Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

STYCZNIOWKI 2015

Polecane posty

Gość Ada000
O proszę :) a w którym tygodniu Olu powiedział Ci lekarz ,że będzie chłopiec?ja termin mam na 15stycznia i życzę powodzenia dla Ciebie i maluszka na wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej to ja Olka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszcze was kobitki ze lekarz w 13 tyd wam juz powiedzial plec ;) Ja mialam usg w 13t1dz i lekarz odrazu powiedzial ze musi byc pewny i powie mi dopiero po 20 tyg. Tak bardzo pragne corki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia 2011 2 014 15
wyzej to ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada000
Oj w 13 tyg to musiał mieć niezły sprzęt :) Ja też bardzo chciałam chłopaka . Mąż to ciągle tylko syn , syn , syn ... ale z czasem mi przechodzi . Mogę mieć dziewczynkę ważne byle by było zdrowe bo teraz tyle się słyszy o tych chorobach ... A Ty mamusia masz już jakieś pociechy ,że tak chcesz dziewczynkę ?:) ja idę w 15tyg do lekarza więc może też mi coś powie ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to nawet obojętnie, chociaż zawsze chciałam mieć synka nie wiem jakoś tak. Zawsze miałam męskie pasje - karate, piłka nożna, samochody. Chociaż mała księżniczka też mogłaby być. Mój mąż już chce robić pokój al`a stadion, trawa sztuczna po całym pokoju :-). Aleksandra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Styczniowki ;-) jutro zaczynam 15 tydz.ciazy. Mam do Was pytanie-jakies odczucia macie w dole brzucha typu ciagniecia? Mnie pobolewa lewa pachwina i tylko lewa, czasem czuje takie pulsowanie z lewej strony. Zastanawiam sie czy wszystko oki...a jak jest u Was? Co do wozkow to podoba mi sie bebetto luca na bialym stelażu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia 2011 2 014 15
Ada mam synka ;) 3 latka konczy w sierpniu ;) Dlatego pragne corki ale tak naprawde najwazniejsze by bylo zdrowe ;) U mnie juz prawie 16 tydz i dzis poczulam tak jakby ruchy ale zastanawiam sie czy to mozliwe ?Podobno w 2 ciazy szybciej sa odczuwalne ktos cos na ten temat wie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada000
Ja nie mam bólów brzucha więc nie wiem co to może być ... zapytaj lekarza ;) O mamuśka to się nie dziwie ,że chcesz córeczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyy
jeśli chodzi o bóle to ja też mam takie ciągnięcia w lewej pachwinie i ogólnie to zawsze z lewej strony mnie coś kłuje ale lekarz mnie uspokoił, że to naturalne bo macica się rozciąga i takie "lejce" na których jest macica się napinają bo muszą dźwigać większy ciężar i stąd te kłucia :) sama się nimi martwiłam więc już o wszystko wypytałam :) możemy mieć nawet bóle podobne do okresowych ale wtedy kazał wziąć nospe i się położyć odpocząć i powinno przejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia 2011 2 014 15
Co do wozka to mi sie podoba coletto marcello 3 w 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamy:-) Jestem mama miesięcznej Zuzi. Cieszcie się tym stanem zwłaszcza w drugim trymestrze:-) końcówka jest najgorszą:-) Życzę wszystkim wam zdrowych dzieci,spokojnej ciąży i łatwego porodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jeśli chodzi o wózek to ciągle szukam tego idealnego :/ i chyba takiego nie znajdę, z racji że mieszkamy na wsi droga koło naszego domu jest tragiczna, muszę kupić wózek na dużych pompowanych kołach a taki nie podoba mi się kompletnie, no ale chodzi o wygodę jak i dla nas tak i dla dzieciątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margoladka84
U mnie 11 tydz 6 dzien , dziś usg maluszek ma crl 51,5 mm , bpd 21,4 mm . Pani doktor powiedziała ze rośnie zdrowo , szczęśliwa ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem już w 15 tyg +3 i nie przytylam ani trochę, jestem do tyłu o 4 kg i trochę się martwię, co prawda w prawie żadne spodnie się nie dopinam, mam nadzieję że z moim malenstwem wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Tu Aleksandra. Z moim malcem wszytko dobrze. Paulina ja schudłam 7 kg, teraz przytyłam 2 kg. Lekarz stwierdził, że przytyłam za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwczyny chcialam sie przywitac.Poczytuje Was w wolnych chwilach i wkoncu znalazlam troche czasu na przywitanie sie. Zawsze to razniej jest z kims przezywac cos co sam przechodzi, ja tez mam termin porodu na styczen a dokladnie na 15 stycznia wiec jesli pozwolicie zostane z wami jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada000
No to Agnieszka rodzimy razem bo też mam na 15 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, pozwolę sobie dołączyć do Was :) Pierwsza ciąża, termin 31.01.2015r. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie proszę czy któraś z Was ma wykrytą cytomegalię (CMV +)? Jest w 10 tyg. + 6 dni. Dostałam skierowanie ze wzgledu na tego wirusa na badanie prenatalne i jestem przerażona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia91
JA TEŻ MAM NA 15:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia ,a lekarz sam Ci skierowanie dał ?? Bo to badanie chyba nie należy do podstawowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To badanie nie należy do podstawowych. Dostałam skierowanie ze względu na zagrożenia dla dziecka związane z tym wirusem. Dlatego też pytam czy ktoś jeszcze ma stwierdzone CMV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dopiero stopniowo czytam wcześniejsze wpisy, więc melduję: :) lat 25, Racibórz, ciąża pierwsza, termin 31 styczeń. Sorrki za zamieszanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Tu Aleksandra. Ja też nic nie napisałam o sobie. 26 lat, pierwsza ciąża, mieszkam w Niemczech, Dortmund, a termin mam na 1-3 stycznia po ostatnim USG na 2 stycznia. Jeśli chodzi o badania no to w Niemczech nie ma takiego czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa , 2 ciąża , termin na 23 stycznia . Ja miałąm badaną krew pod kątem cytomegalii . Wyszły mi przeciwciała co oznacza , że kiedyś na nią chorowałam ( o czym nie miałam pojęcia ) . Moja gin . powiedziała ,że to bardzo dobrze bo teraz mi nic nie grozi . aaries

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra to rodziny razem, ja mam termin na 5.i 1 stycznia ale w domu mi przepowiadaja że urodze jeszcze w tym roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrankaa
Aleksandra, ja mysle że Twój lekarz przesadza z tym tyciem, jak dziecko rozwija sie prawidłowo i rosnie, a wyniki masz ok to nie ma sie czym przejmować. U mnie leci 15tc, brzuszek juz widoczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×