Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sziszasza125

Czy żonaty facet zostawi żonę dla mnie i czy mam szansę u żonatego?

Polecane posty

Gość Werka 123
Jak jego zona sie dowie o twoim z nim romansie to przyjedzie do waszego teatru powyrywa ci kudly i narobi ci takiego wstydu ze bedziesz musiala sie zwolnic z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci lubią odmianę i egzotykę. Podobno żonaci lecą ostatnio na takie laski które mają ci/pki w poprzek. Zrób sobie plastykę i mu pokarz na tej randce. Oszaleje na twoim punkcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna durna lala, ktorej sie pozadanie pomylilo z uczuciem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sziszasza: Wporzo hahaha... Ale wytknąć swoje wady sama potrafię, prosiłam tylko o radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś żałosna!!!!naprawdę nie stać cię na wolnego faceta tylko chcesz dzieciom i tej kobiecie rozbić rodzinę?????To straszne co piszesz ,widząc takie egoistyczne plany!!!! Powiedz jak ty byś się czuła na miejscu tej kobiety???Nie życzę ci tego aby cię kiedykolwiek to spotkało ,ale kiedyś jak założysz rodzinę i będziesz miała dwójkę dzieci i stanie ci na drodze taka kobieta jak ty co wtedy poczujesz????Pomyśl zanim zrobisz komuś krzywdę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sziszasza: I to mnie właśnie boli, że zaczyna być coś teges między mną,a żonatym facetem, to jest serio trudne, oczywiście, żebym nie chciała, napisałam przecież, ale nie potrafię zapanować nad tym uczuciem, przecież dziewczyny, tak naprawdę nie da się do końca kontrolować w kim się zakochujemy, ewentualnie na chwilę, ale potem i tak to wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz sama w co się pakujesz!!!Później będzie jeszcze gorzej!!!!DAJ SOBIE Z NIM SPOKÓJ!!!!BĘDZIESZ TEGO ŻAŁOWAĆ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sziszasza : Naprawdę próbuję :) Jeżeli bd on wykonywał jakieś ruchy to pogadam z nim szczerze, to dobry pomysł czy nie bardzo? Ja jednak zawsze wolę być szczera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, nie da sie kontrolwac uczucia, fakt, ale to, czy sie pojdzie z facetem na randke, czy do lozka, juz kontrolowac mozna. Masz mozg i powinnas umiec z niego korzystac. Mam pomysl, pogadaj z wlasna matka. Zapytaj, jak by sie czula, gdyby jej meza, a wiec twojego ojca, podrywala jakas niunia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz byc szczera? To pogadaj z jego zona, a nie z nim. On ci moze farmazony wciskac, tylko po to, aby cie zaciagnac do lozka. Tym bardziej ze wyraznie widac, ze masz na to ochote, wiec facet za bardzo wysilac nie bedzie sie musial. Jestes na najlepszej drodze do tego, zeby za jakis czas zmienic topik na ten, gdzie kochanki pisza, jak to bardzo tesknia za kochasiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sziszasza: akurat moja matka jest chorobliwie zazdrosną żoną, więc taka kobieta lekko by nie miała, ale mój tata także, przecież to też jego wina, poza tym to pewnie ona by go zostawiła, wiele razy chciała, za nic, ale my tutaj nie o tym, napisałam także, że nie chcę iść z nim do łóżka po kolacji, a mogę chyba zapanować nad tym czy to bd kolacja przyjaciół po pracy czy zamieni się ona w randkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sziszasza: Jeżeli będzie mnie okłamywał to może spadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zone oklamywac moze? I wtedy nie bedzie musial spadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sziszasza : Niestety, ale pewnie gdybyśmy dalej ze sobą teges to bym mu kazała wybrać albo ja albo ona, no i cóż.. :) ps: nie bójcie się nie napiszę tu, że jestem załamana gdyby wybrał żonę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe wiec jak najszybciej kaz mu wybierac:D Szybko sie przekonasz, czego facet chcial od ciebie i na co liczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sziszasza: Dlaczego nie chciałby tego na zawsze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekonasz sie. Kaz mu wybierac i bedzie wszystko jasne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuuuu dziewczyno ogarnij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i po co dyskutujecie z gówniarą, która nic nie wie o życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale już wie po co żyje. I to będzie jej hobby do późnej starości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sziszasza: Oj dzięki dzięki xD haha no przestańcie przecież wiek nie pokazuje dojrzałości człowieka, poza tym nie chcę rozwalać ludziom związków, pierwszy raz zakochałam się w żonatym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no u Ciebie właśnie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogole myslalam ze zwariuje dzisiaj z tym skurysynem mieszkam pod jeddnym dachem i chyba juz nie wytrzymam peiniadze czy nie musze isc :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogole myslalam ze zwariuje dzisiaj z tym skurysynem mieszkam pod jeddnym dachem i chyba juz nie wytrzymam peiniadze czy nie musze isc :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież dziewczyna się normalnie pyta, a wy na nią najeżdzacie że głupia bo zakochała się w żonatym koledze? Ogarnijcie Sziszasza jeżeli szkoda ci dzieci to musisz się odkochać albo porozmawiać z żoną ale to dopiero po tym jak coś między wami dojdzie chociaż lepiej żeby nad doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra rada jak nie musisz to nie wchodz w ten związek bo nawet jak zostawi żonę to nie będziesz miała normalnego życia wiem to z własnego przykładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bzdety??? niezrównoważone psych.osoby,specjal.szk. zarabiasz na tej debilnej grafomanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×