Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

STYCZNIOWKI 2015

Polecane posty

Gość chloe28
Hej dziewczyny:) Malwina a który lekarz CIę prowadzi? Może mamy tego samego, chodzę do dr Olka, zastanawiam się tylko gdzie ewentualnie rodzić w Czewie. Czy dalej gdzieś... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Bialasek to mamy podobny termin, ja mam na 21 :) Witamy naszym gronie! Mam nadzieje że się wszystkie trochę rozkręcimy i bedziemy częściej pisać i tu zaglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadził mnie dr Wilkowski ale zmieniłam ponieważ on nie pracuje w żadnym szpitalu wyłącznie w prywatnej klinice św.Łukasza gdzie poród kosztuje od 3tyś do 15tyś, teraz chodzę do dr Strzelczyka Tomasza bardzo fajny lekarz . Ja będę rodzić w Częstochowie na Mickiewicza w szpitalu. Ja zaglądam tutaj codziennie tak , że piszcie dziewczyny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaajusiaaa
Ja mam termin na 29 stycznia, ale chciałabym urodzić 6 lutego :D 5 urodziny ma mój tata a 7 lutego narzeczony i maluszek jakby przyszedł 6 to byłby prezent dla dziadka i tatusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he mój mąż 14 stycznia;) też fajnie by było.....ale nie ma tak dobrze. Najważniejsze żeby nasze maleństwa się zdrowe urodziły ;D a tak poza tym już wiecie co nosicie pod serduszkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniusia brzunio już rośnie?? ;) zresztą jak się dziewczyny czujecie?? ja ogólnie dobrze,ostatnim moim problemem są zaparcia już wszystko stosowałam (domowe metody) i nic. Jutro ide do lekarza zapytam o jakieś czopki,można czy niekoniecznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja bardzo bym chciała dotrzymać chociaż do 1 stycznia bo inaczej mój synuś będzie miał cały rok przypisany:) Niby termin mam 7 styczeń no ale dzieci rodzą się prawidłowo od 37 tyg a u mnie 37 tydzień zaczyna się chyba 18 grudnia. Ciągle rozmyślam nad imieniem nie chce takiego żeby co drugi chłopiec w klasie miał takie samo, a wy macie już pomysły na imiona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc wypowiem się pierwsza ;) NIKODEM ;) co myślicie?? hmm u mnie znajomi niekoniecznie mają fajne zdanie na ten temat,ale cóż synek będzie mój..najważniejsze mnie i męzowi się bardzo podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpopularniejsze imiona dla chłopców: 1) Jakub - 14.419 2) Kacper - 10.619 3) Mateusz - 8.320 4) Szymon - 7.750 5) Bartosz - 6.960 6) Michał - 6.690 7) Filip - 6.569 8) Dawid - 5.131 9) Wiktor - 5.049 10) Piotr - 5.019 11) Maciej - 4.304 12) Patryk - 4.131 13) Igor - 3.936 14) Mikołaj - 3.893 15) Jan - 3.739 16) Paweł - 3.625 17) Adam - 3.607 18) Dominik - 3.526 19) Kamil - 3.513 20) Oskar - 3.171 WIĘC WIADOMO TAK BĘDZIE NAZYWAŁ SIĘ CO 2 CHŁOPCZYK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam problem z zaparciami ale boję się cokolwiek stosować męczę się. U brata mojego męża jest Nikodem i ma 10 mieś imię ładne mojemu mężowi jak podoba się Radosław (Raduś) no i nie wiem ja nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imion jest za dużo chyba kazdy ma problem z tym ;) Antek Nikodem Jaś Staś to są moje imiona ;) choc coraz częściej się słyszy imiona które już dawno są zapomniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Hej mój syn ma 5 lat i ma na imię Stas! Szczerze mowiac nie zastanawiałam się ile Stasiow będzie ich w klasie czy w grupie. Jakos podobało mi się to.imię i jak syn się urodził to wiedziałam że do niego pasuje! Teraz będzie dziewczynka i będzie Zuzia. Nie sprawdzam jak. I ile ich jest poprostu mi się podoba mężowi też i tyle. Czy będzie pasować zobaczymy jak się urodzi! Jeśli nie , to bedziemy myśleć wtedy! Nikodem to ład.e imię i mi się podoba. Co do ruchów to dzisiaj rano raz mnie mała kopnął, najbardziej ruchy czuje leźąc nas boku. Choć są inne trudne narazie do odczucia. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja też nie słucham innych nam się podoba Nikodem i tak zostanie ;) hmm ruchy trudno mi powiedziec kurcze czuje,że już maluszek daje o sobie znac ale naprawde słabo więc jest mi trudno określic...pytam dlatego od którego tygodnia Wy czułyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
U mnie 19 tydzien. Ruchy tez ledwo wyczuwalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bialasek1508 ja jestem z Warszawy , termin na 23 stycznia , 2 ciąża. Jeszcze nie czuję ruchów , troche się martwiłam bo z córcią wcześnie czułam ale wczoraj byłam na kontroli , słyszałam serduszko także wszystko ok . aaries

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viva86
część dziewczyny !! widzę ,że w końcu coś tu ruszyło !!! ruchy czuje od 18 tc a teraz jestem w 21 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaries ;) juz myślałaś o szptalu?? z kąd dokładnie jesteś ja z ursusa do lekarza chodzę na Bemowo,ja właśnie się zbieram do lekarza mojego po skierowanie na echo serca maluszka,ponieważ mam pępowine dwu-naczyniową wolę miec pewnośc ze z moim maluszkiem wszystko wporządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bialasek1508 ja będę miała planową cesarkę , pewnie gdzieś tydzień przed terminem bo tak zazwyczaj robią. Poprzednią cesarkę miałam na Madalińskiego . Źle wspominam ten szpital także chyba tym razem pójdę gdzie indziej . Jeszcze nie wiem gdzie. aaries

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Zagladnelam na forum, termin pasuje:) Mam na 22 stycznia. To moje drugie dziecko, synek w tym roku konczy 5 lat. Czeka mnie cesarka, bo u nas w szpitalu jak za pierwszym razem jest cieciem to potem już idzie. Jeśli chodzi o ruchy to już czuje dość mocne jak na ten tydzień. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Szczęśliwa to mamy podobny termin, ja mam na 21. I też mam syna w wieku 5 lat :)czy któras z was jest z poznania lub okolic?ja bede rodzic prawdopodobnie w Świętej rodzinie w Poznaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaajusiaaa
ja jestem w 18 tygodniu i nie jestem pewna czy czuję ruchy maluszka i nie wiem kto tam mieszka pod moim sercem, jeśli dziewczynka to będzie Wiktoria a jeśli chłopczyk to Aleksander...do dolegliwości doszło kołatanie serca, we wrześniu holter mnie czeka, eho serca i problemy ze spaniem , skurcze łydek ...aj a już zaczynałam się czuć rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję ze nie wykracze ale naprawdę czuje się lux; czasem tylko ta nieszczesna zgaga, choć i tak nie tak mocno jak w pierwszej ciąży. Z dolegliwości pierwszego trymestru mialam jedynie mega senność, tak ze nie mogę narzekac:) U nas chyba będzie corcia ale na ostatniej wizycie nie wyszlo na 100%, tylko przypuszczenia...a mi w sumie obojętne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Hej szczęśliwa ja termin mam na 21! To bliżej twojego w dodatku mam synka który w tym roku skończył 5 lat! Czy któras z was jest z okolic Poznania? Ja bede rodzic prawdopodobnie w Świętej Rodzinie w Poznaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
A też masz 31 lat? Ja kończę. W tym roku 32 a ty? Bilalaska widze że udało ci się rozkręcić ten temat! Aż milo zagłądać:) Ja niestety czuje się tak sobie,, niby fizycznie ok, ale mam caly czas mdłości i nie wiem co mam ochotę zjeść a jak już snem to znów mi niedobrze! W dodatku jak nie wypije kawy to mam niskie ciśnienie i problemy z zaparciami! Prenatalne ok , a na następnej wizycie usg 3 D! Wizyta 8września!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniusia31, ja w tym roku koncze 31 lat. Jestem z Podkarpacia więc do Poznania mam kawałek...Nie planuje USG 3D, nie mam potrzeby w sumie. Ehh jeszcze tyle czasu do stycznia, już mi się nie chce czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zrobmy tabelke wpiszemy wiek, termin porodu, plec i imie dzieckA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×