Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My nieatrakcyjne kobiety...

Polecane posty

Gość facetka45
88kg, podoba mi sie twoje pidejscie. To wlasnie o to chodzi zeby si epoddawac tylko powolutku zrobic cos dla zdrowia, dla siebie i moze dojsc do normy. Jestem przekonana, ze jezeli bedziesz tak dalej kontynuowac to ci sie uda! Slabsza Genetycznie, Ty sobie cos wmawiasz :O Ludzkosc by wyginela gdyby tylko Barbie mialy szanse :-D Po co sie tak dolujesz bez potrzeby? Ja na przyklad zwracam uwage na wyglad u faceta :P Przede wsyzstkim na to, czy nie jest gruby i czy nie ma wielkiego brzucha. Bo wez, chialabys faceta ktory ma brzuch jak w 9 mesiacu? Ja nie :) Bo dla mnie jest jasne jak slonce, ze taki facet prowadzi niezdrowy tryb zycia i pije duzo za duzo piwa w stosunku do tego ile sie rusza. To nie bylby dla mnie zaden partner. Dlatego chce partnera, ktory jest szczuply, ma poczucie humory (w dzisiejszych czasach konieczke! :)), lubi sport, rowery, bieganie, jest inteligentny, szczodry (nie cierpie skapiradel!) i oczywiscie zakochany we mnie :-D :-D Hehehe. Noi wez, wypisz, wymaluj, takiego mam meza :-D Do tego jako ekstra bonu potrafi garc na kilku instrumentach muzycznych :-D A widzisz sama, jestem lekko grubawa kobieta w wieku 45 lat :) Dlatego przetsan sie dolowac z ta barbie itd. To nonsens. Naprawde. Powiedz sobie, ze ma cudne, male, energetyczne cycki :-D, piekne dlugie wlosy i pewnie kilka innych super cech ktore by sie znalazly :-D Ci ktorzy Cie nie umieja docenic i tak nie sa tego warci. Spotkasz kogos lepszego tylko nie uganiaj sie za byle kim byleby byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście , że 172 i 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze lepiej:D czterdziecha pogodz się ze nie jesteś w centrum zainteresowania, nudziaro nie wszystko się skupią wokół ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuć jeszcze złotą myśl "każdy ma swoją połókę" i "gdzieś czeka miłość twego życia".I się zrzygam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Połówkę to sobie zawsze można załatwić z monopolowego (o ile zostało trochę z wypłaty), więc trochę racji w tym jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę dobre wino.Albo Tequilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88kg
Nie poddaje sie, choc czasem mam ochote. Bardzo motywuje mnie moj facet, ktory nie narzeka na swoja fizycznosc, a jest atrakcyjny, wiec mi... glupio :) i dla siebie i dla niego musze to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Ja mam słabą motywację do wszystkiego, bo co bym nie robiła będę wyglądała nie tak jak oczekują tego faceci. Cycki zawsze będą za małe, nogi za grube, a i coraz młodsza się z wiekiem nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88kg
Chociaz, hm, nie musze. CHCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka45
88kg, spoko, spoko! Nie od razu Krakow zbudowano :) Troche Ci to zajmie (wiec dobrze miec realistyczne oczekiwania) ale na pewn sie uda! Jak bedziesz uwazac to w miesica jakies 4-5 kg powinnas zrzucic bez wiekszego bolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88kg
Juz przestalam liczyc na cuda, chce wazyc 72 do konca roku, to chyba realne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale popatrzcie obiektywnie, same grubych facetów nie chcecie, a każda tu waży blisko 90 . Czyli oglądajcie się za rozlazlymi 130kg "puszystymi " panami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabsza ile masz w najszerszym miejscu uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
,,No ale popatrzcie obiektywnie, same grubych facetów nie chcecie, a każda tu waży blisko 90 . " - mogę mieć pulchnego faceta (ale niekoniecznie bardzo otyłego) i nie ważę blisko 90 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gubi panowie chcą mieć laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
,,Słabsza ile masz w najszerszym miejscu uda?' - dawno nie mierzyłam i jakoś nie mam na to ochoty. Wiem co chcesz zasugerować. Tak, mam grube uda, zawsze miałam, nawet ważąc jakieś 10 kg mniej od wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka45
slabsza genetycznie, wmawiasz sobie! Jest wielu facetow ktorzy wlasnie male, optymistycznie sterczace cykli lubia :) No nie wiem, ma dziwne wrazenie ze Ty i ta czterdziestaka to ta sama osoba. Moze sie myle :) Piszecie w kazdym razie w bardzo podobny sposob :) W kazdym arzie milego dnia! Ide sie seksic z moim niezwykle atrakcyjnym mezem :-D Forma sportu :-D Heheheh. On akurat lubi male cycki bo mu sie duze kojarza z wymionami :-D Poza tym lubimy sie calowac...moze dlatego jeszcze nie zauwazyl mojej krosty na nosie oraz wielkiego d/u/p/a/l/a :-D Heheee. Mowie wam, wyglad to tylko jedna ze 100 przyczan, czemu ludzie sa razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham takie suki jak ty facetko45.Wyjątkowej klasy wredne suki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88kg
Dzieki za pomoc, ja za 15 min ide biegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
,,On akurat lubi male cycki bo mu sie duze kojarza z wymionami' - porównywanie dużych piersi do wymion czy tam innych worów z piachem jest niezbyt kulturalne, pozbawione empatii (na to że biust rośnie duży ma się taki sam wpływ jak na to że nie chce rosnąć) i PROWOKUJE do WYZYWANIA kobiet z mniejszymi piersiami od sfrustrowanych, zazdrosnych, wybrakowanych pseudokobiet. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetka a twój tyłek nie kojarzy mu się z krowim plackiem skoro takimi skojarzenia się posługuje twój przystojny mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i do twojej wiadomości - facet , któremu duże cycki kojażą się z wymionami to gej.albo biseks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88kg
Czterdziecha, ja ja odebralam jako bardzo mila, sympatyczna osobe, to TY jestes zgorzkniala, okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak?Ja też mam wymiona.I faceta, któremu się te kształtne skąd inąd wymiona nie podobały.I mam kompleks.Nie lubię kobiet, które czują się lepsze i epatują przystojnym mężem.Grającym na wielu instrumentach. Ha, ha, ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Piersi chciałabym mieć większe o dobre dwa, trzy rozmiary (nie wiem już czy to wpływ mediów czy osobiste preferencje), ale swój spory tyłek lubię, niezależnie od tego co jeden z drugim panem orzeknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabsza, chciałam porównać. Sama nie jestem szczupła, też mam zrypana figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88kg
Problem z Toba chyba jest taki ze niepotrzebnie bierzesz pewne rzeczy do siebie... ide zakladac buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam piękne cycki.I miałam jednego faceta, na którym to robiło wrażenie i który to potrafił wykorzystać.Zakładam się Słabsza, że cycki to tylko wymówka.Na zasadzie nie pododbasz mi się i lecą wydumane mankamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie poseksić się z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek malinowski
mhmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×