Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość judyta1029

skok w bok...

Polecane posty

Gość judyta1029
Wiem, wiem... jak to mowia 'widzialy galy co braly' :D sami tworzymy swoj swiat. Chyba brakuje mi troche wiary w to, ze z mezem,tylko z mezem tez moge miecto szczescie... i ... nie powinnam zachowywac sie tak egoistycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Judyto to kochanek dał mi to czego maż nie dał mi przez 27l wiem teraz co to jest prawdziwy sex .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
No z moim mezem w lozku tez nie jest jakos wykatkowo...rutynowy seks, wiem jak smakuje seks z kochankiem :) ale tez nie chce oszukiwac meza cale zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W małżeństwie nie chodzi o sam seks ale też i o emocjonalny aspekt. Jeśli ktoś umie to rozdzielić to nie ma problemu z podziałem życia na męża i kochanka. Czy warto było można odpowiedzieć dopiero z perspektywy czasu gdy druga strona dowiaduje się o "skoku w bok".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Ale jest tez tak, ze ta druga strona nigdy sie o tym nie dowiaduje. Dokladnie...trzeba umiec to rozdzielic,czasami ludzie za bardzo przywiazuja sie do tej drugiej osoby a odsuwaja od meza, zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywa i tak, że priorytety z czasem się zmieniają i to co z założenia miało być tylko małżeńską odmianą staje się zaangażowaniem i na to uważaj. Tak czy inaczej życzę Ci powodzenia w życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pisałam w cześniej mam kochanka 2l ma on też rodzine na samyp początku powiedzieliśmy sobie że od rodzin nie odejdziemy pomimo zakochałam się w kochanku po uszy , dla mnie skok w bok i do domciu do mężusia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam kochankę , moja żonka nie chce mi robić loda , a z kochanka robi to co mi się jawnie podoba nie to że robi loda to jeszcze z połykiem jest boska , a żonka no cuż niech czeka na mnie z obiadkiem skoro nie umie spełnić mojej fantazji:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madelline Dzeki... bede robic tak, jak serce mi podpowiada :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywitam się w ten piękny, słoneczny dzień - dzień dobry:) Prawie weekend jakby ktoś był zainteresowany tą informacją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodarz_222
Tak, piątek, ale nic poza tym się tu widzę nie wydarzyło. Judyta się już zaczyna ogarniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej dobrze, że się ogarnia. Na złe jej to nie wyjdzie. Liczyłeś na jakieś dramatyczne wpisy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodarz_222
No widzę że przejeła się twoimi naukami, zobaczymy na jak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Dzien dobry :) dzien jak codzien. Dobrze, ze chociaz sloneczko swieci :) Tak, masz racje, ogarnelam sie (przynajmniej sie staram) rozmawialam wczoraj z mezem, chciaz... trudno nazwac to rozmowa... byla to raczej burzliwa wymiana zdan. przespalam sie z tym wszystkim, mam nadzieje, ze on tez pewne sprawy przemysli i cos w sobie zmienimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem czy naukami. Starałam się pokazać drugą stronę medalu. W każdej sytuacji są plusy dodatnie i ujemne, ważne by znaleźć te, które są nam najbliższe. O raju, zaraz wyjdę na strasznie poważną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodarz_222
Ale chyba nie mówiłaś mu że go zdradziłaś, tylko tak ogólnie, czego ci brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta Podobno nie ma złych tematów, trzeba tylko chcieć rozmawiać. Najgorsze są sytuacje gdy rozmowa polega na prowadzeniu monologu przez jedną ze stron a burzliwa dyskusja coś już jednak wnosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filtr antyspamowy nie umywa się do zaskakiwania przez kobiety:) ponoć nieprzewidywalne jesteśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Nie powiedzialam mu, ze go zdradzilam, tylko ze coraz czesciej mam takie mysli, ze chcialalbym zeby w lozku byl bardziej aktywny itd. Akurat rozmawiac ze soba potrafimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodarz_222
Musisz mu wywalić kawę na ławę o co ci chodzi, inaczej się nie da. Powiedzenie "domyśl się" nie zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1029
Rozmawialismy dosc dlugo, powiedzialammu konkrenie o co mi chodzi :P no i moge tez powiedziec... ze w nocy byla poprawa :D nie jakas znacznie wielka,ale to zawsze jakis znak :) byle by trwalo to jak najdluzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×