Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość drelisia

prywatna opieka medyczna

Polecane posty

Gość trellka
w lux medzie też masz setki placówek w całym kraju, co dla mnie ma znaczenie, mam pracę w której często podróżuję po kraju, dlatego wygodny i łatwy dostęp do specjalistów w całej polsce to dlla mnie kwestia podstawowa, raczej na szpitale państwowe w tej kwestii nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zakup ubezpiecenia zdrowotnego VITALITE w firmie AXA, jest to abonament medyczny na uslugi zdrowotne LUXMEDu, pakiet kompletny a wychodzi taniej niz bezposrednio w LUXMED, no i obsluguja jakos tak lepiej ;-), cena za 1 osobe to ok 110 zl za miesiac, a za rodzine ok260 zl miesiecznie, korzystam z tego od 3 lat i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_F
Z Medici korzystamy w Warszawie - no wiadomo najwieksze miasto i najwięcej placówek... Skorzystaliśmy 2 razy w trakcie wyjazdu nad morze - w Trójmiescie tez mają bardzo dużo przychodni, było w czym wybierać. Zawsze można skontaktowac sie z nimi i zapytać o konkretne ilości, chociaż zależy to chyba od rozbudowania pakietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11112222
Zapisałem całą rodzinę do medicover i nie żałuję tej decyzji! Wizyty mam od ręki do każdego specjalisty jakiego potrzebuję. Kompleksowe badania. Żona czasem radzi się na choroby dzieciaków i to online, dzięki czemu nie muszę ruszać się z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doonky
ja mam pakiet w lux medzie, najpierw sama dostałam abonament od pracodawcy, ale jak zobaczyłam jak szybko można dostać się do specjalistów to zaraz całą rodzinę przerzuciłam do lux medu, szybko można się dostać i nie stoi się w gigantycznych kolejkach do lekarzy jak to w szpitalach państwowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grinch321
ja aktualnie korzystam z oferty olimpijskiej w luxmedzie. fajne dodatkowe usługi związane z aktywnością fizyczną, badania ukłądu ruchu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj klinik, przychodni na www.pkt.pl mają tam od razu opinie, mapke dojazdu, wiec możesz szukać czegoś w swojej lokalizacji. ja w ten sposób ostatnio dentystę znalazłam i sobie chwalę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka321
też się przerzuciłam na tą ofertę, bo zaczęłam się w końcu trochę ruszać, więc i chyba lepiej profilaktycznie mieć takie badaniowe asy w rękawie :) kontuzji póki co nie przewiduję, mam nadzieję, że te badania wydolnościowe i aparatu ruchu na coś się zdadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka021
no chociażby przydadzą się na to, że będziesz świadoma swoich słabych i mocnych stron. będziesz wiedziała, co robić by się nie przeforsować no i koniec końców może unikniesz kontuzji poważniejszej. mi ta oferta luxmedu bardzo się podoba, że nawet do takich amatorów-sportowców wychodzą. tu trafili w moje serce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z promocji i miej swój pakiet już za 69 zł miesięcznie zamiast 120 zł. Dzięki pakietowi zyskujesz dostęp do 27 lekarzy specjalistów , bez kolejek i skierowań od lekarza rodzinnego. Więcej szczegółów na naszej stronie. http://poznaj.s7health.pl/EXJ46978523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmani
no to mój pakiet wychodzi i tak korzystniej, bo za pakiet w ofercie olimpijskiej płacimy ok2tys zł w skali roku no i mowa tu o rodzinie 2+1, także rozkładając /miesiąc/osoba wychodzi bardzo ekonomicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heulen
No co do pakietów to i tak wszystko zależy od zakresów. Można płacić i 10zl miesiecznie i nic w zamian nie mieć. Mamy u nas w rodzinie pakiet Medica Assistance wykupiony przez meza w jego firmie. Rocznie wychodzi pewnie i z 3000 zl, ale jak potrzebujemy z dziecmi isc do roznych specjalistow to nie zastanawiamy sie czy mamy to w pakiecie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczymy prywatnie naszego malca- i jestesmy zadowoleni. Jakiś czas temu Kubuś obudził się w nocy z mega wysoką gorączką, nie wiem co się stało. Nawet nie wiedziałam jakie leki mu podać… Wiem, że nieodpowiednie preparaty w nieodpowiedniej dawce mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Wolałam pojechać do szpitalu, wybraliśmy Szpital Medicover :) przerażają mnie kolejki na izbe przyjęć w państwowych szpitalach dlatego zdecydowaliśmy się na prywatną opiekę. Cieszy mnie to, że maluch jest w dobrych rękach. A w razie czego- mogę z nim zostać w szpitalu, bo w Medicover znajdzie się kącik dla rodzica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarninka
Ja mam takie same odczucia jak ty, nie wyobrażam sobie żeby moje dziecko w chorobie musiało stać i czekać kilka godzin na wizytę u lekarza, po jednej takiej sytuacji postanowiliśmy z mężem, że zdecydujemy się na prywatną opiekę medyczną, wybraliśmy lux med, pakietem objęliśmy całą rodzinę, teraz jestem spokojna, bo jak mi się młody rozchoruje to mogę spokojnie zamóić wizytę domową i za ten komfort jestem w stanie płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcam do poznania oferty S7Health: http://polecaj.s7health.pl/GEK46327589 , bardzo korzystne pakiety, indywidualne, partnerskie oraz rodzinne. Wizyty u specjalistów bez kolejek. około 1000 placówek dostępnych w całej Polsce, profesjonalne podejście lekarzy do pacjentów. Chętnie udzielę więcej informacji jeśli tylko ktoś będzie zainteresowany: p.siedlecki@omsignum.pl Na prawdę gorąco polecam jeśli, ktoś myśli o prywatnej opiece medycznej, a dzisiaj to świetna alternatywa przede wszystkim dla kolejek w NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto także mieć namiary na transport medyczny. W końcu w życiu bywają różne sytuacje. Ja sama kiedyś potrzebowałam takiego transportu. Całe szczęście miałam namiary na http://medycznytransport.pl/. Jest to prywatny transport medyczny w Warszawie. Działa on całodobowo. A cena za usługę jest przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blinkaska
ja mam wykupiony pakiet medyczny w lux medzie, wolę zdecydowanie mieć pakiet w prywatnej opiece medycznej niż martwić się o to, że jak będę potrzebowała dostać się do specjalisty to będę czekać w kolejkach jak to bywa w państwowej opiece medycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli97
Wejdź sobie na stronę zdrowotne.iexpert.pl/pakiety-prywatne i zapoznaj się z ich ofertą, warto. Bez kolejek i problemów dostajesz się w razie potrzeby do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blinkaska
Jeśli chodzi o opiekę w Lux Medzie to też, nie ma żadnego problemu jeśli chodzi o dostanie się do specjalistów, zawsze jak potrzebuję dostać się do specjalisty to nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nas Multihome jest ok. Tutaj spokojnie mozecie wybrać dla siebie opiekę medyczną. Warto na pewno na poczatku o wszystko zapytać i raczej nie sugerujcie sie tak mocno tym co piszą inni na portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie jakieś abonamenty, które obejmowałyby też leczenie stomatologiczne w jakimś zakresie? Ja przymierzam się do wyleczenia zębów i założenia aparatu lingwalnego, coś w tym stylu http://aparat-lingwalny.pl, zastanawiam się, czy takie leczenie u dentysty mogłoby się odbywać w ramach takiego pakietu właśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stomatologia jest dość kosztowna co za tym idzie ciężko uzyskać abonament w tej specjalizacji, ale w S7health przy wykupieniu pakietu, na wszelkie leczenie stomatologiczne udzielany jest rabat. Polecam zapoznać się z oferta: http://polecaj.s7health.pl/GEK46327589 główne placówki Polmedu, ale nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambuska
ja mam wykupiony pakiet medyczny dla całej rodziny w Lux Medzie, super że się zdecydowaliśmy bo jak potrzebujemy dostać się do lekarza to bez problemu możemy umówić sobie wizytę. Ni e wyobrażam sobie teraz stać w kolejkach do lekarza cały dzień lub kilka godzin. W Lux Medzie zamawiam wizytę na konkretną godzinę, przychodzę i nie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna7Play
Cześć dziewczyny :) Dzielę się z Wami czymś co niedawno odkryłam! Poznalam niedawno firmę, która oferuje pakiety medyczne, w skład ktorych wchodzą: medycyna konwencjonalna, niekonwencjonalna, dietetyka, concierg medyczny- który jest nowością na rynku. Jestem pod wrażeniem skuteczności działania- wizyty u lekarza z dnia na dzień. Dodatkowym plusem jest możliwość zarabiania na pakietach! dla mnie super opcja, na to żeby mieć czas zdrowie i pieniądze ;)) gdbyście byly zainteresowane, dzis o 20:00 jest webinar na ten temat :) https://7playsystem.pl/?r=WNA94673852

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelenika
ja mam wykupiony pakiet medyczny w lux medzie, cała rodzina w sumie korzysta z ich usług, super bo zawsze mamy dostęp bez problemu do specjalistów, nie ma problemu z wizytami u lekarzy jak mamy potrzebę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem prywatne przychodnie są potrzebne, szczególnie wtedy jak do specjalisty na NFZ trzeba czekać kilka miesięcy albo lat. Wówczas najlepiej jest wtedy wybrać się do takiego specjalisty prywatnie, w niektórych przychodniach czeka się kilka dni a na przykład tutaj http://maxmedis.pl/oferta/ginekolog w ogóle nie ma kolejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×