Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My nieatrakcyjne kobiety...

Polecane posty

Gość gość
Coś w tym jest że nawet nieatrakcyjne osobniki pożądają bardzo atrakcyjnych kobiet, jest w tym dużo prawdy. Taki łysiejący grubasek w okularach gardzi laską na swoim poziomie, chce miec przynajmniej o2 poziomy lepszą od siebie, tzn. szczupłą z biustem b, przeciętnie ładną z twarzy, najlepiej blondynkę, nie niska a i niewysoką, taką całkiem niezłą ale jeszcze na pewno nie piękną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typek szkaradny z twarzy, krzywy os i zęby plus trądzik chce mieć bardzo ładną szczupłą gustownie ubraną blondynkę z ciut większym nosem niż normalnie ale nadal ładną, taką co to rzuci się w oczy, a jej drobny mankament? przejdzie niezauważony, ale oczywiście jest potrzebny aby w razie "w" sprowadzić niunie do parteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdiecha co ma pecha = Ruta zwiędła trochę = Slabsza genetycznie plus jeszcze kilka wcielen :) Ta kobiet skompromitowala sie juz na innych topikach i nawet na innym forum bo klamie i opowiada bajki za kazdym razem troche zmieniajac detale a potem wypierajac sie ze to nie ona. Lubi sobie gadac sama ze soba ale ludzie ja szybko wyczaili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraDpo50tce
co za zje​bane gadanie ! Każdy MA PRAWO pożądać kogo chce. Jestem przeciętna, ale jak się czuje na siłach zainteresować bardzo atrakcyjnego faceta , to mam prawo go pożądać, bez względu na to co sobie myśli czterdziecha we wszystkich swoich wcieleniach. To samo u facetów. Jak jakiś krasnal, niby brzydki, pragnie modelki i JEST W STANIE JĄ CZYMŚ ZAINTERESOWAĆ to ma prawo. Nikt mu nie jest w stanie odebrać tego prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyżby naszą czterdziechę zabanowali po IP :) może to ona tam błaga o odblokowanie? wesoły nam dziś dzień nastał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo przez 10 godzin się nie odezwać to naprawdę do niej niepodobne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbyś tollu. Nigdy w życiu nie błągam.Gdybyś miał trochę oleju w głowie i pomyslunku to wiedziałbyś, że wysłanie 2 wiadomości wciągu minuty na tym forum jest awykonalne.I samo to świadczy o tym, że nie ma siły byśmy były tą samą osobą.Ale widać słonko ty lubisz swoje schizy i nic cię z nich nie uleczy.StaraD po 50 , a w zasadzie trollu - możes se chcieć.Przystojny facet popatrzy na ciebie i ryknie śmiechem.,I tyle będzie twego chcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraDpo50tce
Jakoś patrzą i nie ryczą , nie jestem tobą hehe nie mierz wszystkich swoją miarą, jeżeli na ciebie nie zwracają uwagi i nie biorą pod uwagę to wcale nie znaczy, że wszystkie tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ oczywiście, że możesz wysłać w jednej minucie kilka postów, a więc możesz być Rutą i innymi osobami, Czterdziecho. I jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ oczywiście, że możesz wysłać w jednej minucie kilka postów, a więc możesz być Rutą i innymi osobami, Czterdziecho. I jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety Ty Czterdziestko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i pomyślunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i dlatego właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...nie masz oleju w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...tak łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie znależć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posty. Łatwo odkryć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkimi pseudonimami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 ty stara trolico, imbecylu komputerowy , słyszałaś na swojej wsi stara , gruba , łysa locho ,że istnieją już inne przeglądarki niż internet explorer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy mierzy innych swoją miarą świo-trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprawdzie post z olejem w głowie miał być drugi, ale no widocznie coś się zacięło. Jesteś Rutą Czterdzieho, hue hue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawi mnie tylko , że tak cię wkurzam.Jesteś moim wiernym fanem, tam gdzie ja tam ty.Ubogiś duchem trollu, chamski, prosty i buraczany.Siermiężny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety Ty Czterdziestko... ...nie masz oleju w głowie.. ...i pomyślunku... ...i dlatego właśnie... ...tak łatwo Ciebie znależć (tutaj jeden nie wszedł: miało być "i Twoje") posty. Łatwo odkryć że to Ty,pod tymi wszystkimi pseudonimami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruta ciągnie druta
no to odpal pusty mózg i 4 przeglądarki i napieprzaj w siedmiu osobach , świniaku co lubi sado macho .I tego ty stara cipo sie nie wyprzesz , bo na tamtym topie sie przyznałaś.Ty worze na spermę dla meneli , co spłodziłaś bękarta z przypadkowym żulem.I też się przyznałaś, ze cie olał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruta ciągnie druta
idź sie leczyć stara torbo , dla ciebie kafereriia to jedna osoba.Wzięłąś już swoje tabletki , czy znowu skończysz w psychiatryku? Tylko nie popijaj alkoholem pani nauczycielko , vel pracowniku biurowy,,, buhahahah jak to masz w zwyczaju.Nara stara torbo , pobrandzluj się teraz przez parę stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona lubi sado maso?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam się odnieść do tego co świrze piszesz?Nie zniżę się do twego poziomu.Mam Twoją opinię i ciebie w bardzo głębokim poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o cholera.... też mam czterdziechę ale za to pomyślunek w normie a atrakcyjność autorko zależy od tego jak ty się postrzegasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście.Uwielbiam.Trollówa znalazła jakiś link kiedyś i w mózgu jej się kolejne moje alter ego zwidziało.Torollówo - masz klasyczną schizofrenię.Chcesz by tak jak ty ktoś miał tysiące bytów.Piszesz sama ze sobą posrana suko,..to dpoiero schiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraDpo50tce
szkoda klawiatury na tę debilkę, kultura rodem spod budki z piwem a i to mnie osobiście nie było dane słyszeć takich słów od meneli na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×