Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

DZIEWCZYNY CZY WIECIE JAK WYGLADA PACZKA Z WOMEN ON WEB

Polecane posty

Gość gość

Jesli ktoras z Was zamawiala, to prosze powiedzcie mi czy paczka byla dyskretnie zapakowana, czy tez bylo napisane adres "women on web" . Pytam sie poniewaz zamowilam juz zestaw i boje sie ze maz odbierze paczke i cos go zainteresuje . Jesli macie wiedze na ten temat to prosze powiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiste prowo. ŻENUA. BTW. Pisanie o aborcji w tym dziale, to jak wydanie na siebie wyroku. Zupełnie nie na miejscu. Jesteś jak Evita Peron, która do slumsów chodziła ubrana w perły, diamenty i futra. Oczywiście w sensie negatywnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego? ktoś pyta, bo to forum z kobiecych forów tu jest najbardziej popularne, więc jest większa szansa na odpowiedź. to już zapytać nie można? tym bardziej że (chyba) ta paczka nadawana jest legalnie, a co kobieta ze swoim zarodkiem robi to niechże już będzie jej sprawą. poza tym dokonanie aborcji nie wyklucza bycia matką w przyszłości czy przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesuje mnie Twoja opinia, pytam poniewaz jest to dla mnie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za wsparcie, wiem ze zaraz odezwa sie tu matki ktore beda mnie potepiac, ale ja chcialam tylko zapytac, jesli Wiesz jak wyglada ta paczka to opisz prosze bede Ci wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, ktoś pyta - nie znasz odpowiedzi to zmień temat a nie krytykuj. ech ci katolicy wszędzie wejdą... wtrącą swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest nazwa weomen on web na przesylce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta paczka nie jest dyskretna, oczywiście jako nadawca wpisane jest women on web i adres siedziby. Paczka jak normalna paczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za wypowiedz, słuchaj a cos jeszcze jestes mi w stanie powiedziec na temat tej paczki? Czy wzbudza podejrzenia potencjalnego odbiorcy? CZy napisany jest tylko adres , czy jest tez logo firmy narysowane (bodajze taki brzuszek ciązowy na czerwonym tle) jakiej wielkosci jest ta paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalna paczka, bez rysuneczków.Bez przesady. Zamawiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha a powiedzcie mi czy ona przychodzi tak jakby poleconym ze trzeba podpisac odbior u listonosza czy normalnie moze listonosz ją kazdemu zostawic domownikowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poleconym, musi sie ktos podpisac przy odbiorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gość ktory napisal to po angielsku to żart prawda? Tak zamawiam i boje sie ze wpadnie w niepowolane rece, niestety nie ma mnie w domu w godzinach gdy listonosz chodzi i boje sie ze jesli bedzie podejrzanie wygladala to ktos z domownikow ja otworzy lub cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale chcialam Cie zapytac czy zdajesz sobie sprawe z tego co chcesz zrobic ? jak polkniesz tabletki czy masz swiadomosc co sie bedzie działo z Twoim ciałem ?" następna... daruj sobie. z jej ciałem na 99% nie stanie się nic złego, wiele kobiet przez to przeszło i zyją więc sobie odpuść. ps. ciąża to też ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj zamawialam te tabletki, wzielam je i dokladnie wiem co sie dzieje podczas takiego :poronienia "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego boisz sie męzowi powiedzieć o ciąży? Czyżby on chciał zostać tatusiem, a ty nie chcesz być mamusią? A może to dziecko zrobił ci jakiś przydrożny klient?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm ja byłabym się wziąć te tabletki (chodzi mi o krwotok itd.). Może spróbuj jakoś z ginekologiem to załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kolezanka to zamowila
dobrze ze, ktos z nia na noc zostal bo dostala takiego krwotoku ze glowa mala - mowila mi, ze normalnie sie z niej lalo.... ale teraz jest wszystko ok - tzn nie wiem czy moze miec dzieci bo jeszcze sie nie starala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jest po prostu niesmaczne. Forum dotyczy matek i kobiet w ciąży oraz MACIERZYŃSTWA, a autorka wyjeżdża z paczką women on web. Dlaczego nie pisze na forum dla kobiet, które dokonały aborcji??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie kolejna w ciazy z kochankiem, XXi wiek, a niektore nadal nie wiedza do czego pigulki i prezerwatywy sluza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kieruje te słowa do wszystkich nawiedzonych baba, które patrzą tylko przez pryzmat swojego dobrobytu. Kilka lat temu poznałam kogoś było super ale wszystko co dobre kiedyś się kończy. Pewnego dnia straciłam prace wszystko zaczęło się sypać zostałam bez środków do życia i nagle okazuje się ze jestem w ciąży. Mój wspaniały facet od razu mi powiedział ze kategorycznie jest chce dziecka. Postanowił pomoc mi tylko w taki sposób i kupić mi tabletki. Ja chciałam z nim porozmawiać myślałam że zmieni zdanie to skonczylo się na tym ze dostałam zdrowo po ryju. Jak myślicie drogie bogate koleżanki mające wspaniałych mężow dostatnie życie co mialam zrobić będąc bez pieniędzy niczego urodzić i co potem...oddać w obce ręce i całe życie się zastanawiać co z dzieckiem czy jakiś pedofil w rodzinie zastępczej nie robi mu krzywdy czy nie oddany został jakimś dewianta za granicę itd....Wam łatwo mówić nie usuwaj daj życie pozwól dziecku się urodzic itd...ale gdybyście były w takiej sytuacji jak ja i wiele kobiet w tym kraju pozostawionych same sobie bez pomocy i wsparcia to inaczej byście śpiewały. Bo jak to się mówi punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A te wasze fundacje i inne zakłamanie organizacje to fikcja. ..zwróciłam się o pomoc i powiem tyle jedna wielka sciema. Na koniec powiem tak droga pani jedna z drugą oplywajaca w dobrobycie żyj sobie szczęśliwe w swoim raju i nie wtracaj się do nas ubogich i nie potepiaj takich jak ja bo nigdy nas nie zrozumiesz. ..ja wolałam usunąć niż skazać dziecko na życie w nędzy po to żeby taka jak ty była zadowolona i żeby Twoje bogate dziecko wytykalo moje palcem ze jest biedne. Idźcie lepiej do kościoła wspomóż księdza który oplywa w dostaku zamiast dać potrzebującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to się w ogóle dzieje, że takie strony są legalne? tzn istnieją w sieci? Poświęciłam dłuższą chwilę, i poczytałam kilka historii kobiet-polek na tej stronie - po prostu dramat. Jestem w 8tc, wymarzonej i wyczekanej, błagam Boga każdego dnia o zdrowie dla mojego małego cudu...te kobiety mają tak potworne wyrzuty sumienia... Nikogo nie linczuję ani nie oceniam, ale aż się serce kraje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potworne wyrzuty sumienia? Z jakiej niby racji? Nie chcialy miec dziecka, iec usunely plod (nie dziecko). Ok, ty chcialas miec to miej, ale czemu linczujesz kobiety, ktore chca w zyciu osiagnac cos bardziej ambitnego niz posiadanie bachora? Zajmij sie swoim a nie oceniaj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadanie dziecka nie przekreśla zrobienia kariery, ale taki pustak jak Ty tego nie zrozumie. Skrob się ile chcesz Twój wybór, Twoje sumienie. Nie obrażaj jednak kobiet, które urodziły dziecko. To, że dla Ciebie bycie matką i wartościowym pracownikiem jest niemożliwe do połączenia to już Twój problem. Widocznie jesteś za słaba do połączenia tych dwóch ról. Zresztą z takim myśleniem to Ty kariery nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbie, kariere juz zrobilam nie potrzebuje dzieciaka zeby sie dowartosciowac tak jak ty:) nie zazdrosc, tylko zajmij sie bachorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbie? Coś Ci się pomyliło. Poza tym mam dziecko nie bachora. Kariera chyba Ci nie wyszła bo języka rynsztokowego co nie co używasz. Zazdrościć Ci, czego? Frustracji i skrobania? Ja potrafię antykoncepcji używać i dziecko miałam wtedy gdy już miałam stabilną sytuację zawodową. Nie udław się jadem Słoneczko bo złość piękności szkodzi i może już nie będziesz miała po czym się skrobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej wyskrobac (jak to ty pieknie nazywasz...) niz sie urodzic i miec taka matke jak ty. Zajmij sie pieluchami i swoim bachorem ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba nie o to chodziło, żeby się kłócić, prawda? Też chciałam zamówić taką paczkę i nie krytykujcie mnie, bo to moje zdrowie.. Co w tej paczce się znajduje i ile trzeba na nią czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć mam do odstąpienia zestaw a-kare zamówiony z women on web ,nie przydał mi się i leży oryginalnie zapakowany. Z racji tego ,że kosztował nie małe pieniądze dla mnie nie wyrzuce go. Zainteresowane dziewczyny proszę o kontakt na jmandecka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ! Posiadam zapakowany oryginalnie zestaw a-kare zamówiony z wow . Dla zainteresowanych dziewczyn mogę podesłać fotki o to mój mejl sabinkayolo@onet.pl ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×