Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość judyta1029

skok w bok...

Polecane posty

Gość judyta1029
Dzien dobry :) spedzalam przyjemny weekend z mezem dlatego tez bylam nieobecna :P Ktos tu wspominal o ciazy z kochankiem... a wiec nie ma takiej opcji,dwa zavezpieczenia plus kalendarzyk:) przeciez jestem odpowedzialna :P A gdybym przypadkiem zaszla w ciaze z kochankiem to z pewnoscia maz by sie o tym dowiedzial. W dziecko nigdy nie zamierzalam go wrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Judyta:) kurefko nie myta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Na chwile obecna mam tylko nadzeje, ze maz sie o niczym nie dowie...kiedys, moze sama mu powiem. Aczkolwiek nie wiem czy to najlepszy pomysl. To, ze ty sie nie myjesz, ni oznacza ze inni tez :D Nie mierz innych swoja miara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie odpowiedziłaś na pytanie z poprzednich stron, kiedy byłaś nie obecna na forum, a mianowicie chodzi o to, że pisałaś wcześniej, iż chcesz ten skok w bok dalej ciągnąć, bo czułaś lepszy seks niż z mężem, a potem naipsałaś, że nie będziesz tego robić. To jak jest w końcu z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, żebyś przynajmniej umyła pistę i d**ę po seksie z fagasem od tatuaży, jak bedziesz wracać do ukochanego męża, do łoża młżeńskiego dzifko piertolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Pewnie masz racje... nie ma sensu mu mowic, to mogloby tylko pogorszyc nasze relacje. A i tak juz sie stalo. Owszem seks z kochankiem byl nieziemski, nie mowie ze nie chcialalbym tego powtorzyc, ale... nie chce dalej robic tego mezowi. Zrozumialam kilka spraw i tak wlasnie zdecydowalam. Chyba mam prawo zmienic zdanie, prawda?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak szybko zmieniasz zdanie, to na 100% znowu zmienisz zdanie i znów będziesz nadstawiać ciipy temu faagasowi od tatuaży, jak cię bardziej zaswędzi kroczę. Nie oszukuj się, masz kurefską naturę:). Szoda, że Twój biedny mąż o niej nie wie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wspominasz to jako nieziemskie to kolejne wyjście z nim na imprezkę raczej nie wchodzi w grę bo się jeszcze złamiesz. On też pewnie będzie napierał na powtórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo kobieta zmienną jest, nie wiesz o tym gościu? hehe:). Pozdrowiena dla autorki :) Zdradzaj do woli, tylko gęba na kłódkę i cicho sza przed mężem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Nie potrafie tego inaczej wspominac :P ale tez wiem, ze wiecej nie pozwole sobie na taka przyjemnosc. Spotkalismy sie w piatek, wyjasnilismy sobie wszystko. Powiedzialam mu, ze byla to jednorazowa przygoda i nie moze sie wiecej powtorzyc. nie powinnismy sie nigdy wiecej spotkac, oboje o tym wiemy. Liczyl na dluzsz romans, ale uszanowal moje zdanie i juz nie nalega. Takzr o wspolnych imprezach juz nie ma mowy :) Rowniez pozdrawiam, ale juz nie zdradze :P no i mezowi nic nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za różnica, czy zdradzasz przed ślubem, czy po? Brak papierka usprawiedliwia? Co do imion, to najbardziej puszczalska, jaką znałem, miała na imię Sylwia. Straciła cnotę z kolegą w kiblu w McDonaldzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Temat spotkan z tym panem jak najbardziej zakonczony:) teraz tylko musze poszukac drugiego, tak dobrego tatuazyste, albo lepiej tatuazystke:P ktos musi dokonczyc tatuaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ten tatuaż sobie robisz Judytko? W jakim miejscu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
judyta1029:)dobrze piszesz:) i chyba się świetnie bawisz komentarzami:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta, już kiedyś zdradziłaś i nie masz wcale wyrzutów sumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Już nie zdradzę" hehe dobre sobie:). Autorko zdradziłaś swojego mężczyznę już dwa razy w ciągu waszego związku. Uważasz, że już tego nie zrobisz? Nie byłbym tego taki pewien, na Twoim miejscu. Coś ewidentnie ciągnie Cię do zdrady swojego partnera. Dam sobie rękę uciąć, że zrobisz to jeszcze nie raz i nie dwa hehe, a wiesz dlaczego? Dlatego,że pomiomo Twoich moralniaków za pierwszym razem zrobiłaś to drugi raz po jakimś czasie, także będzie to dalsza powtorka z rozrywki, ale pewnie już nie z tym gościem od salonu tatuażu, a pewnie z kimś innym, kto znów sprawi, że zmiękną Ci nogi i zakwiczy ci*ka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×