Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My nieatrakcyjne kobiety...

Polecane posty

Gość gość
Bez przesady do drugiego stopnia otyłości.To raptem spora nadwaga.Żeby mieć drugi stopień otyłości musiałaby ważyć ponad 100 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Poza tym nikt nie zauważył, że sporo zależy od rozmieszczenia tkanki tłuszczowej. Podobno najbardziej szkodliwa jest otyłość brzuszna, a ja tego typu otyłości z pewnością nie reprezentuję. Czy to, że mam grube nogi i duży tyłek jest tak bardzo szkodliwe dla organizmu? No te nogi są uciązliwe, wiecznie puchną, ale dzieje się to niezależnie od wagi. Mam problem z przepływem limfy w kończynach i na to odchudzanie nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłabym totalnie nieszczęśliwa gdybym musiała uprawiać sport.Ale nie o sporcie jest ten wątek.Więc kończmy temat gimnastyk, rowerów i katowania się tym czego się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na prawdę w założonym wątku chodzi o co innego - o atrakcyjność.Na pewne rzeczy nie mamy wpływu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
No ale w moim wypadku rzeczywiście problemem mogą być gabaryty (wcale nie takie wielkie), ale proporcje ciała niestety również, a tych nie zmienię. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka45
88kg, no to fantastycznie, ze jestes taka rozciagliwa :) Tylko pozadzroscic! Ja niestety musze walczyc o t zeby podlogi dotknac jak sie zginam, wiec sobie wyobraz. A na starosc rozciagliwoc naprawde duzo znaczy. Ludzie, ktorzy sa rozciagliwi maja o wiele wiekszy zakres ruchu nawet w podeszlym wieku. Tacy jak ja predzej sobie cos lamia, uszkadzaja itd. :O Podejrzewam ze jestes ode mnie sporo mlodza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha ona waży 88 kg przy 164cm, wklep sobie w przelicznik ma otyłość pierwszego stopnia blisko skali otyłości drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoim problemem jest głupota facetów Słabsza.To, że każdy z nich jest zafiksowany na wygląd.I po wt to wygląd jest to wygląd lalki Barbie.I ŻADNA kobieta, która tak wyglądać nie będzie nie jest atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 88kg
Posluchaj, biegam ponad miesiac. To po pierwsze. Po drugie biegam powoli. To takie tempo, jak BARDZO szybki chod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włąśnie liczyłam i masz gościu poważne problemy z BMI.Wyszło mi BMI 29,75.OTYŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ OD 30!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
,,I po wt to wygląd jest to wygląd lalki Barbie.I ŻADNA kobieta, która tak wyglądać nie będzie nie jest atrakcyjna" - racja, im dalej od Barbie, tym dalej od atrakcyjności i tym mniejsze powodzenie. Wszystko się zgadza. Jakbym ścięła te swoje długachne włosy, to miałabym jeszcze mniejsze powodzenie, chociaż troszkę niewyobrazalne dla mnie żeby było jeszcze mniejsze. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki, idzcie sobie pogadać o tym bieganiu gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 88kg
To fakt, jestem otyla. Tak, jestem mlodsza od Ciebie (po 30). CIesze sie, ze choc gruba, jestem w miare sprawna fizycznie - a musi byc lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może.Masz 25 lat.Ja mam 44.Nie dość, że jestem gruba, brzydka to jeszcze STARA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka45
slabsza genetycznie, masz racje z tymi proporcjami bo mam kolezanke, ktora ma po prostu masywne nogi, tylek i biodra a gore normalna. Po prostu tak jest zbudowana. Tyle, ze ona orocz pracy w ogrodzie nic nie robi, w znaczeniu zadnych cwiczen czy sportu. Ale mysle, ze nawet gdyby cwiczyla to proporcje zostaly by te same...mialaby gore wtedy bardzo chuda a dol powiedzmy lekko z nadwaga. Tyle, ze ona wiedzie ogolnie szczesliwe zycie. Ma meza (malzenstwo od 20 lat, on wyglada calkiem atrakcyjnie, czupryna rowniez nie olysiala ;)), zawodowo idzie jej super i ogolnie mile babka :) Wiec powiem raz jeszcze, wyglad to naprawde nei wszystko. Tak, punktuje sie tym przy poznaniu, ale naprawde reszta zalezy od innych czynnikow. Nie wmawiaj sobie nieatrakcyjnosci bo zaczniesz w to wierzyc i taka aure projektowac... Jestes na pewno mila, atrakcyjna dziewczyna z troche grubszymi nogami. To przeciez zaden problem! Male piersi to atut a nie jakas wada. Mala piersi sa piekne i w wieku 20 i wieku 50 lat. Widzialas jak takie obwisle worki wygladaja u niektorych w wieku 55 lat? Przejdz sie do sauny i zmeinisz zdanie na temat malych piersi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Valeria Lukyanova tak powinna wyglądać kobieta. A tu jakieś mutanty, wielką dupa mikro cyc czy 90kg przy160. tyle to dobrze zbudowany facet 190 cm waży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejn
ale ja nie napisałam,że jestem gruba. uważam,że jestem krągła, a nie gruba. ktoś wyżej napisał,że nie przyzna się do swojej wagi, bo w tych czasach, jeśli nie waży się 50kg przy wzroscie 170,to nie wypada. chciałam zauważyć, że nie wszyscy tak mają. nie napisałam także, że jestem śliczna. ładna bym była, gdybym miała czarną oprawę oczu, idealne rysy twarzy, długie paznokcie, gęste włosy, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bmi 32,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Może i jestem mutantem, ale ta cała Valeria wygląda jak Obcy, w każdym razie nie jak mieszkanka planety Ziemia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam wieeeeele par, gdzie kobiety sa brzydkie obiektywnie albo nic specjalnego - chude, nogi i rece jak patyczki, biust A co najwyzej, przygarbione, wlosy krotkie, okulary + skwaszony wyraz twarzy i facetow maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 nie dość ze stara i gruba to jeszcze poprawia kogoś niesłusznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabsza nadchodzi era takich kobiet czy ci się to podoba czy nie. Faceci pragną lalek a nie zwalistych grubych bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słusznie, jak widać.BMI Bmi nie równe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Wiem, że pragną lalek. Przecież z tym nie dyskutuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej wychodzi bmi 32,7:-) pierwszy stopień otyłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U pasiastego też BMI tylko nadwaga...Nie potafisz odczytywać wyników dziecinko .I jeszcze się kłócisz ze staszymi i mądrzejszymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równe tylko coś innego wpisujesz czterdziecha, wpisz 164cm 88kg to wyjdzie bmi 32,7:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 88kg
Bo 40tka chyba mowi o sobie, a to ja (niestety) mam otylosc 1szego stopnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×