Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bielizna damska, Bielizna online POMOCY

Polecane posty

Gość gość

Witam, chcę sobie kupić ładną, elegancką bieliznę. Znalazłam sklep online z bielizną Axami (www.axami.pl) Może ktoś z Was zamawiał już w tym sklepie? Co mozecie powiedzieć o jakości? Może znacie jeszcze jakieś inne sklepy online z ekskluzywną bielizną oprócz axami? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze zamawiam tylko u nich bieliznę, pomimo tego że mają ogromny wybór to nie zawsze mogę znaleźć to co chcę. Ale to już wina mojego charakteru. Najbardziej cenie ich za jakość bielizny. Materiały są naprawdę dobre. Warto zapłacić więcej, a później dłużej z tego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście nie zamawiałam u nich bielizny, ale moja koleżanka zamawiała właśnie w axami i z tego co wiem była zadowolona. Bielizna na zywo bardzo ładna, trochę źle dobrała rozmiar stanika, ale bez problemu jej wymienili. Ze stwojej strony mogę ci polecic e-lady. Co prawda ja tam zamawialam piżamę, ale w ofercie mają różnego rodzaju bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to kupuje na www.kendi.pl. Jest tam duży wybór i bardzo przystępne ceny. Często proponują rabaty tak jak i teraz na ich Facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna bielizna jest na stronce cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, bo to fajna porównywarka cen więc są tam oferty wielu różnych sklepów. Mają fajne ceny i można znaleźć wiele ciekawych rzeczy :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×