lekarza Eulalia- gdzieś zaginęła? agusiak- co u Ciebie? GosiaMałgosia- mam nadzieję że wymioty staną się mniej dokuczliwe Dziewczyny! piszcie ! Miłej niedzieli Wam życzę - buziaki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Witajcie :) Wesele i po weselu, właśnie wróciłam z poprawin. Pojadłam, popiłam, trochę potańczyłam, na spokojnie ;) Teraz pora odespać. A jutro wstaję rano i zasuwam pozbierać trochę malin, żeby mamie pomóc. I przede mną tydzień wolnego :) Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiełki ciecierzycy i rukoli poprawiaja płodność! ale ważne jest, żeby hodować tylko organiczne,bo inne mają pestycydy i trujące substacnje. ja kupuje takie sprowadzane z włoch: http://terapiasokami.pl/kielki-organiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzień pod znakiem żegnania się z mężem zawsze mi wtedy ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×