Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
To prawda, ja wzielam faceta Polaka po studiach, mam z nim miliony tematow, miliony wspolnych zaiteresowan, ogladamy i pamietamy te same filmy, ksiazki, muze. Razem biegamy i jezdzimy rowerem, razem obie popijamy drinki, a pozniej sex, po polsku mu mrucze czego pragne, nie po angielsku :D Nie wyobrazam sobie mowic w domu w innym jezyku niz polski, w pracy musze, ale w domu nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modliszka, znów zapomniałaś wziąc tabletke, juz czas dziecinko juz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze gosc 21.28 Moim marzeniem jest byc z Polakiem... Wiem ze mieszkajac tutaj szanse sa nikle, bo wiekszosc juz sparowana. W zasadzie nie znam zadnego faceta polaka bo obracam sie w srodowisku angoli. W pracy nie ma zadnego polaka, znajomych mam multi kulti, znam pate polek i to wszystko. Bylam z polakiem poznanym tutaj 3 lata ale sie rozlecialo. Nie bylam z nim szczesliwa. Ale po przeczytaniu twohego postu wyc mi sie chce, abuuuuuuuuu pewnie juz nigdy nie poznam polskuego mezczyzny z ktorym bede mogla sie porozumiec po polsky bez kombinowania jak co wyrazic. Przeraza mnue ta mysl troche...... Ja chce Polaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.05.14 - Jak obracasz się w towarzystwie samych Anglików to powinnaś się cieszyć! Zapomnij o Polakach, a już szukanie swojej drugiej polskiej połówki na wyspach jest olbrzymią głupotą, bo polscy faceci na emigracji to dno totalne. Może przestań wypatrywać rodaka i zwróć uwagę na jakiegoś porządnego i miłego kolegę z pracy? Na dobre Ci to wyjdzie, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem otwarta na nowe znajomosci, ale wiesz dobrze jacy anglicy sa 'reserved'... Owszem w pracy jest duzo mezczyzn, nie pracuja bezposrednio ze mna w biurze, ale sa w tym samym departamencie. Nie wiem dlaczego ale zaden anglik czy tez inny obcokrajowiec nie zaprosil mnie jeszcze na randke. Wiem wiem zaraz napiszecie ze jestem gruby pasxtet i to temu, ale serio jestem zgrabna i ladna dziewczyna, do tego prace tez mam ciekawa i zawodowo szybko pne sie w gore. Zwracam na siebie uwage, widze spojrzenia, ale nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.05.14 Może ich onieśmielasz? Wiesz, Brytyjki nie są zbyt piękne, a jak widzą atrakcyjną, zadbaną, ambitną młodą kobietę to się boją albo po prostu z góry zakładają, że na pewno jesteś już zajęta? Może jakieś spotkania pracownicze na przełamanie lodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie z gołodupcami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto to golod***ec ?? :-) Wracalysmy pewnego dnia z koleżanką z pracy ...przez park z piękną fontanną :-) I kogo widzimy ? Na laweczkach siedzą sobie oblesne, poobijane, spuchniete, zachlane polskie mordy a feeeeeeeeeeee !!! Zaś macie polaczki bolączki, że wolimy innych. A jakże. Ja wolę po tysiąc kroc ! :-):-) Do dziś mam odruch wymioty jak sobie ten obraz przypomnę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaś macie polaczki bolączki, że wolimy innych. --- a ty ZAS z jakiego PGRa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna80
Byłam kilka lat w Niemczech na kontrakcie pielęgniarskim i wiele słyszałam od niemieckich koleżanek nt.południowców i jak potrafią dogodzić kobiecie.Nawet mężatki zaniedbywane przez mężów jeżdżą na samotne lub z przyjaciółkami wakacje do Hiszpanii czy Italii żeby zakosztować seksu z czarnowłosymi dżentelmenami.Najczęściej są to kobiety między 30 a 45 rokiem życia i jak napisałam niekoniecznie singielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, jada na platny sex i nic wiecej, tak jak faceci do tajlandii na tajki. Ale nikt nie wiaze z tymi meskimi prostytutkami na stale. tak jak polki z ciapakami w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha no ja też ciągle widzę polaczków z poobijanymi mordami fuuu jaki wstyd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka - Włoszka powiedziała mi kiedyś, że strasznie współczuje nam beznadziejnych rodaków i że jest dumna ze swoich, bo dobrze wie, że Włosi są przystojni i potrafią dogodzić kobiecie, do tego są o nie zazdrośni (ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu, a nie że reagują niewiarygodną agresją tak jak muzułmanie), Włoch daje odczuć swojej kobiecie, że jest wyjątkowa. Nie bez powodu Włosi zawsze wygrywają rankingi na najbardziej pożądanych facetów. A Polaka ktoś pożąda? Chyba nie. Nawet Polki ich nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahaha taaaa no przecież bezzębny polaczek z browarem w ręku i kozą w nosie to ideał dla kobiet z całego świata :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy Wlosi sa wspaniali ,codziennie ,ktos zone albo diewczyne zabija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wszyscy Wlosi sa wspaniali ,codziennie ,ktos zone albo diewczyne zabija." I to chyba tacy muzułmańscy włosi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej kobiet jest bitych i zabijanych w Polsce przez swoich partnerów Polaków najczęściej alkoholików niż w innych krajach. Włosi nie biją kobiet bo oni to mają wpojone od urodzenia.Są zazdrośni ale nie uderzą kobiety jak Polak czy musliman.Najwyżej zrobią awanturę i tyle. To najwięksi dżentelmeni na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za durna baba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrylka wereszczakowna
o by was psami poszczuli.. w jakich obornikach wy sie babki wychowalyscie, ze widzialyscie tylko bezzebnych Polakow i w dodatku o swinskich ryjach, nochalach zapchanych kozami i tarmoszacych sie po pytongu? Az poszlam przed chwila do mojego faceta, przycupnelam sobie obok niego tak by miec wglad w nozdrza - sprawdzilam - kozy ni ma. Zeby sa wszystkie na swoim miejscu, rece nie gmeraja w rozporze tylko na klawiaturze od laptopa. Kanapek z pasztetem nie nosi do pracy bo sam sobie lubi cos upichcic i zabrac lunch do pracy. Alkoholu nie pije, kurzy ziolo (ja z nim) pyte ma zgrabna i pokazna, cialo w sam raz do mietoszenia i gryzienia i usta takie, ze moglabym je sobie do moich ust przykleic. A tylek to juz wogle ma fajny! Co chwila wsadzam mu lapy w majty i sciskam za poslady! Gryzc, mietosic, ugniatac, mietosic, sciskac, ugniatac.. wwrrggrrrr... ggrrrrwwwrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostaczko wyżej - grzeczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest niebezpieczne stworzenie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrjjjo
no wsrod gowien mozna na diament trafic, ale my tu mowimy o ogolnej sredniej krajowej...czy w jakim kolwiek rankigu Polacy sa poszukiwanymi partnerami zyciowymi?otoz nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość2222222
Każdy lepszy od polaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak zapoznać fajnego Norwega? Są jakieś portale? Może jest tu jakaś dziewczyna w związku z Norwegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeee
no dobrze, ale czy nie wolałybyście właśnie taki polski diament zamiast obcokrajowca ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syesyso
tylko jak wiadomo diamenty sa bardzo unikatowe wiec zostaje nam przebieranie w gownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xgwiazda
Po co mi grzebanie w g****e szukając polskich diamentów jak mogę mieć fajnego obcokrajowca w 5 minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaconda
Ale diament,to nie "fajny" I fajny to za malo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ja mam obcokrajowca za meza ale do Polkakow nic nie mam .najlepszym kolega jast Polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bleeeeeeeeeee 29.05.2014 "no dobrze, ale czy nie wolałybyście właśnie taki polski diament zamiast obcokrajowca ???" xxx taaaa i że niby ty jesteś tym diamentem? nieudacznik piszący na forum dla bab? :D Nie no zawsze o kimś takim marzyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×