Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sziszasza125

Czy żonaty facet zostawi żonę dla mnie i czy mam szansę u żonatego?

Polecane posty

Gość gość
To leć za nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ńierowna walka młoda nie ma dzieci uwieszonych na szyi xxxxx Trzeba było sie na nie nie decydowac, walkę uważam za równą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle,ze masz problemy z psychika,nie potrafisz zainteresowac soba normalnego faceta,wiec probujesz w zwiazku,ktory zbudowal ktos na zupelnie innych fundamentach.Nie pisz ,co ty mozesz...jestes naiwna i malo interesujaca,ciebie wykorzysta " ten artysta"jako rezerwuar finansowy i materacyk,a z rodzina bedzie trzymac. Jest wiosna wiec szukaj szczescia w ogrodach milosci w ramionach wolnego faceta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze wygrasz ale kiedyś będziesz stara i taka młoda i bezwzględna jak typ odbierze ci wywalczona zdobycz . Ci niezdobyci sa jedynie wartościowe moja droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może, ale z 15 lat będzie szczęśliwa, zanim ktoś podkradnie jej to szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie co by było najfajniejsze dla tej idiotki? Gdyby faktycznie ten facet się skusił i wraz z nim dostała w pakiecie do wspólnego życia jego dwójkę małych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sziszasza: I co w tym złego gdybym dostała też jego dzieci??? Ja nie widzę nic złego, " idiotko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Ci się teraz wydaje, nie wiesz jak to jest patrzeć na dzieci ukochanego z inną kobietą. Poczytaj sobie inne wątki na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Sziszasza: I co w tym złego gdybym dostała też jego dzieci??? Ja nie widzę nic złego, " idiotko" Teraz tak p********z,bo ty w ogole w niczym nie widzisz nic złego.Nie widzisz nawet tego że zachowujesz się jak suka w rui. Tylko problem bo jak na razie ten wcale cię nie chce,A ty jak sucz łazisz wkoło niego by podniósł nogę i cię ojszczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, czytam i nie do końca ci wierzę. Piszesz np, ze masz wielu przyjaciół. Może to i prawda, jesteś młodą dziewczyną. Jednak nie bardzo z kim masz porozmawiać na ten temat, skoro anonimowo wstawiłaś go na forum. I nawet domyślam się dlaczego. Ludzie mają naturalną tendencję do chronienia swoich rodzin i zwykle wyczuwają fałszywych przyjaciół. Od takich osób jak ty, z premedytacją planujących rozbicie czyjejś rodziny, trzymają się z daleka. I zwykle ostrzegają się o takich zagrożeniach. Jeżeli jeszcze tego nie doświadczyłaś to wszystko przed tobą. Nie zdziw się, jeżeli pewnego dnia nie będzie dla ciebie miejsca w zespole, który tak lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mialysmy taka kolezanke w pracy ktora uwodzila naszego zonatego kolege. On nie mial sumienia jasno dac jej z wozu. jak to facet. Chyba imponowalo mu ze taka mloda zarywa go ale to bylo wszystko z jego strony. He, he sucz pospolita juz z nami nie pracuje, slyszelismy, ze z rozpaczy ze stracila pracę i mozliwosc codziennego łaszenia sie do niego probowala się zabić. Zyje ale z trwala blizna po limie pod okiem (robota zony kolegi ktora i tak byla bardzo cierpliwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam tytuł i tak myślę,że musisz się bardzo nisko cenić skoro zadajesz takie pytanie czy masz szanse u żonatego przykre jest że nie masz szansy u wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalas ? Chyba wygrzebalas buhahaahahha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie to jest bardzo ciekawe pytanie: "czy żonaty facet zostawi żonę dla mnie i czy mam sznsę u żonatego?" z naciskiem na: szanse he he tu na można nieźle się uśmiać z tego pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam szansę he he no nic idę sobie bo już coś mi tu "odwala"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co Ci to? Później tylko psychicznie będziesz się męczyła z tym ze on ma już dzieci. Szkoda Ciebie znajdź sobie jakiegoś wolnego. Dobra rada. Będziesz później tylko cierpieć w tym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz rozbić komuś rodzinę? Powodzenia. Pamiętaj tylko o tym, że może to się dla Ciebie bardzo źle skończyć. Nie warto więc podejmować tego ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo rzadko zdarza się, że żonaty zostawia rodzinę dla kochanki. To jeden przypadek na 100 ale gadanie że się nie zdarza wcale, tez jest głupie i nieprawdziwe. Sytuacje są różne, jak małżeństwo jest "złe" tzn wypalone, małżonkowie bardzo się różnią w swoich oczekiwaniach, usposobieniach a równolegle zakochują się w kim innym, to odchodzą od rodzin. I wtedy żadne dzieci, kredyt itd. nie mają znaczenia. W historii autorki poraża jednak naiwność i wyrachowanie. Bo ja rozumiem, że ludzie nieraz nie mają wpływu na swoje uczucia ale z premedytacją polowac na żonatego faceta z dziećmi, to lekka przesada. Większość żonatych kochanków w domu ma wszystko poukładane, ot - po prostu wieje nudą a romans jest dla nich odskocznią, adrenaliną, wielkim urozmaiceniem i przyjemnością. Ba! nawet się zakochują w kochankach ale co z tego ? w obliczu wyboru... 99% wróci na łono rodziny. Autorke w jakimś stopniu tłumaczy wiek, choć znam młodsze dziewczyny, które takiego wybujałego egoizmu nie posiadają ;) Szczerze ? mam nadzieję że nawet jak go uwiedziesz, to dostaniesz mocno po głowie od niego (porzuci cię i wróci do rodziny) lub jego żony (narobi ci takiego wstydu, że z domu długo nie wyjdziesz) gdy to się wyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×