Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sziszasza125

Czy żonaty facet zostawi żonę dla mnie i czy mam szansę u żonatego?

Polecane posty

Gość gość
Sziszasza xD to piszą dzieci w gimnazjum więc nie p*****l tu o dojrzałości.Puknij się po prostu w łeb bo taki facio powinien ci machnąć jakiego dzieciaka o potem kopnąć w d**ę i to by była najlepsza kara dla ciebie za twoje knucie jak tu uwieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sziszasza : Sposób pisania świadczy o mojej dojrzałości? Cóż haha Szaleństwo! :D Dzieci mieć nie mogę... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda kochanka dzieci mieć nie może, a po paru miesiącach romansu, kiedy facet zaczyna mieć dość - nagle zachodzi w ciążę! CUD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak min sposób wyrażania świadczy o dojrzałości człowieka. Gówniara która zakochała się w gościu traktującym ją jak koleżankę ot tyle. Jak dla mnie niezwykle podła gówniara której należy się solidny wp*****l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SZISZASZA: Aha :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Styl pisania malolaty to fakt. Myslenie rowniez. Ale *****cze takich naiwnych malolat szukaja wlasnie. Kazdy kit mozna wcisnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetamotyla
A ja Ci kibicuję, mam uczulenie na zaniedbane matki polski, które przez cały dzień siedzą w domu i oglądają M jak miłość. Nogi nieogolone, włosy w nieładzie, wyciągnięty dres, a potem wielkie zdziwienie, że facet poszedł w Tango.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
ale skad wiesz ze nie mozesz miec dzieci? Dokonalas aborcji moze i dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sziszasza : Miałam kiedyś operację, (nie chciałam tego), że tak powiem choroba, nie dokonałabym nigdy aborcji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez komentarza ...bo co tu komentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokonanie aborcji nie czyni kobiety bezpłodną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko powiedz mu od razu żeś jałowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30.03.14 [zgłoś do usunięcia] Anetamotyla,widocznie ty jestes taka zapuszczona i facet dał dyla od ciebie,nie mierz swoją miarą innych, kazdy sadzi w/g siebie ' tępimy szmaty takie jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a szmaty takie jak my ujeżdzamy mężów takich pasztetów jak Ty ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ujeżdżać cudzego chłopa? niezłe z ciebie ś****wo nie tknęłabym ciebie nawet patykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też ci kibicuję autorko, każdy walczy o swoje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie! niech walczy o swoje a nie o cudze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walczy o swoje kosztem cudzego, takie jest życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sziszasza: Dziękuję niektórym za poparcie aczkolwiek nie chodzi mi tylko o ujeżdżanie go, zastanawiam się czy można by ułożyć sobie z takim życie forever :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Ci kibicuję, mam uczulenie na zaniedbane matki polski, które przez cały dzień siedzą w domu i oglądają M jak miłość. Nogi nieogolone, włosy w nieładzie, wyciągnięty dres, a potem wielkie zdziwienie, że facet poszedł w Tango. To ciekawe bo mnóstwo matek pracuje dziś nieliczne mają komfort siedzenia w domu zazwyczaj gonią między przedszkolem czy szkołą a domem gotowaniem sprzątaniem wywiadówką,praniem itp.I najlepiejjakby to jeszcze w szpilkach robiła do tego znalazła czas i kasę na fryzjera,kosmetyczkę itp.A facet po pracy usiądzie i wypije piwko,poczyta gazetę i wcale higieną nie grzeszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra lalala
Ja ci powiem tak: rób co chcesz, nie patrz na dobro jakiejś obcej kobiety i dzieci, ALE jeżeli tak robisz, to licz się z tym, że za kilka lat, jakaś inna kobieta także z Tobą liczyć się nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można oczywiście tylko myśl jużo alimentach na dzieci i na żonę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sziszasza: Dokładnie wiem, że tak jest, że gdy los nam coś daje to także coś zabiera. Mam mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sziszasza Kiedyś ( w 2010 roku) napisał na naszym impro forum, że dla niego kobieta i matka to najważniejsze kobiety, a teraz do mnie na fejsie pisze różne takie rzeczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sziszasza raz wysłał serce, kiedyś mnie pocałował,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra lalala
Ja za kimś tutaj powtórzę - przejrzyj inne tematy i poczytaj sobie o życiu z dzieciatym facetem:) Kino - Nie - bo dziecko chore. Kochanie, a może wyskoczymy gdzieś na kolację? Nie - bo byłej się zepsuło auto, a przecież rano musi odwieźć dziecko do szkoły:) Radzę to dobrze przemyśleć. Na razie masz klapki na oczach, ale naprawdę poczytaj sobie różne wątki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sziszasza : Mądra lala- rozumiem, w tym momencie czuję do niego coś wielkiego, a obowiązki to już co innego, mam tylko strasznego stresa co robić na tej kolacji..; / jak się zachowywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może niech on rozkręca rozmowę, przecież z tego co wywnioskowałam jest to jakiś aktor w teatrze czy coś, napewno pójdzie jak z płatka, a jak nie to nie musisz z nim flirtować, no chyba, że on zacznie, to nie będzie twoja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dwie aborcje i jakos dalej plodna jestem idiotko powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno powinnaś się dokładnie zastanowić co chcesz zrobić, bo pamiętaj jak juz się wkręcisz, nie będzie z tego wyjścia i będą same problemy szczęście też jest możliwe ale tylko wasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×