Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

STYCZNIOWKI 2015

Polecane posty

Gość AnniMarii
hej no właśnie ja też tak mam. Jestem w 15tc termin też tak na 1 w porywach na 5 styczeń. już malutki brzuszek widać a waga jakby się zacięła. ale powiedziała mi lekarka że jest wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwójki skarbów
Natalia001 witaj, ja tez mam termin na 31.01.2015 z tym ze wiem ze urodzi sie wczesniej bo bede miec cesarke. to bedzie moje trzecie malenstwo, lat 30 :) dzisiaj mam 11tc+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrankaa
W końcu dziecko jest jeszcze malenkie, , wazy kilkanascie gram , macica z wodami trochę więcej niz przed ciązą, no ale poza tym dopiero teraz przybywa nam krwi krażącej czy tłuszczyku ochronnego więc z czego niby mialby by byc te kg;) norma na calą ciąze to ok 7-15 kg, ja po pierwszym porodzie mialam na drugi dzien -10kg, więc licze że tak ok 13kg ważyłam "ciązowo", z dzieckiem, łozyskiem, wodami i całą wodą zatrzymaną w organiźmie:) Teraz ( 15 tc) mam ok 0,5kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama dwójki skarbów Fajnie jest mieć tą świadomość, że ktoś jest tak samo ,,daleko" jak ja :) mamy identycznie, bo ja mam dziś 11+2. Czy któraś z Was (mających usg prenatalne) poznała na pierwszy badaniu płeć dziecka? I prenatalne jest na przełomie 12/13 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyy
Ja bylam na prenatalnym dokladnie w 12w3d i wtedy lekarz mi powiedzial ze to za wczesnie na podanie plci dziecka ale gdyby on mial strzelac to stawia na chlopaka bo pewne struktury na to wskazuja :) nastepna wizyte i usg mam dopiero 19 sierpnia i bede wtedy w 20 tygodniu to mysle ze powiedza mi juz cos dokladniej :) teraz jestem w 13w6d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka2015
Mam dzisiaj badania prenatalne o godz. 19 i sama jestem ciekawa czy już będzie cos widać. Jak byłam w na badaniach prenatalnych z pierwszym synem w 12 t 1d to tak się wiercił, kręcił rozkładał nogi z było podane jak na tacy ze będzie chłopak wiec teraz tez liczę ze będzie cos widać. Katrankaa ja już na plusie mam 3 kg wiec niewiem co tyle wazy nie obżeram się niczym, jem normalnie nie mam jakiś specjalnych zachcianek a i tak przytyłam już 3 kg. W pierwszej ciąży przytyłam 16 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta159753
Hej dziewczyny! ja byłam na usg w 12 tyg ciąży było to usg genetyczne i lekarz powiedział nam że na 70% Córunia! leżała idealnie na pleckach można było ją dokładnie zbadać i pomierzyć. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrankaa
agnieszka:) może po prostu wode zatrzymujesz, tutaj nie ma reguły tak naprawdę:) ciaza to przewrót hormonalny dla organizmu, kazdy reaguje indywidualnie, tak samo jak kazda ciąza inna:) Moze tak Ci pracuje teraz metabolizm, stąd inne rakcje organizmu przy takim samym trybie zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyy
A ja Wam powiem, że jem dużo częściej ale małe porcje i niestety zdarza mi się wymiotować i póki co schudłam -1,5 kg. Troche się tym zaniepokoiłam ale lekarz powiedział, że zdążę nadrobić jeszcze heh :p odrzuciło mnie kompletnie od słodyczy i mam apetyt tylko na konkrety czyli na jakieś mięso i ogórki kiszone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwójki skarbów
Ja też nadal jestem na minusie z wagą. W 7 tygodniu trafiłam do szpitala i się przeraziłam kiedy po wejściu na wagę okazało się ze mam 5kg mniej. Teraz jestem w 11tc+2 i nadal jestem pod kreską wagowo. Lekarz mówi że to normalne i nie mam się czym martwić. Natalia cieszę się ze tu jesteś ;-) trzeba trzymać się razem. :-D mam nadzieję że dociągnę do końca bo przeraża mnie wizja trzeciej cesarki w ogóle od kilku dni źle się czuje. Czuje ciągnięcie w dole brzucha i mam wrażenie że blizna mi się już rozchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vierka29
Cześć styczniówki:) Wpadłam się przywitać, mój termin to 28 styczeń 2015 wg OM. Jestem w 12 tc Mam pytanie do mam robiących badanie prenatalne, czy to usg miałyście robione przez brzuch czy normalnie-przezpochwowo? ja ostatnio miałam już przez brzuch ale nie wiem jak to przy prenatalnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyy
Ja juz mialam robione normalnie przez brzuch i moj ginekolog tez mi robil przez brzuch takze dopochwowe mam juz chyba za soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj na badaniach prenatalnych wiec teraz jestem już spokojniejsza wszystko jest w porządku dzidziuś jest zdrowy i pełen energii, ale tez troszeczkę uparty odwrócił się plecami i nie szło go odwrócić do badan za to pokazywał raczki i nóżki tak ze policzyliśmy palce. Niestety płeć pozostaje tajemnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Jestem w 13 tyg ciazy. Dzis mialam usg. Lekarz powiedzial ze troche za pozno przychodzę i ze nie moze zrobic kazdego badania. Nie mam wyniku przeziernosci karkowej. Jestem juz po 1 poronieniu w tym roku wiec sie martwie. Czy sadzicie ze mam powody do obaw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę podziwiam że udalas się do lekarza dopiero w 13 tyg, tym bardziej że masz juz jedno poronienie za soba, ja jestem bardzo przeraźliwiona co tez wcale nie jest dobre. Ale skoro lekarz nie dał Ci powodu do zmartwień to nie ma czym się martwić a co do badania przeziernosci to nie jest badanie konieczne. Mysl pozytywnie, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paulina1670___Wrocław___23 lata___1 ciąża___04.01.2015 AnniMarii_____Opole_____25 lat____1 ciąża___05.01.2015 Viva86 _______Pomorze___27 lat____2 ciąża___06.01.2015 Milka1308 ____Trójmiasto__21 lat___1 ciąża___06.01.2015 Sylwia250 ____skąd?______25 lat____2 ciąża___08.01.2015 Flower1990 ___Racibórz___24 lata___1 ciąża___9.01.2015 katrankaa_____Śląsk______30 lat____2 ciąża___9.01.2015 Stymulowana__Śląsk______28 lat____1 ciąża___12.01.2015 dotyy_________Warszawa__26 lat____1 ciąża___13.01.2015 margoladka84_Japonia____30 lat____2 ciąża___19.01.2015 aniusia31 ____Wielkopolska_31 lat___2 ciąża___22.01.2015 hashimotka88__Wrocław___wiek?____1 ciąża___23.01.2015 MalaGosia84___Szczecin___29 lat____2 ciąża___25.01.2015 83marta______Kraśnik_____30 lat____2 ciąża___30.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama Ola
Hej. Tu Aleksandra. Kochane mam do Was Wielką prośbę. Mogłaby któraś z Was dodać mnie do tabletki. Bo ja piszę zawsze z tedomu i nie mogę tego normalnie skopiować. Przyszła Mama Ola -Niemcy ( Dortmund)-26 lat - 1ciąża- 02.01.2015. Z góry wielkie dzięki i całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może założymy grupę zamknięta na FB i będzie łatwiej pisać,lepiej się poznamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dotty widzę ze tez z wawy jesteś i mamy tyle samo lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada000
Właśnie ja też się nie przedstawiłam :) Ada 23lata, 1ciąża , Koszalin. Jestem za założeniem grupy na fb! lepiej będzie się pisało niż tutaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszła Mama Ola__Dortmund__26 lat___1 ciąża___02.01.2015 paulina1670_______Wrocław_____23 lata___1 ciąża___04.01.2015 AnniMarii_________Opole_______25 lat____1 ciąża___05.01.2015 Viva86 ___________Pomorze_____27 lat____2 ciąża___06.01.2015 Milka1308 ________Trójmiasto____21 lat___1 ciąża___06.01.2015 Sylwia250 ________skąd?________25 lat____2 ciąża___08.01.2015 Flower1990 _______Racibórz_____24 lata___1 ciąża___09.01.2015 katrankaa_________Śląsk________30 lat____2 ciąża___09.01.2015 Stymulowana______Śląsk________28 lat____1 ciąża___12.01.2015 dotyy_____________Warszawa____26 lat____1 ciąża___13.01.2015 margoladka84_____Japonia______30 lat____2 ciąża___19.01.2015 aniusia31 _________Wielkopolska_31 lat____2 ciąża___22.01.2015 hashimotka88______Wrocław_____wiek?____1 ciąża___23.01.2015 MalaGosia84_______Szczecin_____29 lat____2 ciąża___25.01.2015 83marta___________Kraśnik_______30 lat____2 ciąża___30.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyy
Hej ja tez jestem za zalozeniem grupy na fb :) jak sobie radzicie w te upaly? Ja jestem ledwo zywa i nie mam czym oddychac :/ jestem akurat na urlopie i zdycham rozlozona jak rozgwiazda na lozku heh :) a wyjscie na podworko jest mozliwe dopiero po 17-18 :) przepraszam ale nie wiem jak masz na imie Gosciu ale ciesze sie ze mam bratnia dusze w stolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama Ola
Gościu dziękuję bardzo. Dziewczyny to ja do Was nie dołączę, bo fb nie mam od miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamiaa
Moim jedynym ratunkiem na upały jest wiatrak :) Chyba najlepsze rozwiązanie jakie może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie dolacze do grupy bo nie mam konta na fb :( wolalabym pisac tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania 31 lat, pierwsza ciaza Poznań termin na 7 styczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×