Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość judyta1029

skok w bok...

Polecane posty

gospodarz_222 Ajć, seksualne to szczyt marzeń górnej półki:P to może zacznijmy od ogólnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jakby Judyta zaszła, albo coś mężowi sprzedała od kochanka, czyli jakieś choróbsko to byłaby tragedia. Madelline, ja nie mam żadnych ciekawych planów, typu seszele, narty w alpach itd. Weekend jak weekend mam nadzieje, bez niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz_222 Nie lubisz niespodzianek? To zaszaleje i zapytam: a seksualne weekendowe plany?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelline Ja w odróżnieniu od ciebie jestem pesymistą ,więc niespodzianki mi się negatywnie kojarzą. A seksualne plany: dużo, nieskrępowanego, weekendowego seksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ewentualnej wpadki Judyty. Jeśli bardziej myśli się głową niż innymi częściami ciała to jest mnóstwo sposobów na zabezpieczenie przed ciążą. Tu przydaje się powiedzenie " umiesz liczyć, licz na siebie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Madelline a ty skaczesz w bok, czy dopiero planujesz to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz_222 Do Rzymu nie lecę chociaż mogłabym, syn pojechał na wycieczkę a dziki i nieskrepowany seks jest poza zasięgiem bo nie mam komu podrzucić córki na weekend, więc pozostaje mi cieszyć się ładną pogodą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość A czy ja gdzieś napisałam, że to robię lub planuję? Czytaj ze zrozumieniem i rozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelline, fajnie jak Rzym jest chociaż w zasięgu potencjalnych planów. A Judyta pewnie teraz test robi bo nagadali jej wszyscy o ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbrew pozorom Judyta to rozsądna kobieta, więc o kwestię ciąży na pewno jest spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet sweet Tulipan Na dobrą sprawę możemy już założyć fan klub dobrej weekendowej pogody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zdarzyć się wszystko, gumka pęknie, tabletki się nie weźmie, bo się zapomni, albo stosunek przerywany - zawsze może przed wytryskiem wydzielić się preejakulat, gdzie też są plemniki. Spiralki czy wkładki nie ma bo nie pisała o tym (a to też nie daje 100% gwarancji). Także ryzyko ciąży z kochankiem zawsze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z pogodą będzie różnie, w sobote jeszcze ok, ale potem nie bardzo, silne wiatry, więc do klubu to tak warunkowo przystąpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej trole, to temat o skokach w bok, czyli zdradach, a nie o piknikowaniu, grilowaniu itp. Załóżcie sobie temat na ogólnym i tam piszcie swoje dyrydmały o pogodzie, ogórdku itp. Nie zaśmiecajcie tematu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten pan ma racje, a ten klub wesołego szampana pewnie weekendu nie przetrwa bez nowych niusów od Judyty. Z całym szacunkiem, pani Madelleine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skok w bok = zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet sweet Tulipan Nie wiem czy mogę odpowiedzieć bo zostanę zlinczowana:) ale jako przekorna dusza powiem to co zwykle wino lub whisky z colą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skok w bok = zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×