Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość gość
no Żonkilu, mówiłam, że do Dziewczyn jak w dym pisać :) będzie dobrze, bo jak to neszka pieknie napisała, silna babka z Ciebie! Wszystkim życzę spokojnej nocy, a dodatkowo naszym starającym się Dziewczynom duuużo owocnego seksu :) Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka25
Zonkilu wspolczuje i po czesci wiem co czujesz.Szczegolnie jesli chodzi o osamotnienie.Niedawno przezywalam cos podobnego.Zycze Ci sily,ogromnych pokladow wiary i nadziei.Wiem ze jest ciezko i zycie jest przewrotne ale musisz walczyc,dla synka i calej rodziny.Trzymam za Was kciuki i pozdrawiam. Aha i jeszcze jedno...mimo ze to nie jest forum o chorobie,smutku itd to pisz...pisanie pomaga szczegolnie jesli nie masz z kim porozmawiac na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
Witam piękne panie :) Elunia- jestem , jestem... :D weekend baaaardzo udany, aczkolwiek zdaję sobie sprawę że na ciążę to nie ma nawet szans ;) ale co tam.... Cieszę się że tutaj coraz więcej ciężarnych , są wspólne tematy, świetna atmosfera - i tak trzymać ! A ja....hmmm...no cóż.... ale nie śmiejcie się Kobitki, liczę na waszą pomoc :D zakupiłam sobie testy owulacji i ni cholery nie mogę ich rozpracować. Tam pisze że zanurzyć i po 10 minutach odczytać ....ale że jak? to mam 10 minut trzymać ten pasek w moczu? niechże się wypowie na ten temat jakaś mądra głowa , bo moja jakaś rozkojarzona , czy nie kumata...nie znam się na tych nowoczesnych cudach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
Żonkilu- ja również trzymam mocno kciuki , oraz życzę dużo zdrówka Twemu synkowi. Głowa do góry !!! będzie dobrze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala1020
Czarna - zanurz na 3 sekundy i wyjmij. Wynik pozytywny wtedy kiedy obie kreski będą tego samego koloru lub określa testowa ciemniejsza od kontrolnej. Liczy się pierwszy pozytywny wynik. Owulacja powinna wystąpić za około 12-24 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala1020
Kreska testowa* (sorki pisze z tel.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala1020
Aha i wynik faktycznie odczytujemy po 10 minutach. Jeżeli Twoje cykle mają ok 28 dni polecam testować od 10 dnia cyklu. Nie powinien to być mocz poranny.w ciągu dnia o tej samej godzinie staraj się nie pić dwie godziny wcześniej np kawy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonkil--jesteśmy! Eulalka- rzuć jakimś mailem Dziewczyny aktualizuje :) nick____________wiek______cykl starań__________termin@ metusia_________25______________1___________@26.04.2014 czerwony żonkil __34______________4___________@12.05.2014 martha0_________23_____________2____________@13.05.2014 Tacyta___________35_____________3___________@14.05.2014 badyliano________25______________7____________@maj. 2014 Agata___________32______________36___________@maj.20 14 małami90213_____24 _____________6___________@ ok. 1-2.06.2014 elua____________26______________1___________@11.0 6.2014t ; Monika35_______35______________2____________@16.06.2014 ? Aniaaa89________24______________1__________@24.041 Gosia Małgosia____24_____________3___________@12.06.2014 Jolanta255_______24_____________3___________@16.06.2014 2014 Katja1307_______23_________1____________@19.06.2014 eLka 84_________30_________1____________@15.06.2014 mala1407_______24_________1____________@09.07.2014 Neszka7________30_________3____________@15.07.2014 czarna32k______ 32________ 3____________@ 21.07.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 15__________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014 montanessa___29___15________1_____________córcia--- 17.12.2014 usmiech.gif martablond__32____8__________2___________xxxxxxxx________ 01.2015 madeline89__25____13__________2___________xxxxxxxx_______ 2 8.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu ja na pierwszej "ciążowej"wizycie byłam w 5+5 (5 tydzień i 5 dni) i już wtedy biło serduszko , które słyszałam :) moja lekarka ma bardzo dobry sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu ja na pierwszej "ciążowej" wizycie byłam w 5+5 i już wtedy biło serduszko, które słyszałam :) w 12 tc poznałam płeć dzidzi :) moja lekarka ma dobry sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka25
Czarna32K na moich owulacyjnych bylo napisane zeby trzymac 10 sek w moczu (w jakims pojemniczku) a wynik odczytywac do 10minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Montanessa- ślij co masz na e.gumtree@wp.pl Ale czad, kolejny tydzień :) Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
Żonkilu- jakie to życie bywa niesprawiedliwe, naprawdę strasznie mi przykro, to nie powinno spotkać żadnego człowieka a już zwłaszcza matki i dziecka, jednak musisz być silna, silna zwłaszcza dla synka, nie wolno się nigdy poddać. Nie umiem sobie nawet wyobrazić co czujesz i jak Ci ciężko zwłaszcza że czujesz się osamotniona ale taka już właśnie dziwna ludzka natura że ludzie boją się tego czego nie znają a nikt nie powinen zostać sam w cierpieniu takie sytuacje bardzo weryfikują prawdziwość przyjaźni. Trzeba wierzyć że Twoje dziecko wyzdrowieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalka - bardzo lubię przekraczać magiczną granice kolejnego tygodnia :) dziś mam naprawdę w porządku dzień :) A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to przykre jest, gdy najbliżsi nie potrafią wesprzeć w tak trudnym czasie... Żonkilu dużo wiary Ci życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Montanessa- a co Ty chcesz mi wysłać? Napisz na ten mail, który podałam, potem podam Ci prywatny, nie chcę tu go pisać. 16 tydzień zaczynamy! Ale zleciało! Już poczytałam dziś, co się zmienia w naszych dzieciorkach, podobno zaczynają się pocić :D U mnie dziś całkiem dobrze, byle do 14 i lecę do lekarki, a potem pakowanie i wyjazd na wieś na półtora tygodnia, bosko zostawić pracę za sobą ;) To będzie moja ostatnia wizyta u tej lekarki, po urlopie przechodzę do innego lekarza, prywatnie, ciekawa jestem, jak będzie wyglądała "technicznie" zmiana lekarza prowadzącego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eulalio, zazdroszczę Ci wyjazdu na wieś, cisza spokój natura, oby jeszcze pogoda Ci dopisała. Czarna, życzę powodzenia w korzystaniu z testów, ja niestety nie pomogę, bo nawet testu ciazowego nie umiałam zrobić, no chyba że był felerny :D Montanesa, mój też dysponuje dobrym. sprzętem raczej, w ogóle bardzo odpowiadaja mi jego gabinety i on sam. Dziś. już jestem po kolejnej becie i że wszystkimi wynikami pójdę na wizytę. Agusia, trochę się odzywasz ale nie piszesz co i Ciebie. Jak się czujesz, co słychać ? :) No i ciekawa jestem kiedy odmelduje się Elua po swoim wyjeździe :) Dziś piękny mamy dzień, spędzam do z Małym na sopockich plażach od samego rana :) dziś dobry dzień. Wymiotowalam tylko raz ale dzień długi. Wczoraj rzygałam 14 razy. Może dziś będzie mniej.. Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Montanessa- fajny pomysł z pamiętnikiem! Ja jednak nie miałam tyle samozaparcia (bo co do zaparć to inna sprawa :D ) żeby się zmobilizować i pisać regularnie. Mi się nawet czasem zapomni, żeby zjeść :) Jolu- tak mi Ciebie żal z tym rzyganiem, ale to oznacza, że poziom hormonów jest wysoki i ciąża będzie silna (oby!), takie uroki niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno- nie taki spokój i cisza na tej wsi, bo od soboty czeka mnie trzydniowe weselicho na 200 osób, które jutro i w piątek będę przygotowywać z rodzinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka25
Dziewczynki czerwiec jest szczesliwym miesiacem dla wiekszosci z nas:-) Wczoraj zrobilam test ciazowy ok 11 rano i wyszedl plusik,popoludniu powtorzylam i byl wyrazniejszy.No a dzis 2 mocne kreseczki.Podejrzewalam ciaze w zasadzie od poczatku.Jakos tak dziwnie ale wiedzialam juz od poczatku ze cos sie dzieje choc nie chcialam sie nastawiac.No wiec 12dpo,termin @ mam na sobote i licze ze nie okaze sie ze to cb.Jutro mam wizyte u lekarza bo musze sie zglosic po recepte na aspiryne jak najszybciej. Maz jeszcze nie wie.Dzis po pracy dam mu spozniony prezencik na dzien ojca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala1020
Iwka Gratulacje wszystkiego dobrego dla Was! Który to cykl starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka25
W sumie drugi ale poprzedni cykl mialam calkiem powalony.Skrocil sie do 22 dni a ten wrocil do normy i sie udalo.Nie dziekuje.Strasznie sie boje ale mam nadzoeje ze tym razem sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwka, gratuulacje!!!! Zdrowia życzę :) Dziewczyny, ja w 4 klasie dostałam w prezencie pamiętnik. Od tego czasu prowadzę dziennik aż do dziś, wklejam zdjęcia, bilety, lisciki, drobne pamiątki, spisuje ważne SMSy i takie tam sprawy. Bawię się w to już 14 lat i uwielbiam wracać do przeszłości dzięki moim dziennikom. :) Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
Iwka serdecznie gratuluje i ja :) naprawdę jakiś magiczny ten czerwiec poprostu niesłychane! Jolu, dziekuję Ci bardzo czuję się dobrze, cały czas czytam forum i piszę od czasu do czasu, wiesz że jeśli chodzi o starania to staram się nie myśleć o tym, cieszę się szczerze Waszym szczęsciem i wierze żę może i i u mnie kiedyś coś się zmieni na plus, wreszcie się wszystko jakoś uspokoi ale to chyba musiałby być cud na leki nie reaguję to raczej samo z siebie też się nie unormuje... jeszcze się dowiedziałam niedawno żę mój mąż będzie musiał najprawdopodopodobniej pojechać w delegację niewiem na jak długo, do dupy to wszystko, ale nie martw się jakoś daję radę :) Ale wiesz co, nie uwierzsz, miałam nawet Ci pisać że powinnaś prowadzić jakiś dziennik albo nawet pomyśleć nad tym aby książkę napisać, uwierz byłabym pierwszą najwierniejszą fanką Twojej twórczości :) :) naprawdę nie żartuję! Super się Ciebie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
Widzisz Jolu nie tylko ja tak uważam :) Dziś środa Eulalia :) 16 tydzień ehh :) jeszcze nie całe 1.5h i urlop czas zacząć wybaw się na weselisku a potem odpoczywaj ile wlezie :) Dobrze się tak oderwać od codzienności, obowiązków, dobre i kilka dni dla lepszego samopoczucia a wogóle to jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×